Galatasaray ŞL'de 2. Turda! Galatasaray 1-0 Juventus - Video, Maçın Özeti

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Tebrikler Cimbom gurur duyduk.. :)

Bu hatunların da sebep aramasına gerek yoktu ki :p

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[MENTION=74670]mazruf[/MENTION]
ne var bilader eklediğim resimlerde!! forumda ne resimler konular var üstelik blur yapılıp silinmiş neyin peşindesiniz kafanıza göre kuralları sündürüp forum yönetiyorsunuz, bıktırdınız forumdan insanı.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Yalandan iki kelimeyi boyayıp diğer küfürü açıkta bırakıp foruma yapıştırırsan silinir.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
1458456_705004529532644_672562999_n.jpg

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
neresi küfür kardeşim küfür dediğin vermek eylemiyse sen forum değil kendini yönetecek yeterlilikte değilsin demektir, insanı çileden çıkartmayın forumda yıllardır açık iki konu gösteririm sana küfür neymiş görür utanırsın.
Hayır çık delikanlı gibi hazmedemiyorum de, görende kimbilir ne paylaştım sanacak insanları itham altında bırakıyorsunuz ama suç sende değil sana yetkiyi verip foruma salanda, senin elinden interneti falan almak lazım vatana millete hayırlı olan bu olur.

Farketmeden yukarıda ''Almak'' kelimesi kullanmışım çok büyük küfür ettim galibao vakit banlarsın sen beni. almak vermek koymak vs iste bunlar hep küfür..

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
551426_696967803671268_1401846059_n.jpg

Adam Müneccim :D Bakalım programda ne dicek. ÖZ-AT ( Her attığı tutuyor)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ı kutlarım :) bir sonraki tura 2.sene üst üste yükselmek büyük başarı ülkemiz için , ancak çok güçlü takımlar var gs avrupaya gitseydi en az çeyrek final oynardı .. Başarılar..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tebrikler aslanım Tribünden öldüm öldüm dirildim gol olunca bir başdan bir başa zıplıya zıplaya havalara uctum:D:D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu Ümit Özat çok itici ve kıl kıl, artist artist yorumlar yapıyor.
Sonra da sap gibi ortada kalıyor.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Golden sonra tüm karlar erimiştir zaten :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu Ümit Özat çok itici ve kıl kıl, artist artist yorumlar yapıyor.
Sonra da sap gibi ortada kalıyor.

Kaç defa rezil oldu bu adamda utanma yok ama Nihat doğan iyi bozmuş:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tebrik eden arkadaşlara Tşkederim yarın inş Trabzonsporumuz da kazanır grup lider olarak tamamlar ülkemizin böyle başarılara ihtiyacı var.

BbOdll-CcAAgOyo.jpg:large

Bu mac oynanacak dedim mi oynacak ve kazanağız CARE DROGBA:D
BbNseSxCMAEB_1P.jpg:large

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ahh yorgun olmasam o mazrufa da diğer elemanlara da gereken cevapları verirdim de işte ihtiyarlılık :))

Neyse ki Juventusu eledik ikinci tur biletini kaptık. Ama maalesef takımımızı bugün de eleştirmek zorundayız. Kazanırken laylaylom kaybedince aauuuvv ne auuuvv..Bu olmaz. Adamlar torbadan rakip olarak Galatasaray gelsin diye dua ediyorsa takımımız hala iyi değil demektir. Allah korusun Bayern falan gelirse bizim halimiz yaman olur.Adamlarda acıma diye bir duygu yok. No mercy! felsefeleri bu heriflerin.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Renkdaşlar, gözünüzü seveyim sevincimizi rakip takımlara sataşarak yaşamayalım.. Onlar sataşıyorsa bu onların (SATAŞANLARIN, diğer kardeşlerimizi kesinlikle tenzih ederim) kalitesini gösterir.. Sizin de karşılık vermenize gerek yok..

Ne güzel 2. Tur'a çıkmışız.. Bırakın güzelce sevincimizi yaşayalım.. Zaten o bahsi geçen rakip takım taraftarları da hep belli başlı isimler.. Dolayısıyla görmezden gelip bırakın üzüntülerini yaşamalarına izin versin gitsin bence..

Ayrıca, forum içinde rakip takım taraftarı olup GERÇEKTEN ADAM GİBİ ADAM TARAFTARLARA da ayıp etmemek gerek diye düşünüyorum.. En azından onların hatrına Türkiye sınırları içindeki rekabete Avrupa Maçlarımızda yer vermeyelim.. Tekrar ediyorum, Allah Rızası için başkalarının seviyesine düşmeyin..

O adamlar zaten her maçımızda renkten renge giriyor.. Her galibiyetimizdeki üzüntü onlara yeter de artar bile..

Bu arada [MENTION=136676]IThelp[/MENTION] Hocam... Dün maça ben gidip izleyecektim sözde.. Ama kısmet sana imiş.. Bugün gittin sen izledin maçı.. Bak sen şu Allah'ın işine ya.. : )))))

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Renkdaşlar, gözünüzü seveyim sevincimizi rakip takımlara sataşarak yaşamayalım.. Onlar sataşıyorsa bu onların (SATAŞANLARIN, diğer kardeşlerimizi kesinlikle tenzih ederim) kalitesini gösterir.. Sizin de karşılık vermenize gerek yok..

Ne güzel 2. Tur'a çıkmışız.. Bırakın güzelce sevincimizi yaşayalım.. Zaten o bahsi geçen rakip takım taraftarları da hep belli başlı isimler.. Dolayısıyla görmezden gelip bırakın üzüntülerini yaşamalarına izin versin gitsin bence..

Ayrıca, forum içinde rakip takım taraftarı olup GERÇEKTEN ADAM GİBİ ADAM TARAFTARLARA da ayıp etmemek gerek diye düşünüyorum.. En azından onların hatrına Türkiye sınırları içindeki rekabete Avrupa Maçlarımızda yer vermeyelim.. Tekrar ediyorum, Allah Rızası için başkalarının seviyesine düşmeyin..

O adamlar zaten her maçımızda renkten renge giriyor.. Her galibiyetimizdeki üzüntü onlara yeter de artar bile..

Bu arada @IThelp Hocam... Dün maça ben gidip izleyecektim sözde.. Ama kısmet sana imiş.. Bugün gittin sen izledin maçı.. Bak sen şu Allah'ın işine ya.. : )))))

evet kardeşim dün ben gidemedim işden dolayı bugünde kötü hava nedeniyle yollar kapanır diye iş yeri öğlen tatil etti bende kombine buldum bedava arkadaşdan direk maca gittim kısmet inş eleme maclarında girderiz tekrar.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Çarşamba günü maçlarınında bitmesiyle eşleşmemiz muhtemel takımlar netleşti.

Manchester, Paris SG, Bayern Munih, Chelsea, Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona.

Chelsea ve Atletico düşerse başa baş mücadele geçer diyorum, diğer takımlar karşısında şansımız biraz daha az, fakat imkansız değil.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Çarşamba günü maçlarınında bitmesiyle eşleşmemiz muhtemel takımlar netleşti.

Manchester, Paris SG, Bayern Munih, Chelsea, Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona.

Chelsea ve Atletico düşerse başa baş mücadele geçer diyorum, diğer takımlar karşısında şansımız biraz daha az, fakat imkansız değil.
Paris veya chelse diyorum.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sahanın zemini gerçekten çok kötü olmuş kar yerine yanlışlıkla çimleri kazmışlar saha resmen patates tarlasına dönmüş zor bir zeminde oynadık ve böyle bir sahada canla başla mücadele edip galip gelen göğsümüzü yücelten g.sarayımızı canı gönülden tebrik ediyorum.Bizim için önemli olan galibiyetti ve bunu zorda olsa başardık avrupada başarılar dilerim sıradaki gelsin ve sonuç olarak işte bu sevinç her şeye değer

1-049.jpg
1405784.jpg

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ya şu sahanın üstünü kapatmayı daha düşünmüyor mu yönetim böyle havalar gerçekten hiç çekilmiyor zeminin halini hepimiz gördük yağmur,kar derken çimler resmen ölüyor ve takım çamur deryasıyla baş başa kalıyor buna bir çözüm bulmaları lazım acilen avrupa maçlarımız sıkıntıya girer yoksa heleki juventus maçındaki gibi bir hakem daha çıkarsa karşımıza papazı bulduk demektir daha neyi bekliyorlar acaba

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
galatasarayın-2013-2014-muhtemel-rakipleri.jpg

Galatasaray'ın muhtemel rakipleri 1. TORBA: Manchester United, Bayern Münih, Atletico Madrid, Barcelona, Dortmund, Chelsea, PSG.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Galatasaray- PSJ

yorumlardan 'sataşmak sadece kin kazandırır' iyi lafmış

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Haydi hayırlısı, bakalım kim çıkacak kurada.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Jose Mourinho : " Galatasaray'la eşleşmek istemem ama Drogba'nin buraya rakip.olarak gelmesini cok isterim."

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Güntekin Onay: Çok tarihi maçlar anlattın.

Ercan Taner: Evet, hepsi Galatasaray'ın maçları. :wink:

Allahım gollllllllllllllll dedi iyice coşturdu bizi ya. :D