Galaxy S3 kendini resetliyor?

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle bir konu varsa Üzgünüm ama canıma tak etti . Aslında eskiden boyle bir durumu yasamazdim yeni yeni ortaya cikti. ilk olarak telefonu kullanırken bir anda boot ekrani geliyor ondan sonra samsung yazisinda kaliyor. bana ise tek care pili cikartip tekrar takmak oluyor ayrıca bazenleride telefon donuyor plil cikartiyorum taktiktan sonra bir bakiyorum sarj bir anda % 10 - 15 düşüyor. arkadasima sordum o da aynı problemi yasiyormus fakat onda sarj artıyormus :laugh: Acil cevap verirseniz sevinirim

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefon root lu mu ? rootlu ise superuser mı yoksa supersu mu kurulu ?

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
root yok hocam telefonda orjinal 4.1.2 yuklu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maalesef yalnız değilsin ! Aynı sorun bende de var ve ne yapabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok yardım bekliyorum. :mellow:

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konu hakkında bilgisi olan yok mu ? :mellow:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Birkaç ay sonra bu gibi sorunlar yaşanabilir yedekleyip fabrika ayarlarına dönün olmadi servise gonderin

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun benim galaxy s imdede olmustu kardesim garantiye gonderdim yazilimi silip bastan yuklamisler yollamislardi test etmemislerdi olmamisti bende tekrar yolladim yine aynisi yazilim atip yolladilar ben tekrar yolladim bu sefer onceden yazilim atilmisti fakat olmamisti diye not dusmustum fajat bu sefer de yazilim guncelleyip yolladilar olmadi yine bende tekrar yolladim ve pesinden de servisi aradim dedim ki herseferinde yazilim atip gonderiyosunuz fakat sorun cozulmuyor dedim oda bana su an bir sorun gozukmuyor dedi bende zaten telefon kitliyken kafasina gore oluyo dedim siz 1 gun falan kullanin izin veriyorum test edin dedim sorunu gorurseni bana ulasirsiniz dedim telefonu kapattim 30 dk aonra adamlar aradilar sorunu gorduk gerekenia yapicaz diye sonra telefon geldi servis kagidina baktim ANAKART'ı degistirmislerdi.su anda sorunsuz babam kullaniyor.bu arada bende su an s3 kullaniyorum

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi fabrika ayarlari deneyeyim kardes olmazsa garantiye yollarim bende saolun bu arada

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu s3 problemlerini görünce iyiki s3 almaya giderken vaz geçip para biriktirip xperia z aldım diyorum, umarım pişman olmam bu arada çok gıcık bi sorun hocam ya tam oyun oynarken falan oluyordur adamı delirtir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede s3 var bende aynı sorunu yaşadım fakat telefonun ayarlar kısmından geliştirici seçeneğine gelip animasyonla ilgili (pencere animasyon ayarı,geçiş animasyonu ölçeği ve animatör süre ölçekleri) bunları animasyon kapalı seçeneğine alırsanız telefondaki donam olayları sıfıra iner ve reset sorunu olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 mini var bende cihaz kendi kendine kapanıp acılıyor aldıgım yer yüklü programlardan kaynalanıyor dedi ama 3 tane program oldugunu söyledim ! hattan da olabilir dedi fabrika ayarlarına döndüm yine aynı ne yapamam lazım acaba yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de s3 var aynı sorunu bende yaşadım tabi telefonu hep güç tasarrufunda kullanıyodum reset atıp duruyodu tabi aşırı kullanıyodum sonra gereksiz bütün programları kaldırdım güç tasarrufundan da çıktım daha reset atmadı. heralde aaşırı işlemciye yüklenmekten oluyodu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun var arkadaşlar,genelde wifi açtığım zaman mesela sarjım 50(%) iken kapanıyor ve kendini reset atıyor. açıldığı zaman ise %5-10'a falan iniyor ve reset atmaya devam ediyor belirli bi zaman. Lütfen yardım edin..

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorunu ben de yaşadım arada sırada yaşıyorum yine. Sorun güç tuşunda, tuş kullandıkça içe doğru gidiyor ve kullandıkça sanki telefon sürekli güç tuşuna basılmış gibi algılayarak kendine reset atıp duruyor. Sorunun çözümü olarak tuşu kullanmamaya başladım bu şekilde sorunu yaşamıyoruz. Google Play de bir kaç uygulama var onlarla ekranı anlık kilitleyebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.destil.fixbrokenpb

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bunların cogu telefona yüklenen batarya yazılımlarının telefonun ayarlarını bozmasından kaynaklanıyor. Telefona reset atın ve tum cihaz guncellemelerini atın. Ayrıca batarya kalibrasyonunu deneyin kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini var ayarlar kısmından geliştirici seçeneğine gelip animasyonla ilgili (pencere animasyon ayarı,geçiş animasyonu ölçeği ve animatör süre ölçekleri) bunları animasyon kapalı seçeneğine alırsanız telefondaki donam olayları sıfıra iner ve reset sorunu olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abenim s3 mini var ben sorunu yaşıyodum servise yolladım düzeldi fakat. 4-5 ay geçti gene olmaya başladı şarjı 100 ken 10-5 oluyor. Tam oyun oynarken resetliyo çok sıkıldım ne yapıyım