Galaxy Note 4 Satışları Sorunlu Başladı

Bu konuyu okuyanlar

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ahh ulaan samsung kırkta yılda bir defa düzgün cihaz yaptın onuda yapamadınnn

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ee Seri Üretim Olunca Böyle Fabrikasyon Hatalar Oluyor

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
seri üretimde bu tarz sıkıntılar olur nedenmi piyasaya hızlı çıksın ve stokta olsun diye üretim bandlarını hızlandırıyorlar sonrada bu tarz sıkıntılar çıkıyor 2. yada 3. partilerde düzelir...

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Samsung'a yapılmaya çalışan bir tuzak bu! Basbaya karalama kampanyası, fotoğraflar da net değil zaten dikkatli bakarsınız. Samsung'cuların da dediği gibi seri üretimde bu tarz sıkıntılar olur normal şeyler bunlar. :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple hainlere rüşvetle kandırıp iftira atıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsunga Tuzak Kursan Ne Kurmasan Ne Yıllarca Samsung Da Çalıştım Şuan Da Note3 Kullanıyorum Daha Doğrusu Kullanmaya Çalışıyorum Zaten 1 Defa Samsung Alan İkinci Kez Almaz Bu Kadar Basit Tuzağa Gerek Yok Kendi Kendini Bitiriyor. :tt2:

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihaz daha çıkmadan adının hakkını vermiş kartvizitlik olarak kullanılmaya müsayit not felan sıkıiştırmalık olmuş bu ya tam olmuş :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
ey eypılcı dostlar, elinize çok fena fırsat geçmiş, iyi değerlendirin bence! :)
bu sadece birkaç telefonda görülmüş yalnız, dikkatinizi çekerim. milyonlarca telefon içinde sadece birkaçında.
yani bütün eypılların kâğıt gibi katlanması olayı gibi değil!

ha bu arada eskilerin bir atasözünü de hatırlamadan edemedim, her ne hikmetse...

"gözündeki merteği görmez, çorbada kıl arar!" derlermiş, eskilerimiz...
ben demedim, eskiler demiş! :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyaz s2 Modeli İçinde Sadece Birkaç Tane Hatalı Dendi Sadece Ben Çalıştığım Mazadan En Az 150-200 Tanesini Servise Yolladım Ekranın Sağ Alt Köşesinde Morluk Vardı Samsung Açıklama Yaptı Sadece Birkaç Tane Diye Hala Aynılar Samsung Alıcaksanız Böyle Şeylere Hazır Olmanız Lazım.