Galaxy S4 efs dosları silindi yardım...??

Bu konuyu okuyanlar

aykutyaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben S4 kullanıcısıyım.telefonuma imei attırdım ama atan adamlar telefonu FLASlamışlar ve s4'ün sistem yani ana dosyalarından bazılarını silmişler ve touchwiz ana ekranında geçişlerde kasılma ve ana menüde bazı yavaşlamalar oluyor.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

bu silinen dosyalar nedir.
Geri getirmek için ne yapmalıyız...
telefonum root'ludur..
önereceginiz her türlü öneriye açıgım...
cevaplarınızı acil bekliyorumm....

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ben S4 kullanıcısıyım.telefonuma imei attırdım ama atan adamlar telefonu FLASlamışlar ve s4'ün sistem yani ana dosyalarından bazılarını silmişler ve touchwiz ana ekranında geçişlerde kasılma ve ana menüde bazı yavaşlamalar oluyor.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

telefonum root'ludur..
Bu telefoncular telefona IMEI atarken ne işlemi yapıyorlar bilmiyorum. Ama benim önerim cihaza format at. Belki düzelir.

formardin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorununuz düzeldi mi?

kardeşim sonuç ne oldu ? hocam benim durum tam oolarak şöyle . tele imei atildiktan sonra tel cekiyordu.ama efs yedegini almamis imei atan sahis.ilk basta tel sebeke sorunu yoktu bi hafta boyunca sikinti yoktu.ama sonra sebeke gidip gelemye basladi.sanki tunele girmis gibi hic bir sekilde acili dahi aramiyor. nette arastirdim efs dosyasi zarar gormus dediler.efs dosyasinin icindeki nv_data.bin dosyalari zarar gormus onlari duzeltmek gerek diye ogrendim.efs klasorune root lu bir sekilde girdim. ancak ne nv_data.bin.md5 ve nv_data.bin ne de bak uzantılı dosyalar var. bunu nasıl düzeltecem . ve sebeke yine bazen geliyor.hatta az once baktim sinyal gelmis.simi taktim ve bu mesaji onunla yaziyorum.ama yine gider bunu kesin nasil cozeriz. komple silinmis efs dosyalarini nasil geri yukleriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Komple silinmis efs klasörü geri gelebilse boxa baglanıp , imei atılıp basarısız olan onlarca 9500 cihazı cöp olmazdı , original recoverysi yapılıp en azından pasaport kayıt yapılabilirdi ama malesef efs ile oynandı mı o tel bidaha iflah olmaz , aynı benim su anda telimi cöp yapan ahmak telefoncuların yaptıgı gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim benim telefon sinyali çekiyor ama telefonuna imei atmış lar idi...şu anda imei klon olarak gözüküyor. ....yeni imei arttırmak lazim. ....

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

telefonum root'ludur..

benim anlamadıgım nokta sen s4 kullanıyorsan niye imeisini değiştirdin orjinalini sevmedinmide değiştirdin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yurtdışından galaxy s4 getirtmiştim pasaport bulamadığımdan dolayı imei attırayım dedim götürdüğüm telefoncu yapamadı ve *#06# yapınca imei numarası görünmüyor. Telefonun düzeltilebilmesi mümkünmüdür acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telede oldu ama benim s3 yanlış rom kurunca recovery menüden format gibi bişi yaprım sonra yalnızca acil aramalar demeye başladı birini arayıncada ağda kayıtlı deil diyor lütfen yardim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tlfon system dosyaları silini s4 telfon aciliyor siyah ekran cıkıyor bide note 3 sistem pkleri silinidi ayarlar nasıl yapılır acil cozum youlu nedir flas atilmiyor pc nbaglıyom olmuyor