Galaxy gio performansini yukseltme

Bu konuyu okuyanlar

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle merhabalar uzun zamandir foruma giremiyordum, bi olay vesile oldu.

Samsung galaxy gio telefonum var.Root atmadim ve atmayacagim. Rootsuz sekilde en iyi performansli sekilde neler yuklyerek kullanabilirim? Su ana kadar uygulamalari sd karta tasidim,2.3.6 ya yukselttim.samsung apps i sildim telefondan . Neler yapabilirim? Bu arada kandiliniz mubarek olsun.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
google play store yi sildim yanlışlıkla acil yardım edin :(

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0

yükledim , yükleme yapılamadı hatası tarzı bi hata verdi onun öncesinde değiştirilsin mi vs. bişeyler diyor ayarlardan uygulamalara girip uygulamaları yönet e girdim google play store yok :( yüklemem lazm şu 1 saat içinde en az

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Cleanmaster yükleyerek temizlik yapabilirsin. Bir ASC mobile ile belirli aralıklarla bakım yapabilrsin. Root olayına girerim deseydin Light Orange v.7 Romu tavsiye edecektim. En sade ve de hızlı romlardan birisi

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
yükledim , yükleme yapılamadı hatası tarzı bi hata verdi onun öncesinde değiştirilsin mi vs. bişeyler diyor ayarlardan uygulamalara girip uygulamaları yönet e girdim google play store yok :( yüklemem lazm şu 1 saat içinde en az
Bilmiyorum ki telefonu fabrika ayarlarına çevir bir de öyle dene bakalım.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cleanmaster yükleyerek temizlik yapabilirsin. Bir ASC mobile ile belirli aralıklarla bakım yapabilrsin. Root olayına girerim deseydin Light Orange v.7 Romu tavsiye edecektim. En sade ve de hızlı romlardan birisi
teşekkürler, şu google play store silinmesine bi öneriniz var mı? yoksa fabria ayarlarına döndüreyim mi ? ayrıca fabrika ayarlarına dönünce bütün yüklemeleri yaparak şimdiki gibi kullanabilirmiyim telefonumu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bilmiyorum ki telefonu fabrika ayarlarına çevir bir de öyle dene bakalım.

bende şimdi onu düşündüm bakalım çok sağol desteğin icin kardeşim :)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
https://www.google.com.tr/#safe=off...53,d.Yms&fp=1c452b21db93c14c&biw=1600&bih=732

şuradan market.apk sını indir, telefona at ve yükle. Market sistem uygulaması olarak gelir, root yapmadan nasıl sildin marketi anlamadım?

ben de anlamadım aslında şans eseri oldu galiba ama a2sd açıktı ondan olabilir diye düşünüyrum. ayrca bilgisayar telefonu görüyor g sürücüsü olarak, tıklaynca lütfen g sürücüsüne bir disk yerleştirin diyor. teşekkürler bu arada.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fabrika ayarlarına döndürdüm bakalım ne olacak :/

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir yerden play store yükleniyordu ama bulursam yazarım. Aynı lanet telefondan benim eşimde de varda. Çok bir şey yapamıyorsun maalesef hızlanması için. Ama bişiler bulursan takipteyim konuyu :)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok sağolun arkadaşlar hallettim fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi:) hızlandırma için bunu okuyan arkadaşlara bir kaç tavsiye; http://forum.shiftdelete.net/android/302181-uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-rootsuz.html okuyun ve yönergeleri yapın. bütün uygulamaları geçirince sd karta telefondaki donmalar hiç denecek kadar azalıyor ram dolmadıgı için . ayrca hala güncellemeyen varsa 2.3.6 ya güncellemenizi tavsiye etmem ram kullanımn arttryor .

HAkkınızı helal edin :)