Galaxy S2'ye Yeni Güncelleme Gelmeyebilir!

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
4.3 e günceller samsung. HTC nin One S e yaptığı gibi yamuk yapmaz umarım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu kadarıda az bi güncelleme değil tabi 4.3 verip biraz daha iyi çalışmasını kim istemez ki bunun yanında premıum suit guncellemesı falanda atsa yani baya güzel olur ama 4.1.2 de fena calısmıyor en azından 4.0.4 gore super calısıyor bu arada s2'im büyük ihtimal yakınlık sensörü bozuldu parçasını bulursam kendim takabilirim ön camera sensörler bütün olarak geliyor varmı önerebilceğiniz uygun fiyata getirtebilceğim bi site ? ebay da var yanlız kargo parası falan tuzlu olacak gıbı baya sureklı takıp edıyorum sızı yardımlarınız ıcın tskler

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Vermesin S2 ye bu kadar yeter :D Vermez herhalde .

Reaksiyon puanı
2,146
2 mayıs 2011'de çıkmış S2, daha eski sanırdım ben. Demek her sene bi S çıkarıyor Samsung.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Güncelleme gelmesede custom romlar en iyi samsunga yükleniyor.cyanogenmod modla devam.

TYIGIT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gelecek son güncelleme bu olsun bari. Bu güncellemeyi de alırsa bundan sonra kimse adını bile anmayacak S2 'nin.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Nasıl sorun yaşıyomuş..!! Nasıl ram yetmeyebilir miş miş..!!!! ben sinirlendim S2 cilerin yerine cyongenmod kadar olmıyomu samsung

yanlış hatırlamıyosam 4.2.2 yi çoktan portladılar S2 için demekki yetiyomuş ram touchwiz içinde bişey diyemem oda Samsung un

beceriksizliği..!!! Bu haberdende anladımki en mantıklı olanı google ın ürettiği telefonları almak daha mantıklı güncelleme sorunu en

azındna uzun süre yaşamamak için böyle saçma sebepşerden...

kudret1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende android alınacaksa saf android olması gerektiğini düşünüyorum. s3 kullanıyorum bir yılı geçti denemediğim custom romda kalmadı. kişiselleştirme yeniden yapılabilme harika ama birde stabil olsa yok hata verir birinde şarjı cabuk biter birinde ısınır birinde uygulamaları çok yavaş açar birinde bağlantı hızı düşük olur. Bir stabilite yakalayamadım evet belki yazılım desteğini diğerlerinden hızlı veriyor ama bence hala var bir sıkıntı. s4 de bile öyle oldugu yorumları alıyorum arkadaşlarımdan :(

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu 4.3 u alirsa s3 6.0 i android alabilir :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
zaten belliydi İman gücüyle güncelleme veriliyor sanki kafalarına zorla silah dayamışlar.vermesinler hiç olmazsa beklemeyelim.