Galaxy Note edge için Android 6.0.1 Çıktı

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note edge için Android 6.0.1 Çıktı

Galaxy Note edge kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 6.0.1 güncellemesi Avrupa'da dağıtıma sunuldu. Galaxy Note edge için Android 6.0.1 güncellemesi neler getiriyor? Detaylar haberimizde...

Son düzenleme:
20160624_144920.jpg
Arkadaslar note edge 915F modeli telefonum var.wipe yaptiktan snra marsmallow yükleme uyarisi geldi 1434.05mb suan telefonum 6.0.1

Sansar667

Profesör
evet banada dün geldi , hayırlı olsun bütün kullanıcılara , pil tüketim ve iconlar konusunda memnun etti.

Güncelleme geldi onayladim lanet olsun nerden onayladım güç kaynağı tuşuna basıyorum ekran açılmıyor bu güncelleme nasıl silinir yada nasıl düzelir

Yktrnslv

Doçent
Güncelleme geldi onayladim lanet olsun nerden onayladım güç kaynağı tuşuna basıyorum ekran açılmıyor bu güncelleme nasıl silinir yada nasıl düzelir
Verilerinizi yedekleyip telefona wipe atın düzelir.
Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız forumda "samsung telefonlarda wipe" ya da "samsung hard format" yazıp aratın detaylı anlatımı çıkar. Çok zor bir işlem değil.

geompac

Öğrenci
6.0 ile birlikte çözünürlük sorunu yaşayan var mı? Ekran 2k ama uygulamaları 1k olarak açıyor sebebi ne olabilir? Uygulamalar mı 6.0.1 ile uyumsuz ya da yazılımda mı sorun var?

Sansar667

Profesör
6.0 ile birlikte çözünürlük sorunu yaşayan var mı? Ekran 2k ama uygulamaları 1k olarak açıyor sebebi ne olabilir? Uygulamalar mı 6.0.1 ile uyumsuz ya da yazılımda mı sorun var?

Bendede aynı sorun var uygulamaları 1920x1080 açılıyor çözemedim bu sorunu , onun dışında 6.0.1 ile kendi kendine çökmeye başladı arayüz.

SDN Son Haberler

Son mesajlar