Galaxy A71 One Ui 2.5 güncellemesi gelmedi

Bu konuyu okuyanlar

burakbese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bir Galaxy A71 kullanıcısıyım. Telefonumun yaklaşık 2 hafta önce One Ui 2.5 güncellemesi alması gerekiyordu fakat güncelleme gelmedi. Hâla 2.1 de. Ayrıca güvenik yaması da Haziran'a ait yama. O da 3 ayda bir geliyor diye biliyorum. Sorunun kaynağını bilenler yardım ederse sevinirim. Teşekkürler
1..jpeg
2..jpeg
3..jpeg

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yakında gelir daha Türkiye'ye ulaşmamıştır.

burakbese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk fotoğrafta göründüğü gibi Samsung'un Türkiye için olan sitesi guncelmiyiz.com dan kontrol ettim yazılım sürümüm eski görünüyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca eski kullandığım A71'i Samsung servisine götürmüştüm bazı ses sorunları yüzünden ve onuca ulaşılamadığı için yeni bir A71 verdiler. Eski telefonuma güncelleme gelmişti fakat bunda tık yok.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İlk fotoğrafta göründüğü gibi Samsung'un Türkiye için olan sitesi guncelmiyiz.com dan kontrol ettim yazılım sürümüm eski görünüyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca eski kullandığım A71'i Samsung servisine götürmüştüm bazı ses sorunları yüzünden ve onuca ulaşılamadığı için yeni bir A71 verdiler. Eski telefonuma güncelleme gelmişti fakat bunda tık yok.
Parça parça dağılıyor desem Samsung'ta öyle bir durum da yok. Samsung ile görüştünüz mü peki?

burakbese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parça parça dağılıyor desem Samsung'ta öyle bir durum da yok. Samsung ile görüştünüz mü peki?
Samsung ile görüştüm durumun normal olmadığını söylediler ve servis merkezine gitmemi önerdiler. Artık 7. veya 8. gidişim olacak. Ayrıca az önce eski cihazdaki ses sorunu yine bu cihazda da ortaya çıktı. Artık yapacak bir şey yok. Teşekkürler size de