Galatasarayın transfer bombasını patlattı!

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
534EBBE0E10126408FFF93EEx.jpg

Galatasarayın transfer listesinde olduğu iddia edilen G.Birliğinin İsveçli futbolcusu Labinot Harbuzi, Sydsvenskan gazetesine konuştu..

G.Saray'ın sezon başında da kendisini istediğini ama G.Birliği'nin 750 bin euro vererek bonservisini Malmö'den aldığını söyledi. G.Saray'dan teklif almanın kendisini gururlandırdığını belirten Harbuzi, G.Saray'ın Ankara ekibine 3 milyon euro teklif ettiğini duyduğunu söyledi. Bu rakama G.Birliği'nin belki de devre arasında kendisini G.Saray'a satabileceğini söyledi.

http://www.fotomac.com.tr/gal97.html

ALİA konu açarda ben açamazmıyım :D alın size yılın bombası haberi

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Fotomaç = Yalan haber üretmede nobel gibi bilumum ödüle layık gazete.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Diğer transfer haberleri resmi gazetede yayınlanıyor sanki. %93'ü yalan.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
ilgilendiği konusunu bizzat biliyorum dedim ya :wink:
ama manisaspor transfere izin vermeyecek
fenerbahçe bu futbolcuyu transfer eder veya etmez ama tek sorun ALİANIN başlık konusunda büyük hata yapınca bende böyle bir başlık açma gereği duydum :D:D

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
forvet e ne gökhan ünal ne sercan defansa ne alituran ne de bi başkası haldun abi yurtdışına çıkıyor en az 4 güne bomba patlar kaynak constantin_1

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
İmza atılana kadar hiçbir transfer haberine inanmamak lazım :D Futbola başladığından beri her sene düzenli olarak Türkiye de bir takıma transfer olacağı söylenen Morientes 2-3 sene sonra futbolu bırakacak :D:D Sallama haberler işte :mrgreen:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
fenerbahçe bu futbolcuyu transfer eder veya etmez ama tek sorun ALİANIN başlık konusunda büyük hata yapınca bende böyle bir başlık açma gereği duydum :D:D
Benim başlıkta bir hata yok. Hatta çoğu site sabah haberi neredeyse benim verdiğim gibi vermişler. ;)

Haber doğru çıktı işte. Zaten yalan olduğunu düşündüğüm bir konuyu açmam. Tek sorun transferden vazgeçilmiş olması.

Beni taklit edeceğinize biraz kendiniz olun. :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Benim başlıkta bir hata yok. Hatta çoğu site sabah haberi neredeyse benim verdiğim gibi vermişler. ;)

Haber doğru çıktı işte. Zaten yalan olduğunu düşündüğüm bir konuyu açmam. Tek sorun transferden vazgeçilmiş olması.

Beni taklit edeceğinize biraz kendiniz olun. :)
verdiğin kaynaktan öyle bir başlık atılmamış ama ALİA.