Galaxy Alpha Türkiye'ye Geliyor. İşte Fiyatı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Her zaman ki gibi Türkiye de kazik fiyata satiliyor. Telefonu elime alip inceledim, yeni kasasi haric pek bir numarasini göremedim. Hosuma gitmedi degil, ama o fiyata deger mi diye soracak olursaniz kesinlikle degmez. Nerdeyse birebir iphone kopyasi olmus.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Arkadaş Fiyatına Değecek Bir Telefon Olduğunu Zannetmiyorum

Vanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bataryası işlemci ve ekrana ayrıca bulundurduğu ram'e göre az. Bu fiyata lg g3 alınabilir. Bu aralar g3'e taktım. Bence başarılı bir telefon değil Alpha.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Samsung ile iPhone'lar arasında fiyat farkı neredeyse kalmadı. Samsung alan Samsung olduğu için, iPhone alan iPhone olduğu için alıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
720p ekrena 1860 mh batarya ve en kötüsü her oyun oynadınız'da 5 dk sonra sorun yaratan Exynos 5 Octa 5430 işlemci varken bu telefona 1899 tl para verecek kadar delirmedim henüz özellikle o paraya G3 ve 200-300 tl daha koyarak Iphone 6 M8 NOTE 4 gibi telefonları alabiliyorken kendimle dalgamı geçirteyim koskoca arge ordusu olan samsung bunu nasıl düşünemiyor anlamıyorum bu telefon kesinlikle tutmaz satmayı düşündükleri yuksek bir rakam varsa hayal kırıklığına uğrarlar bu telefonun hakkı 1000 TL bilemedin 1100 o zaman satardı.

erenazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone'a rakip diye çıkardılar onuda beceremediler

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
artık galaxy s serisi bitti mi bundan sonra a serisi mi devam edecek.