Galaxy Note 7 fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Selamlar arkadaşlar,

Bir Galaxy Note 4 kullanıcı olarak değişim zamanı geldi diyerek Note 7'yi bekliyorum. Ancak, büyük ihtimalle cihaz satışa sunulduktan sonra, piyasada daha uzun fiyatla yer alan ithalatçı ürünlere yöneleceğim gibi geliyor.

Zira, bugün Galaxy Note 7 Fiyatı Belli Oldu - ShiftDelete.Net Note 7'nin 849 euro fiyat etiketine sahip olacağı ortaya çıktı. Ancak, ülkemize girişinde eklenecek vergiler ile 3300'den aşşağı bir fiyatta gelmeyeceğini düşünüyorum.

Tabi, bunun kişisel düşüncelerim olduğunu belirtmek istiyorum, bana bir telefon için 3000 Tl ödemek pek mantıklı gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Selamlar arkadaşlar,

Bir Galaxy Note 4 kullanıcı olarak değişim zamanı geldi diyerek Note 7'yi bekliyorum. Ancak, büyük ihtimalle cihaz satışa sunulduktan sonra, piyasada daha uzun fiyatla yer alan ithalatçı ürünlere yöneleceğim gibi geliyor.

Zira, bugün Galaxy Note 7 Fiyatı Belli Oldu - ShiftDelete.Net Note 7'nin 849 euro fiyat etiketine sahip olacağı ortaya çıktı. Ancak, ülkemize girişinde eklenecek vergiler ile 3300'den aşşağı bir fiyatta gelmeyeceğini düşünüyorum.

Tabi, bunun kişisel düşüncelerim olduğunu belirtmek istiyorum, bana bir telefon için 3000 Tl ödemek pek mantıklı gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
yerinizde olsam note 4 kullanmaya devam ederim note 8 çıkınca note 7 alırım o kadar para telefonlara verilmez yazık...

Reaksiyon puanı
10,325
Samsung bu fiyata geçmiş note'ların başarısını yakalayacağını pek zannetmem. O para helal değil cidden; üçte bir fiyatına benzer özellikler sunan onca telefon varken...

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende senin gibi note 7 yi bekliyordum,fakat note 7 yerine iphone 7 ye bakacağım...note 7 ye edge ekran gelmeseydi bi 300 tl daha az olurdu ama edge ekranı baya fark katıyor...mesela s7 2700--s7 edge 3300