Galaxy Ace brick

ozankaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar s5830 telefonuma yanlışlıkla s5830i yazılımını yükledim ve telefon brick oldu hiç tepki yok odine download mod tuş kombinasyonlarıyla telefonu bağlayınca algılıyor fakat setup connecction adımını geçemiyorum lütfen yardım edin.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar s5830 telefonuma yanlışlıkla s5830i yazılımını yükledim ve telefon brick oldu hiç tepki yok odine download mod tuş kombinasyonlarıyla telefonu bağlayınca algılıyor fakat setup connecction adımını geçemiyorum lütfen yardım edin.
Recovery moduna girebiliyorsan gir. Wipe yap sonra doğru yazılımı kurmayı dene. Yada samsung'un programından kurtarmayı dene.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Recovery Moda gir wipe data / factory Reset yap.

ozankaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar girilmiyor full brick olmus hic bi sekilde goruntu gelmiyo

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Anakart değişecek o zaman.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Şarja takınca tepki veriyor mu?

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@ozankaptan @|Elusive|
Anakartın değişmesine gerek yok.Benim telefonumda hard brick olmuştu garantiye yolladım sorgusuz sualsiz yapıp yolladılar.

symbazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boarda birşey olmaz. Hard yada soft brick, olduğu zaman jtag la yazılım tekrar yüklenir. Arıza garantiye girmeyebilir. Garantili değil ise telefon tamircilerinden jtag yapan birisine ver halletsinler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure:benimde öyle oldu ama açılmıyor samsung galaxy ace yazısından sonra recovery moda geçiyor