Galaxy Note 7 yeniden geri çağırılabilir!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 7 yeniden geri çağırılabilir!

Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili ortaya çıkan son gelişme telefonun yeniden toplatılabileceğine işaret ediyor. Yaşanan son patlama olayları telefonun kaderini çizecek.

Sizce cihaz tüm dünyada yeniden toplatılır mı? Ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Toplayıp maden çıkarma çalışmalarında kullansınlar.. Taş ocaklarında falan da iş görür..

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Samsung işin içine etti ama bence beleş vermeleri gerek artık milleti öldürecekler.

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
işte bunlar hep Note 6 yüzünden...

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
İyice Besinlerin Oksitlenmiş Kalıtımı çıktı .

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İade etsin herkes , kullanmak riskli. Ya da samsung geri toplasın , paraları dağıtsın.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Note7 asıl samsunga patladı. Şimdi s8 de satmaz. Note8 i de bişey olmaz. Ohooo:D
Geçmiş olsun reyiz:D:D

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Bunun sebebi tamamen Note 6 'dır. Note 6 nın ahını aldı Samsung. Beni es geçersin ha Allahınızdan bulun dedi ve Note 7 bum bum :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hepsini toplayıp maden ocaklarına satsınlar en azından zararı azaltırlar.
Samsung ilk defa büyük sı.tı.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ya ne güzel telefon yapmışlar hatta muhteşem telefon ama böyle olaylar olunca ne güzellik kalıyo ne donanım ama yinede para verip alırdım patlayana kadar kullanırız bide patlamazsa tadından yenmez :D

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Bence bu batarya şeyi birileri tarafından kasıtlı yapıldı...Yadeyse samsung bu kadar salak deyil hadi etti bi salaklık(ki böyle basit bi hata imkansız) bu hatayı 2. Seferde düzeltemiyecek kadar salak deyil...

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bence bu batarya şeyi birileri tarafından kasıtlı yapıldı...Yadeyse samsung bu kadar salak deyil hadi etti bi salaklık(ki böyle basit bi hata imkansız) bu hatayı 2. Seferde düzeltemiyecek kadar salak deyil...
Aynen katılıyorum bişeyler dönüyor ortada samsune gibi büyük bi firma 2 kez aynı hatayı yapmaz zarara gireceğini bile bile adamlar malmı bütün telefonları topladılar bence eskş note 7 ydi patlayan yada Apple ın bi oyunu

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Abi komplo teorileri üretmeye ne meraklısınız he apple kumpas yaptı samsunga.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Abi komplo teorileri üretmeye ne meraklısınız he apple kumpas yaptı samsunga.
Teori kurma merakıyla alakası yok tahmin ediyoruz burda neden hep Amerika neden güney kore depil Amerika önce bunu açıklasana bana haberlerin %95 i Amerika'da apple Amerika'da büyük bir paya sahip açıkla bana

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Teori kurma merakıyla alakası yok tahmin ediyoruz burda neden hep Amerika neden güney kore depil Amerika önce bunu açıklasana bana haberlerin %95 i Amerika'da apple Amerika'da büyük bir paya sahip açıkla bana

iPhone 6'larda samsung işlemcili olanların neden batarya süresi kısa sen bunu söyle bana o zaman?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bataryayı sadece işlemciye bağlıyamazsın telefon işlemci den ibaret değil önce bunu bil ki şöyle bişey var iphone ların hepsinde var bu şarjı yarı günü zor çıkartıyor sen bu soruyu bana değil apple dan yetkili birisine soracaksın

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bataryayı sadece işlemciye bağlıyamazsın telefon işlemci den ibaret değil önce bunu bil ki şöyle bişey var iphone ların hepsinde var bu şarjı yarı günü zor çıkartıyor sen bu soruyu bana değil apple dan yetkili birisine soracaksın

Batarya kapasitesi demiyorum samsung işlemci fazla güç harcıyor bunu kastediyorum. Gidip apple online desteğe sorsan sana g.tleriyle gülerler.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Batarya kapasitesi demiyorum samsung işlemci fazla güç harcıyor bunu kastediyorum. Gidip apple online desteğe sorsan sana g.tleriyle gülerler.
Bende batarya kapasitesini kastetmedim zaten iphone ların hepsinde bu sorun var diyorum bunu samsungun ürettiği işlemciye bağlıyamazsın diyorum sonuçta apple tasarlıyo samsung üretiyo

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bende batarya kapasitesini kastetmedim zaten iphone ların hepsinde bu sorun var diyorum bunu samsungun ürettiği işlemciye bağlıyamazsın diyorum sonuçta apple tasarlıyo samsung üretiyo

6S iki farklı işlemcili üretildi samsunglu olanlar daha az süre veriyor. O yğzden 7 TMSC ile üretildi.
iPhone'lar gayet de bir günü rahat çıkarıyor eski bir model kullanıp hiç bir şey anlamayıp yorum yapmayın.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ney neden amerika? Cümle açık değil neyi soruyorsun.
Konuya vakıf değilsin galiba patlama olayları neden hep Amerika'da oluyor neden başka ülkelerde güney kerede olmuyor mesela Türkiye'de bile yok denecek kadar az Amerika'daki 100 küsür oldu neden Amerika

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
6S iki farklı işlemcili üretildi samsunglu olanlar daha az süre veriyor. O yğzden 7 TMSC ile üretildi.
iPhone'lar gayet de bir günü rahat çıkarıyor eski bir model kullanıp hiç bir şey anlamayıp yorum yapmayın.
Sana kendimi ispatlayacak değilim ama bil diye söylüyorum 6 Plus kullanıyordum sabah 10 gibi şarjdan alıyordum saat 3 gibi %10 u görüyordum 6 plus senin için eskiyse sen çok zenginsin o zaman

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buna rağmen Samsung tan vazgeçmeyenler var üstelik note7 alacam diyenler bile var

Huawei bile telefonlarını sağlam yapıyor

Sony den şaşmayın ödüllü G lens ancak sony yapar

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Buna rağmen Samsung tan vazgeçmeyenler var üstelik note7 alacam diyenler bile var

Sen bi dur hele ya Sony nerden çıktı

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
varya note 7 sapasağlam çıksaydı piyasaya şimdi ne bi iphone 7 ne bi xperia x xz hiçbişey kalmazdı iphonun şansı biraz daha yüksek

Son düzenleyen moderatör:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Bi de şöyle düşün aynı şey Sony nin başına gelse sen gidip samsung yada başka bi marka alırmıydın

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi de şöyle düşün aynı şey Sony nin başına gelse sen gidip samsung yada başka bi marka alırmıydın
Sony nin başına bu tür şey gelmesi olanaksız çünkü Sony Japon malı en ince detayına kadar kontrol edilir

Bu nedenle Sony Güncellemelerde diğer markalara nazaren geç çıkarıyor güncellemeler uzun kullanım testine giriyor çünkü