Galaxy s3 ne yaptıysam oyun kasıyor

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galaxy s3 e oyunlarda kastığı için kurmadığım rom kullanmadığım kernel kalmadı ama hala düzelmedi acaba her hangi bir şeyi yanlış mı yaptım ?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
4.2.2 romunu kurdunuz mu hangi oyunlarda kasıyor?

lezginkassa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantisi var mı,ne diye uğraşıyorsun ki at teknik servise halletsinler.Oynarken telefon ısınıyor mu,sadece oyun açıksa başka programlar kapalıysa,ve kasıyorsa bir şey vardır.Hangi oyunlar bu arada ?: )

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4.2.2 romunu (sızıntı) kuruoyorum riptide gp asphlat 7 kasıyor. custom rom+ siyah kernel 1.9.1 kuruyorum riptide gp kasmıyor ama gerisi kasıyor(mc3 asphalt7 9mm)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyun oynarken herhangi bi ısınma olmuyor quadrant ta 6072 puan alıyor ama kasıyor ?

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
4.2.2 romunu (sızıntı) kuruoyorum riptide gp asphlat 7 kasıyor. custom rom+ siyah kernel 1.9.1 kuruyorum riptide gp kasmıyor ama gerisi kasıyor(mc3 asphalt7 9mm)

oyun oynarken herhangi bi ısınma olmuyor quadrant ta 6072 puan alıyor ama kasıyor ?

orjinal rom da denediniz mi kernel yüklemeden

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
xxemd3 romunda denemiştim mc3 kasmıyordu ama diğerleri kasıyordu bu rom olaylarına başladıktan sonra xxemd3 te kernelsiz hepsi kasmaya başladı

romların kodları hakkında bir bilgim yok ama sammobile dan s3 için orjinal(sızıntı değil) son sürüm yükleyip odin ile flashlarsanız sorun olcağını düşünmüyorum sorun devam ederse teknik servise götürmelisiniz.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Nickname de gayet manidar. AppleKiller :))
Asphalt 7 yi kasmadan oynayacağım diye uğraşır durun. İphone u olanlar çatır çatır oynuyorlar.
Romlar yükleyin, widgetler felan belki artar performansı. Özgürlüğün tadına varın :D
Hemde bi dolu çekirdekli. Şimdi leblebiliside çıktı ısrarla isteyin :)

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nickname de gayet manidar. AppleKiller :))
Asphalt 7 yi kasmadan oynayacağım diye uğraşır durun. İphone u olanlar çatır çatır oynuyorlar.
Romlar yükleyin, widgetler felan belki artar performansı. Özgürlüğün tadına varın :D
Hemde bi dolu çekirdekli. Şimdi leblebiliside çıktı ısrarla isteyin :)
ben artık almışım alacağım telefonu bu saatten sonra da iphone almaya niyetim yok bi sorunla karşılaşmaışım sadece onu çözmeye çalışıyorum

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
son versiyonları yüklü mü peki telde

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben artık almışım alacağım telefonu bu saatten sonra da iphone almaya niyetim yok bi sorunla karşılaşmaışım sadece onu çözmeye çalışıyorum
Sorunun için üzüldüm. Ne kadar can sıkıcı bi durumdur tahmin edebiliyorum. Dilerim kısa zamanda sorununu çözersin inşallah. Ama hocam apple ile ilgili öyle yorumlar oluyor ki insan ister istemez bu tarz konu olunca yazmak durumunda hissediyor kendini :D

Sorununla ilgili olarak rom yüklerken wipelıyorsun dimi ne varsa dalvik vs. Yani eski romların kırıntılarını temizliyor musun?

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
değil hocam :) hemen güncelliyorum

Sorunun için üzüldüm. Ne kadar can sıkıcı bi durumdur tahmin edebiliyorum. Dilerim kısa zamanda sorununu çözersin inşallah. Ama hocam apple ile ilgili öyle yorumlar oluyor ki insan ister istemez bu tarz konu olunca yazmak durumunda hissediyor kendini :D

Sorununla ilgili olarak rom yüklerken wipelıyorsun dimi ne varsa dalvik vs. Yani eski romların kırıntılarını temizliyor musun?
aynen wipe yapıorum :) şimdi siyah ta işlemci davranışını performans moduna aldım hem oyunları güncelliyorum bu sefer düzelir umarım :)

sağolun hocam performansa alıp güncelledikten sonra sorun kalmadı

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=274190]AppleKiller[/MENTION] Hadi gözün aydın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
işlemciyi performans modu olmadan kullandığınızda max clock kaç oluyordu ki 1400 değil miydi?