Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu güncelemeyi silebiyomuyuz ben hiçç beyenmedim nasıl 4.2 ye geri dönebiirm

kayseri204

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kieste XSG Arap emirlikleri oluyor galiba.Peki ne zaman çıkar bilginiz var mı?

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Geliştirici seçeneklerini bulamadım bende mi sorun var

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Geliştirici seçeneklerini bulamadım bende mi sorun var

Buyur
egasydan.jpg

tyfnphlvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cihaz hakkındaya gir yapım numarasını çift tıkla 3-4 defa sonradan geri menuye gel görürsün orada.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kies kurdum bağlantı sağlandı ama ing olduğu için pek anlamadım bunu türkçeye çevirme şansım varmı? ithalat olsa kies ile bağlantı kuramazdım yada hangi ülkeye kayıtlı olduğu yazardı dimi? e türkiyeye kayıtlıysa neden hala güncellenmedi telefonum :(

sayitc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha güncelleme alamadım yardımcı olurmusunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnde yükledim ama telefon uyku modundan geç açılıyor aynı sorunla karşılaşan başka arkadaşlar varmı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş telefonun çakma olma ihtimali var yada orjinal rom deildir imei sıkıntısından kaynaklanıyor

revolte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya beyler ben :( yapamıyorum hala bu güncellemeyi bana bir yol gösterir misiniz acaba :( son güncelleme var diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bu güncellemede gelen mesajlar aramalar ekranda gözüküyor birde dalga efektini bulamadım yardımcı olurmusunuz

revolte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben hıc bır sey yapmadım daha nasıl yapacam nasıl yuklıycem bana bır yardımcı olur musun :( ve benım telefon orjınal ıthalat felan degıl

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
ya ben hıc bır sey yapmadım daha nasıl yapacam nasıl yuklıycem bana bır yardımcı olur musun :( ve benım telefon orjınal ıthalat felan degıl

Orijinalden kastin paralel ithalat degil sanirim aslinda beklesen sanada gelir mutlaka eger resmi ithalat ise once kies dosyasini indir yukle bilgisayarina teli bagla bilga guncellemeyi gorur muhtemelen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İran'a ne zaman gelir ya. :( Bide ben kiese bağlayınca (XXX) yazıyor. on neden kaynaklanır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlış. arkdaşlar ben yükledim ve gayet güzel güzel bi güncelleme

eco_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sammobile da 4.3 için yeni bir güncelleme gelmiş yükleyen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bende ağ veya sunucu hatası nedeniyle ürün bilgisi güncellenmedi daha sonra deneyin veya PC kies kullanarak deneyin diyor kiesle denedim güncelleme yok diyor napacağım yardım edin ltfn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 umdeki 4.3 ume 37,66 mb ek güncelleme geldi fakat wifi uzerinden indiriyorum kur diyorum % 26 ya geliyor hata veriyor ve kies uzerinden deneyin diyor deneyen varmi? Ne guncellemesi bu? Nasil yukleyebilirim?

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ufak güncellemeyi ben sorunsuz yükledim ama neye yaradı anlamadım. kararlılık düzeltmesi galiba

poli05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm
galaxy s3 telefonuma 4.1.1 yüklü(4.3 güncellemesinde telefon samsung yazısında takıldığından telefoncu açmak için yüklemiş)
bu şekilde kies2 telefonu görüyor, yedeklerimi yükledim ama güncelleme yapmıyor
telefona direk 4.3 yükleyebilirmiyim, arada 4.1.2 vaya 4.2 sürümü yüklemem gerekiyormu

Reaksiyon puanı
2,146
Telefoncu bi recovery açıp wipe yapmayı bilmiyor muymuş.
Odin ile direk 4.3 yükleyebilirsin, samsung yazısında takılır kalırsa recovery açıp Wipe yaparsın.

poli05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw adamlara bir sürü para verdim, ya uğraşmadılar yada yapamadılar, ama olmuyor dediler.
genede, 4.1.1 yükleyince telefon açılmış. gerçi samsung servisi gene illegal yazılım var-ana kartı değişmemiz lazım dedi. bunlar bütün bilgiler silinir ve anakart değişmesi lazım lafları dışında bir laf bilmiyor sanırım.
bu illegal yazılım sorununu da aşabilirmiyiz, bari kalan 1 yıl garantiden de faydalanalım. belki başına bir iş gelir telefonun

saofka41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sizdede güncellemeden sonra müzik çalar da kasmalar oldumu?