Galaxy S4 4.3 Turkiye Guncellemesi

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sarjımın dolmasını bekliyorum hemen güncelliyicem

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayirli olsun. Okuldan bi donelim. hallederiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlardan güncellemeleri kontrol ettiğimde cihaz zaten güncel diyor ama sürüm 4.2.2 yardım lütfen?

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
OTA üzerinden güncelledim ama kurulum tamamlanınca heyecanlandığım kadar ekstra gelmedi. :D Bence default olarak ekran parlaklığı düşmüş gibi geldi. Reading mode u da çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim, yine orada da ekran parlaklığı çok kısık geldi. Klavyenin de daha güzel gözüktüğünü söyleyemeceğim kendi adıma.

Umarım performans iyileştirmelerinde beklentilerimizi karşılar. Çok hevesle bekledim ama aynı derece de mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
OTA üzerinden güncelledim ama kurulum tamamlanınca heyecanlandığım kadar ekstra gelmedi. :D Bence default olarak ekran parlaklığı düşmüş gibi geldi. Reading mode u da çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim, yine orada da ekran parlaklığı çok kısık geldi. Klavyenin de daha güzel gözüktüğünü söyleyemeceğim kendi adıma.

Umarım performans iyileştirmelerinde beklentilerimizi karşılar. Çok hevesle bekledim ama aynı derece de mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim.
sizdede klavye havada duruyomu :D

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
He ondan mi bahsediyon

ben değil, arkadaşlar bahsediyor.

Samsung'un da hakkını vermek lazım. Biz kullanıcılar biraz fazla sabırsızız sanırım ama 4.3'ün release date'i üzerinden daha sadece 3,5 ay geçmiş. 4.4'ü büyük ihtimalle görmeyiz ama bir sonraki sürümünü cihazlarımıza alacağımı düşünüyorum. :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
güncellemeyi yaptım şu an telefon sürekli açılıp kapanıyor bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acil cevap verin!
Guncellemeyi kurarsam hersey silinir mi? Resimler muzikler oyunlar ?

vedatorkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunsuz bir şekilde kurdum

kurulumu kies ile yaptım

herhangi bir bilgi kaybına uğramadım

sorunsuz şekilde çalışmaya devam ediyor sorun yok şu anlık

aresbilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben anlamıyorum kies i açıyorum telefonu kabloyla bağlıyorum hiç bir hareket yok neden telefon görünmüyor napmam lazim yardım ltfn

vedatorkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben anlamıyorum kies i açıyorum telefonu kabloyla bağlıyorum hiç bir hareket yok neden telefon görünmüyor napmam lazim yardım ltfn

1 – bölüm : USB kablonuzla telefonuzun bağlı olmaması lazım kurulumu geçiyoruz.
2 – bölüm : Makinanızda kies programı kuruluysa lütfen denetim masasından program ekle kaldırdan kies programını kaldırınız. kurulu değilse bu bölümü geçiniz.
3- bölüm : Kies programını işletim sisteminize göre indirin daha sonra bilgisayarınıza kurun kurulumda farklı birşey yok ileri ileri ileri seçenekleriyle devam edin ve kurulumu bitirin bilgisayarınızı 1 kere kapatmanız tavsiye edilir.
4- bölüm: USB kablonuzla telefonunuzu bağlayın aşağıdaki resimdeki gibi kamera yada ortam cihazı olacak bağlanacaktır. ortam cihazı olarak bağlanması lazım sizde ise kamera olarak yapabilir bildirim ekranında Kamera olarak bağlandı yazısına tıklayın.

5- bölüm ortam cihazı (MTP) olarak seçmelisiniz. daha sonra kies programını bilgisayarınız üzerinden kullanabileceksiniz. sorun bu şekilde düzelmiş olacaktır

Telefon > menü > ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet > Tümü > MTPApp bul ön bellek ve verileri temizle ( telefon PC'ye bağlı olmayacak bu sırada ) sonra bağla PC'ne

(Alıntıdır) Umarım işe yarar

aresbilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sonunda bağlanabildim cihazla ancak neden güncelleme görmüyor cihaz kies te

aresbilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 – bölüm : USB kablonuzla telefonuzun bağlı olmaması lazım kurulumu geçiyoruz.
2 – bölüm : Makinanızda kies programı kuruluysa lütfen denetim masasından program ekle kaldırdan kies programını kaldırınız. kurulu değilse bu bölümü geçiniz.
3- bölüm : Kies programını işletim sisteminize göre indirin daha sonra bilgisayarınıza kurun kurulumda farklı birşey yok ileri ileri ileri seçenekleriyle devam edin ve kurulumu bitirin bilgisayarınızı 1 kere kapatmanız tavsiye edilir.
4- bölüm: USB kablonuzla telefonunuzu bağlayın aşağıdaki resimdeki gibi kamera yada ortam cihazı olacak bağlanacaktır. ortam cihazı olarak bağlanması lazım sizde ise kamera olarak yapabilir bildirim ekranında Kamera olarak bağlandı yazısına tıklayın.

5- bölüm ortam cihazı (MTP) olarak seçmelisiniz. daha sonra kies programını bilgisayarınız üzerinden kullanabileceksiniz. sorun bu şekilde düzelmiş olacaktır

Telefon > menü > ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet > Tümü > MTPApp bul ön bellek ve verileri temizle ( telefon PC'ye bağlı olmayacak bu sırada ) sonra bağla PC'ne

(Alıntıdır) Umarım işe yarar

Sizedr Teşekkürler üstadım

aresbilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ancak halen güncelleme yok neden çıkmıyo kiesten ya da telden güncelleme anlayamadım harbiden yaa

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
OTA ile mi guncelledin

kies ile yaptım güncellemeyi bitirdikten sonra daha takılıyken yaklaşık 30 kez kapanıp açıldı dayanamayıp çıkarttım tekrar devam etti kapanıp açılma en sonunda hard reset attım herşeyim gitti ama düzeldi 4.3 oldu hoş olmadı ama oldu yapacak bişey yok

Berkdelikanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar darty den s4 aldım bugun gelen android güncellemesi 4.3ü indiremiyorum ne yapmalıyım