Galaxy S20 mi , Galaxy S10 Plus mı , Xiaomi Mi 10T mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Herkese merhabalar,

Bu 3 telefon arasında çok kararsız kaldım. Sizlerin yorumları , tavsiyeleri nedir , siz olsanız hangisini alırdınız ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Farklı tavsiyeleriniz varsa onları da belirtebilirsiniz , fiyatta bir miktar esneklik yapabilirim.

Şimdiden hepinize teşekkürler...

1 -) Samsung Galaxy S20

2-) Samsung Galaxy S10 Plus

3-) Xiaomi Mi 10T

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Herkese merhabalar,

Bu 3 telefon arasında çok kararsız kaldım. Sizlerin yorumları , tavsiyeleri nedir , siz olsanız hangisini alırdınız ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Farklı tavsiyeleriniz varsa onları da belirtebilirsiniz , fiyatta bir miktar esneklik yapabilirim.

1 -) Samsung Galaxy S20

3-) Xiaomi Mi 10T
S10 plus ile Mi 10t yi salla.S20 Exynos un mongoose çekirdekleri ve 120hz dan dolayı ısınıyor.Isınma sorununu 120hz da güç tasarruf modunu kullanarak ortadan kaldırabilirsin.120hz da güç tasarruf modu ve ortalama batarya performansını kabul ediyorsan S20 alabilirsin ama ben o kadar para verdikten sonra güç modunda kullanamam diyorsan Note 10 plus yada Oneplus 8 almanı tavsiye ederim.

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İphone 11 , oneplus 8
11 ile ilgili sorularınızı alabilirim.
Genellikle aksesuarsız paketler görüyorum , aksesuarsız alırsam şarj aleti ve kulaklığa ekstra ne kadar fiyat vermem gerekir ?

Bir de aksesuarlı paket alırsam çıkan şarj aletinin hızlı şarj özelliği var mı ?
Bu durumda hangisini önerirsiniz ?
Aksesuaelı mı aksesuarsız mı ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Genellikle aksesuarsız paketler görüyorum , aksesuarsız alırsam şarj aleti ve kulaklığa ekstra ne kadar fiyat vermem gerekir ?

Bir de aksesuarlı paket alırsam çıkan şarj aletinin hızlı şarj özelliği var mı ?
Bu durumda hangisini önerirsiniz ?
Aksesuaelı mı aksesuarsız mı ?
Ben mediamarktdan almıştım içinden şarj aleti ve kulaklık çıktı. Ama biraz daha pahalı 100-200 tl kadar.
Aksesuarsız alırsanız şarjı hızlı alırsınız.
Kutudan çıkan şarj aleti 5w yani hızlı değil.

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben mediamarktdan almıştım içinden şarj aleti ve kulaklık çıktı. Ama biraz daha pahalı 100-200 tl kadar.
Peki 128 gb mı almalıyım , 64 gb ı rahatlıkla kullanabilir miyim ?

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Peki bu iphone ların ön kamerasıyla çekilen fotoğrafların galeride aynalanmış gibi yansıyan modunun özelliğini kapatma var mı ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Peki bu iphone ların ön kamerasıyla çekilen fotoğrafların galeride aynalanmış gibi yansıyan modunun özelliğini kapatma var mı ?
Var.Fotoğrafı çektikten sonra yukarıda sol üst köşede fotoğrafı çevirme butonu var.Ona tıkladığında Fotoğraf normal haline dönüyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet var. Onları kendiniz ayarlıyorsunuz.
Hatta fotoğrafı kendiniz de sağa sola doğru çekebiliyorsunuz.

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Var.Fotoğrafı çektikten sonra yukarıda sol üst köşede fotoğrafı çevirme butonu var.Ona tıkladığında Fotoğraf normal haline dönüyor
Tamamdır çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir bilgi oldu benim için. Sırf bu özellik yüzünden iphone almaktan vazgeçebilirdim.

Reaksiyon puanı
6,381
iPhone 11, Oneplus 8 veya Note 10+'ın bu bütçede en alınabilecek 3 cihaz olduğunu düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, hem ayarlardan yapabilirsiniz hem de sol üstte bir çevirme butonu oluyor bildiğim kadarıyla.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Herkese merhabalar,

1 -) Samsung Galaxy S20

3-) Xiaomi Mi 10T
oneplus 8 .

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yorumlarınız ve yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.
Hızlı şarjlı şarj aleti almak için aksesuarsız paketten almayı düşünğyoeum. Apple ürünleri hakkında pek bilgim yok. Hızlı şarj aleti ve kulaklık için ürün linki atabilir misiniz rica etsem ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yorumlarınız ve yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.
Hızlı şarjlı şarj aleti almak için aksesuarsız paketten almayı düşünğyoeum. Apple ürünleri hakkında pek bilgim yok. Hızlı şarj aleti ve kulaklık için ürün linki atabilir misiniz rica etsem ?
Hayırlı olsun öncelikle.
Hızlı şarjı direkt apple ın sitesinden alabilirsiniz.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Ben D hiçbiri derdim. S20, S10a kışlık teker giydirdikleri modeli. Xiaomi kullanan tanıdıklarım çok ve ne yazık ki dokunmatik kabiliyeti yok. En azından benim parmaklara karşı.

Ip11 iyidir ama çerçevesi yüzünden çok yanaşmak istemiyorum. Pro modeli ebat ve çerçeve düşününce çok güzel ama ghost screen tehlikesi çok diyorlar.

11p ile ilgili deneyimler biraz artsın birde şu s21 çıksın bakalım onda da geri bildirimleri görelim diye bekliyorum şahsen.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
oneplusı alma bence garanti olayını da düşün bu bütçede en iyisi iphone 11 eğer 9kya çıkabilirseniz 12 mini de olabilir küçüklüğü ve batarya performansı rahatsız etmeyecekse.