Galaxy ace 2

Bu konuyu okuyanlar

celad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tamm 800 tl bütçem var yukarısı kurtarmaz :) benim için uygulamalarda kasmaması hızlı olması lazım kamerasıda iyi olsun galaxy ace 2 bunları karşılarmı sizce

celad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S derken kardeş malum samsungun bir sürü telefonu var :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
galaxy s3 mini 900 liraya kadar düştü. biraz sabredersen 850 lira gibi bir fiyata alabilirsin.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
₺800 üzerisi kurtarmaz diyorsun ama buraya bir bak istersen.₺80 daha verip bu fiyatlara alınacak daha iyi telefon yok.Kesinlikle öneririm.Bu arada bu siteye güvenebilirsin.Doğuş Grubu'nun sitesidir.Yalnız,2-7 iş günü içinde gönderiyorlar söyleyeyim. http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-s3-mini

Buradan da karşılaştırmaya bakabilirsin: http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Ace-2-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini

Al,bana dua edersin.

celad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 mini güzel fakat ben bi öğrenciyim babam kızabilir 900tlye telefonmu olur diye bana kalsa alırımda adam anlamaz işte işlemcisinin daha güçlü olduğunu felan :D 700 küsür civarı bi telefon daha güzel olabilir s3 mini ile ace 2 nin farkı pek yok gibi geldi ama sizce önemli farkları neler pek çözemedim şimdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 deki direct-call, pop-up-play, ve bi kaç özelliği var 4.1 jelly bean android yüklü s3 mini de, ama ace 2 de 2.3 gingerbread yüklü, 1gb ram s3minde var , ace2nin ramı 700küsür, s3min 1ghz çift çekirdekli işlemci, ace 2 800Mhz çift çekirdekli, s3minide 8gb dahili hafıza var arttırada biliyosun, ayrıca s3minide nfs var yani 100tl koyum s3 mini almak daha mantıklı
ayrıca ace2 ye güncelleme gelicek diyolar ama ne zaman galiba resmi açıklamada yapmadılar s3 e büyük ihtimal yeni güncelleme de gelir