Galaxy s3 karanlıkta görünen ekran lekesi

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başlıkta da belirttiğim gibi 14 mayıs da aldığım telefonumun ekranın alt kısmında ve orta kısmında *#0*# yi tuşladığımda siyah ekranı açtığımda böyle bir sorunla karşılaşıyorum servise göndersem değişim istesem yaparlar mı? (ve şu ayıplı mal iade süresi 6 aya çıktı mı?)

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu s3 ün kapağını sürekli çıkartıp taktığımdan dolayı da artık tam oturmuyor keşke htc ya da sony alsaydım

oguzhan340

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bende de hem kapak hem ekran hemde sarj sorunu var :( :( Arka kapak tam oturmuyor. Siyah ekran da lekeler var. Sabaha kadar %100 şarj olmuyor. Samsung aldığım güne lanet olsun. Ocak ayında aldım. Keşke biraz daha bekleyip HTC One alsaydım :(

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
O lekeler ekran yapıştırıcısından dolayı oluyormuş diye biliyorum ama bu kullanırken beni hiç rahatsız etmiyor :) Bunun dışında şarj ve kapağın tam oturmama problemleri ne yazık ki bende de var :(

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynen kardeşim ya ucuz diye bunu aldım yoksa htc one alacaktım ne güzel :(

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekran lekesi bende de vardı ama ÇOOk karanlık olmasa gözükmüyor ki bu da zerre kadar rahatsız etmiyor.

Diğer sorunlar bende yok şarj iyi dayanmıyor oda Mobil veri açık olduğu sürece böyle mobil veri açık olmayınca eve %70lerde döndüğüm oldu.. (Akşam 7de dönüyorum eve..) 1 yıla yaklaştı kullanıyor olmam ve hiç pişman değilim.. =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende ne ekran sorunu var şarjı 1 saatte rahat dolyor kapakla alakalıda hiçbir sorun yok .d şanslyım sanrm

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O şarj sorunu yazılımsal sanırım. Bende de vardı cyanogenmod 9 attım gitti muhtemelen 4.3'le çözülecek o sorun:D ekran lekesine gelince bende de var o sorun kafaya takma:p her s3'de var o

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Her S3'de var siyah ekran lekesi.Bu bir sorun değil.

Reaksiyon puanı
2,146
Her S3'de var dedik sineye çektik ama bu sorun büyük bir ayıp bence, git gide gözümün önüne gelmeye başladı lekeler ve rahatsız ediyor, ben rengarenk kullanmıyorum ki telefonu karanlık benim telefonun her yeri.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Aynen bende de hem kapak hem ekran hemde sarj sorunu var :( :( Arka kapak tam oturmuyor. Siyah ekran da lekeler var. Sabaha kadar %100 şarj olmuyor. Samsung aldığım güne lanet olsun. Ocak ayında aldım. Keşke biraz daha bekleyip HTC One alsaydım :(
Sarj sorununu başka adaptör ile çözdüm ben iphone adaptörü 2 saatte dolduruyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bendede var ekranda birkaç leke ama artık fark bile etmiyorum. Fazla kullanmadığımdan dolayıdır belki.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bende ilk alanlardanım 1 yıl oldu. Kapak problemi ve sarj problemi bende yok. Ekranda lekeler hepsinde var problem etmiyorum o yüzden. Zaten çok gözüme batmıyor. Telefondan memnunum. 2 sorun var onlarda pek sorun olabilecek şeyler değil. 1.si kamera kamerası makro çekimlerde Canon 60D'den iyi :) Tabi makro lensi olmadığı sürece :D Ama 8 megapixsel olunca fotoğrafı yaklaştırınca görüntü bozuluyor hemde çok. 2.si de Modern Combat 4 benzeri oyunlarda kasıyor. Fps'sine baktım 17-25 arası iyi bir Rom yükleyip tamamen overclock ve voltaj yükseltme yapsam o zaman 24+ FPS alabileceğimi sanıyorum :) ama telefon çok ısınır ve zorlanır. Çok ısınınca kendini kapıyor zaten o yüzden en fazla yarım saat oynayabilirim. Onun dışında Allah'a şükür problemim yok. 5 gün gidiyor şarjı :) tabi az kullanımda :) günlük haber okumak için 20-25 dakika internete girmek, 2-3 telefon görüşmesi yapmak sonucu oluyor bu durum :) normalde 1-2 gün. Normal kullanımda 1-2 saat oyun 5-6 telefon görüşmesi 5-6 mesaj 3-4 saat internette gezinmek yarım saat-1 saat müzik dinlemek.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende Bende alanlardanım 1 yıl oldu. Kapak problemi ve sarj problemi bende yok. Ekranda lekeler hepsinde var problem etmiyorum o yüzden. Zaten çok gözüme batmıyor. Telefondan memnunum. 2 sorun var onlarda pek sorun olabilecek şeyler değil. 1.si kamera kamerası makro çekimlerde Canon 60D'den iyi :) Tabi makro lensi olmadığı sürece :D Ama 8 megapixsel olunca fotoğrafı yaklaştırınca görüntü bozuluyor hemde çok. 2.si de Modern Combat 4 benzeri oyunlarda kasıyor. Fps'sine baktım 17-25 arası iyi bir Rom yükleyip tamamen overclock ve voltaj yükseltme yapsam o zaman 24+ FPS alabileceğimi sanıyorum :) ama telefon çok ısınır ve zorlanır. Çok ısınınca kendini kapıyor zaten o yüzden en fazla yarım saat oynayabilirim. Onun dışında Allah'a şükür problemim yok. 5 gün gidiyor şarjı :) tabi az kullanımda :) günlük haber okumak için 20-25 dakika internete girmek, 2-3 telefon görüşmesi yapmak sonucu oluyor bu durum :) normalde 1-2 gün. Normal kullanımda 1-2 saat oyun 5-6 telefon görüşmesi 5-6 mesaj 3-4 saat internette gezinmek yarım saat-1 saat müzik dinlemek.
5 gün mü? Sıfır 3g ile sanırım. Bende o zaman note2 ile 1 haftayı görebilirim demek ki ama bende o zor.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=350549]marancı[/MENTION] abi durum böyle :)
rf80u.png

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
amoled ekranlarda var bu s2 dede durum aynı ama normalde anlaşılmıyor

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bende ilk alanlardanım 1 yıl oldu. Kapak problemi ve sarj problemi bende yok. Ekranda lekeler hepsinde var problem etmiyorum o yüzden. Zaten çok gözüme batmıyor. Telefondan memnunum. 2 sorun var onlarda pek sorun olabilecek şeyler değil. 1.si kamera kamerası makro çekimlerde Canon 60D'den iyi :) Tabi makro lensi olmadığı sürece :D Ama 8 megapixsel olunca fotoğrafı yaklaştırınca görüntü bozuluyor hemde çok. 2.si de Modern Combat 4 benzeri oyunlarda kasıyor. Fps'sine baktım 17-25 arası iyi bir Rom yükleyip tamamen overclock ve voltaj yükseltme yapsam o zaman 24+ FPS alabileceğimi sanıyorum :) ama telefon çok ısınır ve zorlanır. Çok ısınınca kendini kapıyor zaten o yüzden en fazla yarım saat oynayabilirim. Onun dışında Allah'a şükür problemim yok. 5 gün gidiyor şarjı :) tabi az kullanımda :) günlük haber okumak için 20-25 dakika internete girmek, 2-3 telefon görüşmesi yapmak sonucu oluyor bu durum :) normalde 1-2 gün. Normal kullanımda 1-2 saat oyun 5-6 telefon görüşmesi 5-6 mesaj 3-4 saat internette gezinmek yarım saat-1 saat müzik dinlemek.

Sen hiçbirşey yapmıyormuşsun ki yahu telefonda.Tabiki 5 gün gider.

Benim 3G 7/24 açık.
Hergün 2 saate yakın film izlerim.(İşe gidip gelirken yolda izliyorum)
Hergün 10-20 sms atarım.
10-15 dakika konuşurum.
2 saat aralıksız 3G ile internette dolaşırım, haber okurum, mesajlaşırım vs.
Bi kaç fotoğraf çekerim.
1-2 saat müzik dinlerim.

Bu şekilde beni 12-16 saat arası çok rahat götürüyor.

thsndrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3ü bilmemde bende note 2 var.. 3gyi fazla kullanmazsam rahat 4-5 gün gidiyor

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
valla çok iyi be :) Allah nazardan saklasın. Stock rom mu var?
MS Team HD 12.0 :) Amin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sen hiçbirşey yapmıyormuşsun ki yahu telefonda.Tabiki 5 gün gider.

Benim 3G 7/24 açık.
Hergün 2 saate yakın film izlerim.(İşe gidip gelirken yolda izliyorum)
Hergün 10-20 sms atarım.
10-15 dakika konuşurum.
2 saat aralıksız 3G ile internette dolaşırım, haber okurum, mesajlaşırım vs.
Bi kaç fotoğraf çekerim.
1-2 saat müzik dinlerim.

Bu şekilde beni 12-16 saat arası çok rahat götürüyor.
Benimde o şekilde kullanınca 12-13 saat gidiyor :)

RangerGhost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bi yerde okumuştum samsung galaxy s3 de s4 de felan kristal cam kullanıyormuş.Bu ekran filmleri kristal cama zararlıymış, lekeler ondan olabilirmi acaba.Yoksa hiç alakası yokmu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki s3 mini karanlık leke çıktı acaba servise götürsem yaparlarmı

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
napiyon sen 5 gun gitmesi icin