Galaxy Note 2 wifi sorunu yardım

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yeni aldığım telefonum evdeki moddemle baglantı kuramıyor güncelleme yaptım sorun yinede geçmedi çözümü bilen varmı

mehmetalidemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bağlanmıyor derken, nasıl bir sorun var? Detay verir misin?

mehmetalidemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Modemi görüyor şifreyi giriyorum baglanti yapildi ip adresi alınıyor diyor sonra bağlantı yapilamadi diyor

Modemin kablosuz sifrelemesini telefon desteklemiyor olabilir. Sifreleme türüne bir gözat. Sifrelemeyi kaldirip dene. Sifresiz iken giriyorsa sifreleme uyumsuzlugu vardir. Sifreleme turunu degistirerek dene.

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Peki onu nasıl yapıyoruz

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
mehmetalidemir kafan mı güzel..Note 2 nerdeyse tüm şifreleme türlerini tanıyor.gdart önce erişim noktalarından modem ismin olanı kaldır,tekrar yüklemeyi dene olmazsa modemin şifresini değiştir çünkü türkçe karakter varsa olmayabilir

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mehmetalidemir kafan mı güzel..Note 2 nerdeyse tüm şifreleme türlerini tanıyor.gdart önce erişim noktalarından modem ismin olanı kaldır,tekrar yüklemeyi dene olmazsa modemin şifresini değiştir çünkü türkçe karakter varsa olmayabilir
ok denerim sağol

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
hiç yazmasan daha iyiydi, madem bilmiyon ne diye konuşuyon

Şimdi bir sorunum daha var bilgisayarda hazırladığım excel dosyasını telefonuma atamıyorum dosyanın uyumlu olmadığını söylüyor sebebi nedir nasıl hallederim

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Şimdi bir sorunum daha var bilgisayarda hazırladığım excel dosyasını telefonuma atamıyorum dosyanın uyumlu olmadığını söylüyor sebebi nedir nasıl hallederim
google playden office kur yada office alternatifi olan programları kurman lazım

ayhandogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha yeni aldığım Note 2'ye 4.1.2 güncellemesi geldi yaklaşık 1 ay önce. Güncellemeyi yaptım, ancak yaptıktan sonra wifi ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım, şöyle ki: Ev yada ofise yeni girdiğimde veya wifi'yi ilk açtığımda bağlanıyor. Ancak bekleme konumuna geçip bir süre öyle bekledikten sonra açtığımda internet bağlantısı yok diyor. Wifi'yi kapatıp açtığımda yine bağlanıyor. Ama her seferinde aynı problemi yaşamak artık rahatsız edici oldu. Bu sorunu mobil bağlantıda yaşamıyorum.

Fabrika ayarlarına sıfırlamak sorunu çözer mi? Fabrika ayarlarına sıfırlayınca tüm verilerimi ve programlarımı kaybeder miyim? Telefonumun yedeğini kies ile aldım bilgisayara, tüm veri ve programları yedekten aynen geri yükleyebilir miyim?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Daha yeni aldığım Note 2'ye 4.1.2 güncellemesi geldi yaklaşık 1 ay önce. Güncellemeyi yaptım, ancak yaptıktan sonra wifi ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım, şöyle ki: Ev yada ofise yeni girdiğimde veya wifi'yi ilk açtığımda bağlanıyor. Ancak bekleme konumuna geçip bir süre öyle bekledikten sonra açtığımda internet bağlantısı yok diyor. Wifi'yi kapatıp açtığımda yine bağlanıyor. Ama her seferinde aynı problemi yaşamak artık rahatsız edici oldu. Bu sorunu mobil bağlantıda yaşamıyorum.

Fabrika ayarlarına sıfırlamak sorunu çözer mi? Fabrika ayarlarına sıfırlayınca tüm verilerimi ve programlarımı kaybeder miyim? Telefonumun yedeğini kies ile aldım bilgisayara, tüm veri ve programları yedekten aynen geri yükleyebilir miyim?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Bekleme konumunda neden öyle bir sorunun var bilmiyorum ancak fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce mutlaka yedek almalısın tüm veriler siliniyor.

ayhandogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bekleme konumunda neden öyle bir sorunun var bilmiyorum ancak fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce mutlaka yedek almalısın tüm veriler siliniyor.
Peki, programlarla falan uğraşmak istemiyorum çünkü bir çoğunun kayıtlı kullanıcı adı ve şifresi var, onlar çok uğraştıracak. Yedekten geri yüklediğimde bunlar aynen gelecek mi?

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ben sorunu cihaz yazılımını kies İle yükselterek aştım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yükseltmede dikkat edilecekler 1) Yedekleme Yapın 2) Telefon Tam Şarjlı Olacak 3) Cihazda En Az 3 GB Boş Alan Olacak Yarım saat Gibi bir zaman alıyor sonra sorun geçiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelişmiş wifi ayarlarına gir uykusu sırasınıda wifi acık durumda muhafaza et var onu her zaman yap ordanda kaynaklanıyo olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba note 2 kullanıyorum bağlntı kurarken ağ ismini görüyor tam Ip alırken ağ bir anda yok oluyor sonra bir daha ağı buluyor ve sürec aynı seilde tekrarlıyor, diğer cihazlarım oto bağlanırken o agı görmüyor bile napabilirim yardım eder misiniz lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu ben de yaşadım. Bağlanmak istediğiniz modemi seçtikten sonra altta gelişmiş ayarlar kutucuğunu işaretleyin, ip adresini manuel olarak girin (benimkinde 192.168.1.11 giriyorum - modemden modeme değişebilir)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede note 2 var pc ile bağlanıyorum fakat telefonla bağlanırken şifre doğru ama kaydedildi güvenli diyor tıklıyorum bağlanıyomuş gibi oluyo ama bağlanmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a ben dün not 2 aldım ilk aldığım gün kablosuz internete bağlandım ama bugün bağlanmıyor hata diyor neden acaba lütfen yardım edin.

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim s3'te te de öyle oluyor bazen modemi kapatın 10 saniye bekleyip tekrar açın belki bu işinize yarar bende de oluyordu ben öyle yapıyorum oluyor.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benim sorunum çok farklı daha wifi giriyorum tarama bişe yapmadan wifi etkinleştirmesi başarısız oldu diyor nedeni nedir ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 yi dün aldım ve evdeki nete bağlanamıyorum bağlanıyor taranıyor filan yazıyo ama bağlanmıyo ne yapablirim yardımcı olurmusunz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar öncelikle selam benim note 2 telim en son güncellemeden sonra wifi ağıyla nete baglanırken sıkıntı yaşatıyor çok zayıf çekiyor oysa güncellemeden önce aynı yerde full çeken cihaz güncellemeden sonra zar zor çekiyor ne yapmalıyım acil yardım lütfen

gazi27_27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar bana yurt dışından bir yıl önce bir note 2 geldi ilk aldığım günden beri harika bir kaç defade güncelleme yaptım ama en son geçen gün 4.3 güncelledi ve çok sert olmasada bir kez yere düştü tel şimdi ise evde her yerde ful çeken wifi artık çok zayıf çekiyor acaba problemim ne ban yardımcı olacak kim varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benim telefon note 2 wifiyi açıyorum ustte işaretide gelmiyor netede bağlanmıyor sorun ne olabilir

maho502

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benimde bi sorunum var note 2 kullanıyorum mobil ağa bağlı iken foursquare facebook instagram vb uygulamalardan bildirim gelmiyor wifi ağına balandığım an bildirimler doluyo mobil ağa bağlı ikende nasıl bildirim alıcam düzeltmeme yardımcı olabilirmisiniz?