Galatasarayı rahat bırakın

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Zorunlu Açıklama

Spor kamuoyunun da yakından takip ettiği gibi geçen Pazar günü Ali Sami Yen Stadı’nda oynadığımız Diyarbakırspor maçında tribünlerde futbol takımı ve bazı futbolcularımız aleyhine protestolar gerçekleştirildi. Ne yazık ki; Pazar gününden itibaren yayınlanan bazı yazı ve haberlerde Galatasaray Spor Kulübü Yönetimi’nin protestoları organize etmek suçlamasıyla asılsız şekilde töhmet altında bırakıldığını görüyoruz.

Değerli Galatasaraylıların ve tüm spor kamuoyunun kesinlikle bilmesi gerekiyor ki protestoları Galatasaray Yönetimi’nin yaptırdığını söylemek en yalın söylemle bir iftiradır. Bu iddiaları seslendirenleri ve bununla ilgili spekülatif haberlere imza atanları Galatasaray Spor Kulübü olarak kınıyoruz. Bu tür spekülatif düşünce içinde bulunanlardan tek bir ricamız var: Lütfen, kulübümüzü, futbol takımımızı, futbolcularımızı ve taraftarımızı kendi dünyalarınızda yarattığınız tasarımlarınızın içine çekmeyin.

Galatasaray’ı rahat bırakın.

Saygılarımızla.

Galatasaray Spor Kulübü

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/6728.php

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Gs nin eski başkanının bugün konuşması vardı ligtv de (eski başkandı galiba tam hatırlamıyorum)
O bile doğruladı taraftarlarla yönetiminin iş birliği içinde olduğunu

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
uA bağımsız bir taraftar grubudur.Böyle birşey yapmaz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Son zamanlarda da ha bire Gs ile uğraşıyorlar gerçekten.Bursa maçı öncesi psikolojisini bozmak istiyorlar galiba takımın...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
uA nın içinde olan arkadaşımdan biliyorum
Yapma olasılığı yüksek

uA forumunda oyuncuların ruhsuzluğundan tepki verilmesi çok konuşuldu. Daha sonra faaliyete geçirildi.

Bence Galatasaray'ın üzerine geliyorlar.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Sevgili Galatasaray’lılar,

Başkanlık seçimi sürecinde yenilgiye uğramasıyla ortaya çıkan bazı eski yöneticiler ve eski futbolcularımızın bugün bazı gazetelerde şaşkınlıkla okuduğumuz hem Galatasaray yönetim kuruluna hem de Galatasaray taraftarına bilinçsizce iftira atarak suçladığını gördük ve çok üzüldük.

Yıllarca Galatasaray’da yöneticilik yapmış insanlar ve futbol oynayıp kaptanlık yapmış bu 2 eski futbolcumuz maalesef Galatasaray taraftarının ne kadar kişilikli ve dik durduğunu, hiçbir zaman kimsenin emri altında olmayacağını öğrenememişler.Geçmişte yaşananları çok çabuk unutmuşlar.

Tarihinde hiçbir yöneticiye ve hiçbir futbolcuya gösterilmeyen ilgi bu kişilere gösterilmiştir.Galatasaray taraftarı kendilerine kayıtsız, şartsız destek olmuş, onları en verimsiz çağlarında motive etmiş, onlar adına besteler yapmış taraftardır.

O zamanda mı Galatasaray taraftarı birilerinden emir alıyordu ?

Özellikle bu futbolculara verilen destek yıllar evvel kayıtsız, şartsız olmasaydı şerefli Galatasaray forması altında futbolu bırakamazlar ve yıllarca oynayamazlardı.Hatta,Galatasaray taraftarı bu takımdan gönderilmek için karar alınan kaptanlarına da kayıtsız, şartsız sahip çıkmışlardı.2 metreden goller kaçarken Galatasaray taraftarı bu futbolcuya can-ı gönülden destek veriyordu.

Maalesef ki son yıllarda Galatasaray’da futbolu bırakmış olan futbolcular Galatasaray hakkında ileri - geri konuşarak Galatasaray camiasına ve yediği ekmeğe ihanet etmektedir.

Bu kadar örnek varken bu 2 futbolcunun bugünlerde yapmış olduğu demeçler Galatasaray sporcusu kimliğine ve ruhuna yakışmıyor.

Her zaman dediğimiz gibi biz Galatasaray’ın şanlı armasına aşığız.Asil formasına sevdalıyız.Herkesten de camiamıza ve taraftarımıza karşı saygı bekliyoruz.Herkesi daha akıllı olmaya ve yaşadığı günleri unutmamaya davet ediyoruz.

Herkes kendi işine baksın,Galatasaray sevdası bizlere kalsın.

Bahsi geçen kişilere ve bizi anlamak istemeyenlere son sözüm, özellikle pankartların ters çevrilmesi yönetime karşı yapılmış bir tepkidir.

Saygılarımla

Suat ATEŞDAĞLI
ultrAslan Kurucusu ve Eski Başkanı

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
@Blackout

Benimde aklıma bu gelmişti ama toplum tepkisinden dolayı koymadım videoyu :mrgreen:

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
@Blackout

Benimde aklıma bu gelmişti ama toplum tepkisinden dolayı koymadım videoyu :mrgreen:
Toplum tepkisinden çok kulak çınlaması olabilir, iyi niyetli bir yönde olacağını sanmam...

Her açılan Fenerbahçe-Beşiktaş ve diğer takımlarımızın konularına esprisi yüksek video ekleyip inanılmaz derece alay konusu yapabilirim, gerekli donanıma sahip olduğumu düşünmekteyim...

Ama forumda huzursuzluk yaratmak istemediğimden kalp kırmaktan çekindiğimden çoğu zaman uzak durmaktayım...

Bir klüp bildirisine böyle gülerek alaycı bir uslüpla verdiğiniz karşılık, zaten bazı şeylerden çekinmediğinizi açıkca sergilemekte bu forumda sizin düşüncenizden olmayana duyduğunuz sempatiyide ortaya çarşaf çarşaf sermekte...

Başlığı tekrarlayarak mesajımı sonlandırmak istiyorum.Anlamazsınız ama her neyse...

Galatasaray'ı rahat bırakın...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Peki arkadaşım, tek bir kişinin rahatsız olması dahi iletimi kaldırmam için bana yeterli bir sebeptir. Mesajımın başında da belirtmiştim, gülmek içindi sadece.

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Peki arkadaşım, tek bir kişinin rahatsız olması dahi iletimi kaldırmam için bana yeterli bir sebeptir. Mesajımın başında da belirtmiştim, gülmek içindi sadece.
Gülmek için Galatasaray Klüp bildirisi ve UltrAslan bildirisini seçmeniz,konuyla çok alakalı bir video koymanız maalesef bende gülme etkisi uyandırmadı çok özür diliyorum...

İşin ciddiyeti sizi sarmamış olabilir ama başkalarını kendi düşünceleriniz yönünde yargılamanız öyle düşünmeniz sanırım, biraz abesle iştigal olmaktır değil mi güzel kardeşim...

Sevgiyi hoşgörüyü daha çok yaymak ümidi ve temennisi ile güzel günler diliyorum...

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
özgür irade denilen şeye saygıı duyun yaw