Galaxy Note 3 İçin Lollipop Geldi

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 3 İçin Lollipop Geldi

Samsung'un en iyi akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy Note 3, Note 4 modelinden önce Android 5.0 güncellemesini almaya başladı. İşte güncelleme hakkında ilk bilgiler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkiye de note 3 e ne zaman dağıtılmaya başlıyor?

Reaksiyon puanı
10,327
yahu ben kafayı yemeyim de kim yesin? note4'lere taa kasım ayında verilmesinin mümkün olacağı konuşulurken şubat ayına geldik nerdeyse ve... note3 alıyor, ama note4 hala beklemede... yani ayva... ulan samsung senin firma gibi... töbe yarabbi ya!

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
yahu ben kafayı yemeyim de kim yesin? note4'lere taa kasım ayında verilmesinin mümkün olacağı konuşulurken şubat ayına geldik nerdeyse ve... note3 alıyor, ama note4 hala beklemede... yani ayva... ulan samsung senin firma gibi... töbe yarabbi ya!
Note 4 e bu hafta içinde dağıtılacak. hatta bu ay samsung için hareketli geçecek.

İlk önec note 4 e verilecekti note 4 5.0 sürümünde sorun bulundu dağıtılmaktan vageçilip 5.0 ın bitmesıne az kalan modeller yayınlandı note 4 te 5.0.1 olarak yayınlanacak.

Reaksiyon puanı
10,327
Note 4 e bu hafta içinde dağıtılacak. hatta bu ay samsung için hareketli geçecek.

İlk önec note 4 e verilecekti note 4 5.0 sürümünde sorun bulundu dağıtılmaktan vageçilip 5.0 ın bitmesıne az kalan modeller yayınlandı note 4 te 5.0.1 olarak yayınlanacak.

la uşak, gör bak senin bu bir hafta dediğin bir aya çıkmasa...

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Çıkmaz 1 haftaya yayınlanacak. :) note 4 kulanicisiyim bende sadece şu 64 bit açılacak mi diye meraktan bekliyorum.
64 bit kilidini açmaz ise vay SAMSUNG un haline . Sırf 64 bit kilit olayını bekliyorum. İphone 6 yı ona göre satıp Note 4 alacağım :thumbup:

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
64 bit desteğini getirmezler diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
10,327
Çıkmaz 1 haftaya yayınlanacak. :) note 4 kulanicisiyim bende sadece şu 64 bit açılacak mi diye meraktan bekliyorum.

64 bit kilidi sanırım açılmayacakmış, onu S6'ya sakladıklarını okumuştum. samsungdan bu yüzden soğudum iyice...

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ilk defa samsung u güncellemede sevdim 😃 bknz ben : note 3 kullanıcısı

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
64 bit kilidini hayatta açmaz Samsung
Hadi geçmiş olsun şimdiden :dirol:

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
samsung'un malzeme kalitesi ve bu güncelleme olayı tam bir rezillik.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s5'e geçtiğimiz yıl verildi ama Türkiye'ye hala sunulmadı. Note4, Note3, S4 sahipleri yazı beklesin OTA yoluyla güncellemeyi bekleyenler özellikle. S5 için ülkemize ne zaman geleceği meçhul daha.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tamamen bi pazarlama hilesi zaten :dirol:
O stratejiyi izlediyse çok müşteri kayıp eder bu kadar da kendi ayağına sıkacak bir strateji olacağını sanmam, hatta bunu açacaktır diyorum ben . Snapdragon à karşı kendi elini güçlendirmek için açması gerekiyor.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
O stratejiyi izlediyse çok müşteri kayıp eder bu kadar da kendi ayağına sıkacak bir strateji olacağını sanmam, hatta bunu açacaktır diyorum ben . Snapdragon à karşı kendi elini güçlendirmek için açması gerekiyor.
Müşterisini zaten gitgide kaybediyor S3 - Note 2 - S4 kullanıcılarının hali ortada bunların hep geri dönüşleri oldu ve olacakta :dirol:
Açmayacağınada çok net eminim neyse bekleyip görmek en iyisi

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Bende Ota olarak sandım Abi ne olur ne olmaz knox artar martar salla ya :D Şubatta Ota olarak dağıtılacak zaten :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:note 3 e güncelleme ne zaman geliyor türkiye ye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 3 lolipop rusya ya geleli 6 ay oldu rusyayla aynı işlemciyi kullanıyoruz türkiyeye hala gelmedi böyle rezillik olurmu lg g2 lolipop geldi htc m8 lolipop geldi sony z serisine geldi bunlar hala lolipop verecek ayıptır cihaz cıkarmayı bırakın tlf guncelleyin

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
note 3 lolipop rusya ya geleli 6 ay oldu rusyayla aynı işlemciyi kullanıyoruz türkiyeye hala gelmedi böyle rezillik olurmu lg g2 lolipop geldi htc m8 lolipop geldi sony z serisine geldi bunlar hala lolipop verecek ayıptır cihaz cıkarmayı bırakın tlf guncelleyin
Beklemeye gerek yok kies ile yedek al direk odin ile yüklemeyi yap . Samsung un vermesi lazım ama yapacak birsey yok tek çare odin. ( Root atadığın süreci knox artmaZ ben sürekli rom değiştim. )

M

Macros

SDN Okuru
Galaxy Note 3 Neo için Lollipop Çıktı

Samsung'un uygun fiyatlı Note varyantı Galaxy Note 3 Neo için, uzun zamandır beklenen Android 5.1 Lollipop güncellemesi çıktı. Galaxy Note 3 Neo için Lollipop bakalım neler sunuyor?

Samsung'un güncelleme politikasını nasıl buluyorsunuz? Lollipop güncellemesi beklediğiniz bir model var mı

Samsung bu konuda çok yavaş. Bir sürü model çıkarıyor, sonra bunlarla baş edemiyor. Note 3 Neo güncellemesi en son aralık 2014 te yapılmış. Android 6 çıktı. Ancak biz hala 4 kullanıyoruz. Bir daha Samsung almamayı düşünüyorum.