Galatasaray Neden Sahip Çıkmıyor?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Son günlerde medyayı oldukça işgal eden bir konu var!

Nurcan İbrahimoğlu

İddialara göre şort giydiği için İETT otobüsünde tartaklanmış!
Karşıt iddiaya göre ise Kız adamı tartaklamış!

Meselemiz kimin kimi tartakladığı değil!

Mesele kızın tüm medyada ısrarla Beşiktaş'ın oyuncusu olarak gösterilmesi!

Ancak adı geçen voleybolcu kız Beşiktaş'ın oyuncusu değil!
Galatasaray'ın oyuncusu!

Ama ne hikmetse medya sürekli kızı Beşiktaş'ın oyuncusu olarak haber yapıyor
İlk gün hata dersin, ikini gün de hata... Ama bu kadar da hata olmaz ki!

İşin en ilginç yanı ise tüm medya bunu yazıp çizerken Nurcan İbrahimoğlu'nun ve Galatasaray'ın bu konuda bir düzeltme yapmıyor olmaları!

Galatasaray neden oyuncusuna sahip çıkmıyor?
Galatasaray kendi oyuncusundan habersiz mi?

Galatasaray Resmi İnternet Sitesi
http://www.galatasaray.org/voleybol/pages/bayanvoleybolaltyapi.php

ßLaCkЯiDeЯ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet çok büyük bir gariplik sanırım Galatasarayın kendi oyuncusu olduğundan haberi yok :D

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ortada garip bir durum yok....

ortada ne olduğu belirli olmayan bir durum var... neye istinaden sahip çıkılacak ? Ayrıca neden sahip çıkılacak ?

yine basından okuduğumuza göre ,ortada bir şikayet var, sonuçlanacak olayın ne olduğu ortaya çıkacaktır.

neyin ne olduğu belli olmayan,yargıya taşınmış , fevri bir olayda kulüp neden sahip çıkacak ?

bilinçsizce sahip çıkmalar , yürüyüşler filan ciddiyetten profesyonellikten uzak işler...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
toplumun ayıbı sadece galatasaray'ın mı ayıbı olmuş ?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Yazdıklarımı yanlış yorumlamışsınız!

Ben kimse olaya sahip çıksın demiyorum!

Ancak düşünün Galatasaray'ın bir futbolcusu sürekli Beşiktaş'ın oyuncusu olarak medyada yer alsa Galatasaray o adam bizim oyuncumuzdur demez mi?

Kaç gündür medyada bu kız için tüm haber kanalları gazeteler Beşiktaş'ın oyuncusu olarak haber yapıyor!

Bir Allah'ın kulu da bunu düzeltmiyor!

Galiba Galatasaray'ın cidden haberi yok bu kızın kendi oyuncusu olduğundan!

chronicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya saçmalamayın Allah aşkına .Ne yapmasını bekliyorsun GS'den?O kişinin şahsi sorunudur.Gs hiçbir şekilde bulaşmamalıdır.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Galatasaray'ın nasıl bir tepki vermesini bekliyorsunuz anlamıyorum. Beşiktaş'ın veya Galatasaray'ın oyuncusu olması neyi değiştiriyor bu durumda. Zaten medyada sadece ilk gün yer aldı. Fazla da üstünde durulmasının bir mantığı yok bence.

Yaşanan olay göz önüne alındığında, Galatasaray'ın resmi sitesinden bu bizim oyuncumuzdur diye bir açıklama yapması abesle iştigal olurdu.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
ya saçmalamayın Allah aşkına .Ne yapmasını bekliyorsun GS'den?O kişinin şahsi sorunudur.Gs hiçbir şekilde bulaşmamalıdır.

Önce forum kurallarını oku öyle gel! Burada millete atıp tutmadan önce!

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Konu saçma kavga olayı ayrı bir saçma.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Walla kusura bakmayın!

ben bir Beşiktaş taraftarı olarak iyice rahatsız oluyorum bu konudan!
Ben kulübümün isminin sadece spor ile anılmasından yanayım!

Başka bir takımın oyuncusunun üzerinden sürekli bu şekilde kulübümün adının geçmesi beni rahatsız ediyor!

Bu kız gündeme çok iyi bir konuyla gelse büyük bir başarı falan yapsa eminim ki Galatasaray hemen bir açıklama yapardı!

"Son günlerde medyada sürekli Beşiktaş oyuncusu Olarak adı geçen Nurcan İbrahimoğlu GALATASARAY GENÇ-YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZIN Oyuncudur Kamuoyuna saygıyla duyurulur" şeklinde...

Ama kızın ismi güzel bir şekilde medyada yer almadı Galatasaray da sessizce izliyor durumu...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Beşiktaş adının geçmesi tamamen içi boş medyamızın içi boş işler yapmasından kaynaklanıyor, ama burda Beşiktaş ismi geçti diye beşiktaşın adının lekeleneceği de yok sorumluluğu da. Kız kişisel bir olaya karışmış takımının kim olduğu çokta önemli değil. Galatasaray sahip çıkmıyor olayına gelince büyük ihtimal Galatasaray bu kızı artık oyuncusu olarak düşünmüyor o yüzden sahip çıkmıyordur yakında silerler isminide diye tahmin ediyorum.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Beşiktaş, bizim oyuncumuz değildir diye bi açıklama yapsın o zaman. Bjk taraftarının rahatsızlığını gidersin.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
yani ne beşikteş ne de galatasray bu konuda açıklama yağtı işin açığı birçok kişi de takımın ne olduğunda pek takılmıyor. önemli olan bir hayvanın o kızcağıza bunu yapması.. kusura bakmayın forum kuralları o kelimeyi kullanmamı engelliyor olabilir bilmiyorum ama öyle yani.. modlar isterse iletiyi silebilir yani kızmam ;)

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Meselenin sosyal boyutlarını boşverelim de asıl içler acısı medyanın kopyala yapıştır haber üretmesi. Ben de birkaç kez denk geldim. Bir haber sitesinin verdiği yanlış bir haber parazit gibi onlarca siteye yayılıyor. Ufak tefek siteleri geçtim, milyonlarca insanın girdiği sitelerde yapılıyor bu yanlış...

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Beşiktaş'ın hisseleri düştü borsada, bu haberden sonra. Galatasaray'ın düzeltme yapması şart.

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dayak yiyen kız kulupten arkadaşım üstünde galatasaray forması olmadıgı icin Galatasarayn yapacagı pek bişey yok özel hayatında olmuş Ayrıca Galatasaray değil Hepimizin sahip cıkması gerek.:cursing:

Reaksiyon puanı
10,325
Beşiktaş'ın hisseleri düştü borsada, bu haberden sonra. Galatasaray'ın düzeltme yapması şart.

ne yani, bir kızın şortu yüzünden mi beşiktaş'ın hisseleri düştü?!
inanmam!
eğer öğleyse elbruz haklı...
fakat bi de şu var, kız eğer cidden doğruyu söylemiş olaydı memleket çalkalanırdı gerçekten.
bütün görgü şahitleri aksini söylediğine göre yediremedi demek ki!
çünkü artık çamur at izi kalsın dönemi bitmiştir.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
ne yani, bir kızın şortu yüzünden mi beşiktaş'ın hisseleri düştü?!
inanmam!
eğer öğleyse elbruz haklı...
fakat bi de şu var, kız eğer cidden doğruyu söylemiş olaydı memleket çalkalanırdı gerçekten.
bütün görgü şahitleri aksini söylediğine göre yediremedi demek ki!
çünkü artık çamur at izi kalsın dönemi bitmiştir.

Mesajın sonuna :) koymayı unuttum herhalde ben. Ciddiye almasaydın:)