Galaxy S4 alayım mı fikirleriniz?

HamzaKi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu an kullanıyorum hiç bi kasma donma çökme falan olmadı telefon süper laptob almıştım hiç laptobu kullanmıyorum s4 her türlü ihtihacımı karşılıyo 1.9 ghz hız nerdeyse pc performansı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üzerinde MENU tuşu olan hiçbir SAMSUNG telefonu alma BOZULUYOR. Galaxy S, S2 ve S3'de aynı problemi bizzat gördüm. S4'de de muhtemelen vardır. BOZULUYOR. Bence Nexus 4 al oh mis.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Yani sonuç olarak :D
Eskiden iphone telefonlarla hava atılırdı ama devir değişti Galaxy s4'e dışardan bakılınca ekranı bile ilgi çekiyor.dolmuşta avm de dikkat çeken bir telefon.İphone kasa haricinde herşeyi aynı bi farklılık yok ios 7 gelirse belki biraz farklılaşacak ve artık eskisi gibi dikkat çekmiyor.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
memnum degilim mesaj yazarken bile cihaz takılıyor bastıgın tus gelmiyor bır sonrakı tusa basamıyorsun felan..

15 20 gun daha bekle gelecek olan yazılımla stabilitesi arttırılsın...
daha snra alırsın

Hocam sende de ne şans varmış :) 1 ay olacak valla maşallah cihaz 1 kere reset bile atmadı ne kasma ne donma var o kadar memnunum :D

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Siparişi verdim beyler S4'ün siyah akacaz :D

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aciklama bekleme kardesm paran varsa al iste o zman anlayacaksn ben hayatimda boyle bir deneyim gormedm ipad bile beni bu kadar sasirtmamisti helal olsun samsunga....

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende S4 alacaktım fikrimi değiştirip HTC One almaya karar verdim.

joker00222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar bende bişey sorucam bilen varsa yardımcı olabaliri mi ?
S4 32 GB TUrkcell hariç başka nerde var veya turkcell den alsam nasıl alırım taahhüt le falan mı taahhüt yoksa turkcelden aldığım için telefon açılırken turkcell animasyonları falan çıkar mı bilen var mı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ya arkadaşlar bende bişey sorucam bilen varsa yardımcı olabaliri mi ?
S4 32 GB TUrkcell hariç başka nerde var veya turkcell den alsam nasıl alırım taahhüt le falan mı taahhüt yoksa turkcelden aldığım için telefon açılırken turkcell animasyonları falan çıkar mı bilen var mı ?

Tarifene ek alirsan taahhüt gerekir ama onun disinda istemezler turkcell animasyonu falan cikmaz ve turkcell disinda bir yerde olduğunu sanmıyorum en azindan şimdilik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya [MENTION=11735]son[/MENTION]Miralay kardeşim olaya bu açıdan bakma lütfen bi herkez yazdığımı okusun, geçen sene s3 1800 fiyatlardaydı şuan araştırsan 900 e bile var parana yazık alıcaksan kafana koyduysan bekle s4 kadın telefonu böyle nazik davrancan elinden düşürmücen sen htc one neden bakmıyosun ben onu anlamıyorum tasarımı ıphonedende güzel s4 tende ve ıphone 5 alıcaksanda alma ıphonelerin s modelleri güzel oluyor kardeşim ben aralıkta telefon alıcam 6 aydır araştırıyorum benim söylediklerime güven şuan en iyi telefon tasarım filan herşey dahil one tavsiyem one al senin için en iyisi

DaxterMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence gayet güzel bir telefon
Kullanıyorum ve şuana kadar sorun çıkmadı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar S4 fiyatları ortalama 1200-ile 1450 lira arasında değişiyor, bayadır telefon araştırıyorum, s4 için üretim hataları var çok ısınıyor, kasıyor, yavaş göründüğü gibi reklamlardaki gibi değil çok yorum var şu an için yeni s4 almış olanlar var ise telefondan memnunlar mı acaba yada gidip o fiyata lg g2 yada note 2 mi almalı?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar S4 fiyatları ortalama 1200-ile 1450 lira arasında değişiyor, bayadır telefon araştırıyorum, s4 için üretim hataları var çok ısınıyor, kasıyor, yavaş göründüğü gibi reklamlardaki gibi değil çok yorum var şu an için yeni s4 almış olanlar var ise telefondan memnunlar mı acaba yada gidip o fiyata lg g2 yada note 2 mi almalı?

Samsung'un S serisini önermiyorum sorunları çok ve iyi telefonlar değil benim gözümde.

Note 3 öneririm S4 yerine çok daha iyi bir telefon bence.

Note 2 ve LG G2 karşılaştırması yapıcaksak elbette donanım ile G2 üstün geliyor Snapdragon 800 ve Adreno 330 grafik işlemcisi var, Note 2 den çok daha performanslı bir cihaz fakat Note 3 ile G2 karşılaştırması yapılıcaksa bence Note 3 alınması daha mantıklı olur.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Samsung'un S serisini önermiyorum sorunları çok ve iyi telefonlar değil benim gözümde.

Note 3 öneririm S4 yerine çok daha iyi bir telefon bence.

Note 2 ve LG G2 karşılaştırması yapıcaksak elbette donanım ile G2 üstün geliyor Snapdragon 800 ve Adreno 330 grafik işlemcisi var, Note 2 den çok daha performanslı bir cihaz fakat Note 3 ile G2 karşılaştırması yapılıcaksa bence Note 3 alınması daha mantıklı olur.
bak bu konuyu gördüm efkarlandım :D seneye iphone 6 alacağım inşallah

kaan033

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kaç aylık konu bea :4: Neyse bende bi yorum bırakayım S4 alma kardeş :D nedeni ise konunun açılma tarihi ile şuan attığım cevap tarihi :D