Galaxy S3 Bugün Resmen Tanıtılıyor

|BeyabaN|

Profesör
niye saat 21.00 de açıklıyorlar, illa bekletecekler.
Hadi bizi geçtim Kore'dekiler ne yapacak, burda saat 21.00 iken Kore'de ayın 4 ünün sabah saatler felan olur herhalde.

BeyaZayeB

Profesör
Samsung müthiş bir merak uyandırdı..
Çok güzel oynadılar şimdiye kadar.
Akşamda son sözlerini söyleyecekler.
İnsanlardaki beklenti çok büyük.
one x alacaktım s3 ün çıkmasını bekliyorum bende.
Umarım hayal kırıklığı olmaz

eairmak

Asistan
Önüzümdeki aylarda aldığım zaman beni en az 2 sene idare edecek bir telefon bekliyorum :D

muratveb

Profesör
Onursal Üye
Şu saat gelsede tanıtılsa artık :) Bende bayağı bi merakla bekleyenlerdenim. Umarım beklentilerimizi karşılar ve umduğumuzdan daha iyi bir cihaz görürüz.

neskalii

Profesör
işlemcisi belli zaten arm kullanmalarını bkliyodum kullanmamışlar ( yanlışta biliyo olabilirim aklımda kalanı yazdım)

diğer özellikleri özellikle kamerası 12 mp olmazsa yazık olucak....

engerex

Dekan
Haberde 400 Mhz hızında çalışan Mali-400 GPU'dan bahsediyor. Çin malı ürünlerde bile 450 Mhz hızında çift Mali-400 GPU varken bu biraz kafamı karıştırdı.

işlemcisi belli zaten arm kullanmalarını bkliyodum kullanmamışlar ( yanlışta biliyo olabilirim aklımda kalanı yazdım)

diğer özellikleri özellikle kamerası 12 mp olmazsa yazık olucak....

Telefonların ve akıllı telefonların tamamına yakını ARM kullanır. Ancak üretici farklı olabilir. Samsung unda ARM modelleri bulunmasına rağmen farklı markaların da ARM işlemcilerini kullanabiliyor.
Samsung Galaxy S, S2, S3 te Samsung üretimi işlemci varken Galaxy S Plusta Qualcomm, Galaxy R'de Nvidia Tegra 2 kullanıyor. Ancak bunların tümü ARM tabanlıdır.

THR

Profesör
Yayın başladı :D Hadi hayırlısı bakalım. Umarım SIII beklentileri karşılar.

Son mesajlar