Galaxy Note 3 için Lollipop Türkiye'de!

xxmanyak33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaslar almanyadan Galaxy s6 getirttim ilk getirttigimde Lolipop 5.1.1 guncellemesi vardi kurmadim ardindan Pasaporta islettim imei kaydini yaptirdim suan telefonu guncellemek istedigimde en yeni guncellemeler zaten yuklu diyor yardimci olabilecek bir arkadas yok mudur lutfen?

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok iyi oldu çokta güzel oldu 😃

M

muckjZz

SDN Okuru
Arkadaşlar indirip kullanan var mı ona göre bizde yukleyelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha yüklemedim en iyisi tolga hocamizin note 3 için yayinlanan ''n9000q'' modeline gelen türkiye lolipop güncellemesini detaylica inceleyen bir video yapmasi onun dişinda kararsizlik hat safada.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yükledim s5 gibi görünümü bence daha çok geride samsung birdaha hiç bir ürününü almayacağım kimseyede önermiyorum samsung telefonları millet cin malı telefonlar bile aylardır lolipop bitirdi 5.1 android kullanıyor samsung yaya kaldı arkadaşlar

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bugün güncelledim ama sürekli donuyor, resetliyor ve aşırı ısınıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler bn note 3 kulanıcısıyım telefonda gözle görülür şekilde hızlanma var fakat batarya konusunda çok gerileme var. Batarya önemsemem diyen varsa güncellesin

A

Akın Güneş

SDN Okuru
Oldukça kullanışlı içerik eklenmiş.. Ancak arayüz Note 3'ün ciddiyetine uygun değil... Çok renkli... Ancak onun dışında kusursuz bir verim sağladığını söylemek mümkün... Bu arada umarım Note 3 için yayınlanan son güncelleme paketi değildir zira telefonumu 2 yıl daha aynı verimle kullanmak istiyorum...

dude73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lollipop güncellemesinden sonra S Pen özellikleri yokoldu.Ekran kesme,S pen penceresi çalışmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben hiç sevemedim bu yazılımı eski not 3 yazılımını nasıl yapabilirim