Galatasaray Taraftarından Beyaz TV'ye baskın!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Beyaz TV'de dün gece yayınlanan Derin Futbol programında Ahmet Çakar ve Ümit Özat'ın yaptığı yorumlar sonrası bir grup Galatasaray taraftarı kanalı bastı!

Bu gece saat 02:00 sularında Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programının bitmesinin ardından Galatasaraylı yaklaşık 30 kişilik taraftar topluğu Beyaz TV'nin Fulya'daki stüdyolarını bastı.

beyaz-tv-frekans-0023.jpg

Kanalın girişine kadar gelen Galatasaraylı oldukları gözlenen taraftarlar ile Beyaz TV güvenlik görevlileri arasında yaşanan arbedede bir güvenlik başından yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Yaşanan olay sırasında bazı Galatasaraylı taraftarların olayı yatıştırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı öğrenilirken, Galatasaraylı taraftarların hedefindeki isimlerden Ahmet Çakar ve Ümit Özat'ın baskın sırasında kanalda olmadığı öğrenildi.

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=7730

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
futbolu bu hale getirenler utansın. kan davalarından bi farkı kalmadı

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O basanlardan birisi olmak isterdim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O basanlardan birisi olmak isterdim.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
kusurabakma ertem asıl futbol terörü siz yapıyorsunuz insanları kışkırtıyorsunuz siz herşeyi söyleyeceksiniz ağzınıza geleni kimse size dokunmyacak meydan sizin gibi cirkef yorumculara kalacak biz de susacağız kardeşim bu insanlar bu renklere gönül vermiş insanların sevdiği şeylere saldırıyorsunuz ondan sonra cıkıb vay bunlar taraftar değil bunlar budur şudur haa demeki nasılmış sen başkaların işine saldır herşey iyi doğru ama başkaları size saldırırsa vay biz sadece işimizi yapıyoruz biz eleştirimizi yapıyoruz herkes sizin ne kadar cirkef olduğunu biliyoru [MENTION=327890]Empatik[/MENTION] katılıyorum şidet sevmem ama bu beyaz tv cıkanlara gıcık olduğum kadar başkalarına olmuyorum telegolcüler bu cirkeflerin yanında melek kalır

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Saçma sapan açıklamalar yapıp taraftarı kızdırırsan olacağı budur.

Türk vatandaşısın, Türkiye' de yaşıyorsun ama gidip "Real ezer, biçer" gibi yorumlar yapıyorsun. Bunlar böyle yaparsa taraftarlar nasıl sakin dursun.

Aslında RTÜK' ün el atması lazım böyle olaylara. Suç işlemeye teşvik ediyorlar insanları resmen.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Beyaz tv yi hiç televizyonda görmedim ama hergün nette haberlerini okuyorum Nasıl birşey bu.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Madem basıyonuz, adam gibi yapın baskını. Canlı yayında stüdyoya girin.

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Reyting uğruna herşeyi yapıyorlar. Yok şu şöyle olur, yok böyle olur. Konuşulması çok ayıp.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bunu da savunuyorsunuz ya yazıklar olsun.

Konu başlığını görünce sayfa açılana kadar aklımdan geçirdim, içerde muhtemelen bu maganda, futbol teröristlerini eleştirip, gerçek GS taraftarı böyle değildir, bu terbiyesizlerin yaptığı camiaya mal edilemez diye konuşulmuştur diye.

Sevmeyebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz ama stüdyo basmak, adam dövmek neyin nesi? Orta çağda mı yaşıyoruz. Bu adını koyamadığım, taraftarlıkla alakası olmayan, maganda ve holiganlık kelimelerinin tarifte yetersiz kaldığı kişilerin biran önce Türk futbolundan uzaklaştırılıp, acilen eğitilmesi, bilinçlendirilmesi gerekir. Böyleleri tüm takımlarımızda var ve Türk futbolunın canına okuyor bunlar.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Beyaz Tv izlediğiniz yetmedi; bir de orda söylenenleri ciddiye alıp stüdyo basmaya gidiyorsunuz? Allah akıl fikir versin.

Bunu yapan asla Galatasaray taraftarı olamaz. Galatasaray taraftarı bu ülkenin en akil taraftar grubudur. 3-5 çapulcunun yaptığı eşkiyalık, hepsi bu...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Savunmuyoruz oraya gidenleri bu olayı yapanları sonuna kadar haklısın ama birilerin bu yorumculara durdemesinin vakti geldi gecti bile bak sana birşey diyeyim şu GS Ve FB avrupa Macları geçsin lig şampiyonu hemen hemen belirlensin Bu sefer bı tip insanlar BJK saldırmaya başlayacak mali konkre olcak stadt inaşaat başlayacak BJK uefa süreci başlayacak ahmet cakar ümit özat gibileri reyting uğruna saldırmayacak bir yer yok onlar icin ozaman bize hak vereceksiniz.

Tabi bu saldırıyı yapanlar tüm galatasaray taraftarna mal etmek haksızlık fanatik olabilirsin ama şidete hayır bende fanatiğim ama hiç bir zaman şideti icine girmedim ve girmem

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Savunmuyoruz oraya gidenleri bu olayı yapanları sonuna kadar haklısın ama birilerin bu yorumculara durdemesinin vakti geldi gecti bile bak sana birşey diyeyim şu GS Ve FB avrupa Macları geçsin lig şampiyonu hemen hemen belirlensin Bu sefer bı tip insanlar BJK saldırmaya başlayacak mali konkre olcak stadt inaşaat başlayacak BJK uefa süreci başlayacak ahmet cakar ümit özat gibileri reyting uğruna saldırmayacak bir yer yok onlar icin ozaman bize hak vereceksiniz.

Tabi bu saldırıyı yapanlar tüm galatasaray taraftarna mal etmek haksızlık fanatik olabilirsin ama şidete hayır bende fanatiğim ama hiç bir zaman şideti icine girmedim ve girmem

Zaten BJK'ye de çok saldırdılar, o TVdekiler savunduğum yok fakat 2 yanlış 1 doğru etmez diyorum. Onlara verilecek en büyük ceza programlarını izlemeyip, reyting yapmalarına fırsat vermeyip piyasadan kaybolmalarını sağlamak olacaktır. Zaten o programdakilerin gidecekleri son kapılardan biri beyaz tv, önlenemez bir düşüşleri var ve itibarları yerle bir. Bu saldırganlar için en büyük cezayı da yargı değil camia kendi içerisinde bunları dışlayarak vermelidir, birdaha böyle birşeye yapmaya kalkanlar 2 kere düşünür böylelikle, hata yaptıklarını belki anlarlar. Bu saldırganlar sadece başkalarına değil camilara da zarar veriyor.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2 tane karı kılıklı herif önce boş boş konuşup sonra da tuvalete kendini kitler..Eee yavrum sizin erkekliğiniz bu..Paranın yüzü sıcaktır ama yusuf yusuf olayıda başkadır..

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
En büyük destekçileri Beyaz Tv ye saldırmış demek. :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Normalde bu tarz bişeyi kesinlikle onaylamam ama bu sefer iyi olmuş bu adamlar hakediyo

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
2 tane karı kılıklı herif önce boş boş konuşup sonra da tuvalete kendini kitler..Eee yavrum sizin erkekliğiniz bu..Paranın yüzü sıcaktır ama yusuf yusuf olayıda başkadır..

30 kişi toplanıp, taş ve sopalarlar ile düşüncelerini beğenmedikleri 2-3 kişinin üzerine saldırmak. Erkekliğinizi yesinler sizin, ezikler, bu magandalara ne "Karı kılıklı" diyerek kadınlarımıza ve nede "erkek" diyerek erkeklerimize hakaret etmek istemiyorum.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dinsizin hakkından..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Bu konuda karşı mesaj yazan ve bu mesajları "beğenenlerin" ortak noktası anti-galatasraylı olmaları. Zaten böyle konuları aportta bekliyorlar. Onların kendi takımları mühim değil; varsa yoksa Galatasaray... :)

Gerçi haksız da sayılmazlar. Kendi takımlarının konuşulacak bir yanı kalmadı. :)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bu konuda karşı mesaj yazan ve bu mesajları "beğenenlerin" ortak noktası anti-galatasraylı olmaları. Zaten böyle konuları aportta bekliyorlar. Onların kendi takımları mühim değil; varsa yoksa Galatasaray... :)

Gerçi haksız da sayılmazlar. Kendi takımlarının konuşulacak bir yanı kalmadı. :)

cok haklisin... sana sonuna kadar katiliyorum...

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15

Bende begendim ve köküne kadar Beşiktaş lıyım ama hiçbir zaman Anti Galatasaraylı olmadım sırf böyle kendini begenmiş mesajlar yüzünden siz kendi kendinize yaratıyosunuz Anti durumunu.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bende begendim ve köküne kadar Beşiktaş lıyım ama hiçbir zaman Anti Galatasaraylı olmadım sırf böyle kendini begenmiş mesajlar yüzünden siz kendi kendinize yaratıyosunuz Anti durumunu.

gelde begenme bu mesaji :)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Hiç değilse rakip kulübün kendi sayfasında konuk olarak beklemiyoruz :mrgreen:

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Herkes pusuya yatmış biri bişey dese de laf soksam diye

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hiç değilse rakip kulübün kendi sayfasında konuk olarak beklemiyoruz :mrgreen:
Adamlar en çok bizi takip ediyor işte [MENTION=70615]erjan[/MENTION]
Kötümü yani.
Belki bir şeyler öğrenirler.
Cık cık çok kötüsün sende ya. [MENTION=70615]erjan[/MENTION]:p

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bir konu daha kilide doğru gidiyo hadi bakalım...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bu konu fazla "çocukça" oldu. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...