Galatasaray Medical Park 94-73 Pınar Karşıyaka | Beko Basketbol Ligi 24. hafta

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
B_16525_B.jpg

Galatasaray Medical Park 94 - 73 Pınar Karşıyaka

Galatasaray Medical Park, Beko Basketbol Ligi 24. haftasında Pınar Karşıyaka ile karşı karşıya geliyor. Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki mücadeleden takımımız 94 - 73 galip ayrılarak ligde üst üste onbirinci galibiyetini elde etti.

1. ÇEYREK : 27 - 16
2. ÇEYREK : 22 - 18 (49 - 34)
3. ÇEYREK : 14 - 20 (63 - 54)
4. ÇEYREK : 31 - 19 (94 - 73)

Galatasaray.org

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ilk maçın rövanşını almalıyız... ALACAZDA..
Hemde onlara ilk maçta yaptıklarını fitil fitil burnundan getirecez..
Galatasarayın kim olduğunu görecekler..#

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hükmen mağlup sayılabiliriz. Salon tamamen karıştı.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
gsliler kendi aralarında kavgaya başladı simdi polis biber gazı ile müdahele etti

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Karşıyaka tribünü bizimkileri çağırdı. Bizimkiler gidince olay çıktı. Karşıyaka taraftarını dışarıya alıyorlar.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ksk taraftarı dışarı alındı. birazdan maç başlar. zaten bunların gelmesi hataydı. izmirin takımları en üst liglerde mücadele etsin istiyorum ama böyle manzaraları görünce ne halleri varsa görsünler diyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maçtan görüntüler bekliyoruz. biz izleyemeyenler için.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Karşıyaka seyircisiz,Galatasaray seyircili oynansın istiyo kararın açıklanması bekleniyo maç daha başlamadı

Olayların çıktığı yer olan pota arkası boşaltılıyor

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Murat Özyer açıklama yaptı. Yetkililer maçın seyircili başlaması ve devamında bir olay yaşanması halinde salonun boşaltılması taraftarıymış. Ancak hakemler güvenlik önlemlerinin yetersiz olduğunu söylüyorlarmış.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Karşıyaka taraftarı adam olmaz. Bizimkileri çağırmasalar hiç bir şey olmayacaktı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Karşıyaka taraftarı maça tekrar alınacak ve 100 emliyet görevlisiyle maçı izleyecekler.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ksk amacına ulaştı. maç seyircisiz. bakalım maç sonunda da amaçlarına ulaşabilecekler mi?

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Aslında bu maçın seyircisiz olması iyi oldu. Eğer bu seyicili olsaydı, Fener maçında kesin ceza alırdık.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
izmirdeki maçta onca olaya rağmen salonu boşaltmayan yetkililer, şimdi ortalık sakinleşmişken salonu boşaltıyor. bravo!..

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
artık FB maçıda seyircisiz olacaktır.bu kadar olaya gs taraftarı o maçı hiç düşünmeden ksk'nin oyununa geldi. çok ağır yaptırımlar olacak çünkü gözlemci emniyetin inadına rağmen boşaltılmasını istedi.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
artık FB maçıda seyircisiz olacaktır.bu kadar olaya gs taraftarı o maçı hiç düşünmeden ksk'nin oyununa geldi. çok ağır yaptırımlar olacak çünkü gözlemci emniyetin inadına rağmen boşaltılmasını istedi.

Keşke ilk maçta da karşıyaka seyircisinin yaptıkları içinde aynı şeyleri söyleyebilseydiniz..

İLK MAÇTA defalarca maç durdu ve adamların yaptığı herşeye rağmen saha boşaltılmadı.. Şimdi çıkmış bir avuç taraftarı korumak için saha boşaltılıyor..

Bu arada olurda bir sonra ki maç ceza verirlerse, varsın versinler... Maç başlamadan çıkan olaylar için ceza alacaksak alalım..Biz bu federasyonun ceza anlayışını izmir deki maçta görmüştük zaten..

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Ben Ksk'yi savunmuyorum korumuyorum. Bir önceki maçı izleme fırsatım olmamıştı. Bugün evdeydim güzel maç olur diye açtım ama maç neredeyse 2saat geç başlıyor.. olay nerde başladı nerde bitiyor onuda bilmiyorum suç kimin beni ilgilendirmez bu bir basketbol sever olarak maç izlemek istedim olaylara bak...

Bide biri başlattı diye intikam almak zorunda değiliz. Bugün en güzel intikam sonuna kadar takımı destekleyip maçı kazanmaya bakmalıydı.

şimdi ise en önemli maçlardan biri olan FB maçını seyircisiz oynayabilir. Suçlusu ksk mi hiç sanmıyorum

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Ben Ksk'yi savunmuyorum korumuyorum. Bir önceki maçı izleme fırsatım olmamıştı. Bugün evdeydim güzel maç olur diye açtım ama maç neredeyse 2saat geç başlıyor.. olay nerde başladı nerde bitiyor onuda bilmiyorum suç kimin beni ilgilendirmez bu bir basketbol sever olarak maç izlemek istedim olaylara bak...

Bide biri başlattı diye intikam almak zorunda değiliz. Bugün en güzel intikam sonuna kadar takımı destekleyip maçı kazanmaya bakmalıydı.

şimdi ise en önemli maçlardan biri olan FB maçını seyircisiz oynayabilir. Suçlusu ksk mi hiç sanmıyorum

Bu söylediklerinde yerden göğe kadar haklısın...Ama sana şöyle anlatayım..

fener izmir e gidiyor..ve orada karşıyaka taraftarının yapmadığı çirkeflik kalmıyor..maça ısınmaya dahi çıkamıyor...ve maç hiçbir şekilde saha boşaltılmadan devam ediyor..
fener son periyoda kadar önde gidiyor..fakat son periyod öncesi çıkan olaylar yüzünden maç duruyor ve ne olduysa son periyotta fener maçı 3 farkla kaybediyor..
Sana kalan bir mağlubiyet, üzerine atılanlar, sahaya YANSIMAYAN çirkeflikler vs oluyor..

Ve son olarak diyelim ki ülker arena da yine karşıyaka ile oynuyorsun ve bu sefer maç başlamadan yine aynı ama çok daha küçük bir grup çirkef guruh, fenerlileri gaza getirip YİYORSA GELİN diyerek kavga çıkarıyorlar veee saha anında BOŞALTILIYOR..

Şimdi [MENTION=70290]Genero[/MENTION] kardeşim, haklıyı haksızı bir kenara koyarsak...Sen olsan ne yapardın?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İlk yarı bitti: 49-34

Bu fark yetmez.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
[MENTION=19025]AliA[/MENTION], abi maç ara mı verdi?

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
En az 36 sayı fark olsun.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ara derken maç öncesi muhabbeti mi?

Yoksa ilk yarı bitimindeki ara mı? :D

35,5'tan 36 sayı fark yapalım şunlara.

Bilmiyorum ya. Açtım yayını kanalda reklam gibi bişey vardı da.

Düzeldi. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

53-34

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kapattılar farkı. :p

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı