Galatasaray'ın gözü Abdurrahman'da

Bu konuyu okuyanlar

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Galatasaray'ın ara transfer dönemindeki öncelikli hedefi bir sağ bek oyuncusu... Bu konuda düşünülen ilk isim ise Sivasspor'un başarılı oyuncusu Abdurahman Dereli...

38969.jpg

blank.gif

Sezon başından bu yana yaşanan sakatlıklar nedeniyle sağ bek bölgesinde sıkıntı yaşayan Galatasaray yönetimi rotasını sağ bek transferine çevirdi.

Sezonun ilk yarısında sağ bekte görev yapan oyuncularının yaşadığı sakatlıklar nedeniyle Galatasaray'ın Alman çalıştırıcısı Michael Skibbe de sağ bek transferine sıcak bakıyor.

Galatasaray'ın ilk hedefi ise Sivasspor'da forma giyen 27 yaşındaki sağ bek oyuncusu Abdurahman Dereli...

Bu sezon sözleşmesi bitecek olan Abdurahman'ın bonservis ücretinde Sivasspor ile anlaşılması durumunda Galatasaray ile devre arasında el sıkışabileceği öğrenildi.

Öte yandan takımdan ayrılacağı yönünde haberler yayınlanan Ümit Karan henüz kendisine gelmiş resmi bir teklif olmadığını ve kulüpten ayrılmak gibi bir niyeti olmadığını dile getirdi.

kaynak : http://www.ntvspor.net/Pages/30927.ASP

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bence cok isabetli bir transfer olur tam takımımıza göre inşallah alırlar..

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bence gereksiz bi transfer olur, onun yerine genç ve kaliteli bi stoper alınmalı. Servet gelecek sene durmaz diye düşünüyorum, e emre aşıkta nerdeyse futbolu bırakcak bi tane yetiştirmek lazım

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
bence gereksiz bi transfer olur, onun yerine genç ve kaliteli bi stoper alınmalı. Servet gelecek sene durmaz diye düşünüyorum, e emre aşıkta nerdeyse futbolu bırakcak bi tane yetiştirmek lazım
Sporx de osman tanburacının yazısını okumanı tavsiye ederim kardeş. Adnan polat kalli ve skibbeyle röportajı var . Alltan gelen semih kaya diye bir gençten bahsediyolar. Stopere o yetiyormuş.

Keşke gerçekleşse iyi transfer olur. Ama uğur uçar geliyor. Linderoth da ileşiyor. Uğurun biraz daha zamanı var diyolar. Lİnderoth sağ beke geçicekmiş süper ligin ikinci yarısında

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
sağol kardeş bu gün okumamıştım şimdi okudum :) umarım cidden taş gibi çıkar.. bu ülkede bizim en çok kıskanılan yanımızda bu alt yapı taş gibi :))

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Sağ bekte taş gibi Sabri var da kıymetini bilemiyoruz:D

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
abi oda bek olmayı sevmiyo ki, zaten bek değil. Gs resmi sitede sağ açık olarak tanıtılıyor sabri, mecburiyetten orda oynuyo aslında iyide oluyo çok hızlı atağa kalkıyo kendini de baya geliştirdi, avrupa kupasında he beni hemde yanımdaki yabancıları kendine hayran bırakmıştı..

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Galatasaray a gelir mi gelmez mi bilemem.
Ama Abdurrahman Dereli gibi bir oyuncu her takımda olmalı..
Belki 3 büyüklerin (daha doğrusu taraftarlarının) istediği gibi conconlu şov futbolu seven bir tarzı yok.
Ama devamlılığı süper bir oyuncu. Sebat, A.Gücü,Sivas,A.Gücü ve son durak yine Sivas..
Ve işte istatistikleri :
aderelidx2.jpg