Galatasaray, Mancini ile Anlaştı

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer sözün Beşiktaş'ı da içeriyorsa, yanlış düşünüyorsun.

Beşiktaş şike yapmamıştır.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
hayırlısı olsun, Türk isterdim.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
3 yıllık çaktı imzayı.

Hayırlı, uğurlu olsun.

Grande Mancini! :D

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Tugay bence çok iyi olmuş. Özellikle iletişim konusunda

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Schneider gibi bir futbolcun var aldığın takımda olsun milli takımda olsun 90 dk oynuyor fatih terim çıkarıyor.Sabri gibi biri hala takımda oynuyor.Takıma bakıyorsun öne geçiyor sonra saçmalıyor.Bir atak yapana kadar insan kabız oluyor ne taktik var ne bişi avrupada defansı ipe diziyorlar.O kadar para topladık avrupada o çeyrek finalde madridi yenince az mı para geldi sanıyorsun.Hani ne var elde 0 bir brumayı aldık o kadar doğru düzgün transfer bile yok.Ben ve birçok kişi teknik direktörlük yapmadık ama biz bile bunları görüyorsak spor proğramlarında bas bas bunlardan bahsediliyorsa ve bir hoca bunları göremiyorsa kusura bakmasın o zaman yolu açık olsun lazım değil bize öyle hoca.Sadece adı var başka bişey yok bize ad değil ruhu olan bazı şeyleri gören bir hoca lazım bilmem anlatabildim mi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Takımın o gün şansızlığı olabilir bir maçta 5 kez direğe vuran takımlar var neler neler oluyor sorun o değil bir gün kaçırır birgün atar.Mesele takımın doğru düzgün bir oyunu yok ortada öne geçiyorsun sonra saçmalıyorsun bir atak yapana kadar fitil oluyoruz hocaya bakıyorsun çıkarılmayacak adamı çıkarıyor.Takıma yakışmayan isimler takımda kaç yıldır.Herkes görüyor bunları bir fatih hoca göremedi.

Son 8 maçın istatistiklerine bakarak yazdım ben onları :) Galatasaray pozisyon bulamayan bir takım değil bulduğunu atamayan bir takım. Koskoca Fatih terim sonuçlar içinde gitmedi bu arada sadece kulüpteki lejyonerlerin işine gelmediği için gönderildi :D

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu Mancini tam bi paragöz gibi geliyor bana.Adamın kariyer umrunda değil gibi..Gerçi City uzun zaman sonra bu adamla şampiyon olmuş ama 50 yılda bir olsun o kadar.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bence gereksiz bir adam geldi.zaten sevmiyordum tam bize gelmesi dahada kötü oldu.İnşallah tam tersi olurda iyi bir teknik direktör olur..ama hiç umudum yok.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Terimi bosuna gonderdiler ben acikcasi mancini yerine terim i kesinlikle tercih ederim terim in transferleri engellenmesi futbol ona birakilsa ve Alex Ferguson ve ya Arsene Wegner gibi olsa GS de CL yi kazanir turkiye de zaten bi takim ardarda kazanamasin yenilsin, basit hatalar yapsın hemen kapiya konuluyor bu sebepten dolayi da takinlarimiz sadece turkiye de guclu olabiliyor disarida fıs

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
en Mancini'yi alduğuni da Borsalara bildirdun.
İndirdun gaşlaruni Terimi da CimBomi da eldurdun..

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Bu tür teknik adamlar bizim ülkeye hiç bir zaman uyum sağlıyamadı say say bitmez kimler geldi kimler geçti GS ı dipten alıp 2 sene üst üste şampiyon yapan Fatih terim e sahip çıkılmalıydı ama yine başaramadılar her zamanki gibi istikrarsızlık da üzerimize yok ülke olarak.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Lucescu tarzı adamlardan başkası iş yapmaz bizim Ülkemizde, Hiddink görmüş adamlarız.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bizim takımın en zayıf karnı neresiydi ; defansı. O kadar mücadele et ama basit saçma sapan yenen goller kahrediyordu bizleri şimdi Mancini iyi savunma yaptıran bir teknik adam bu yönden seviniyorum. Ne de olsa Drogba, Burak, Bruma, Wesley gibi hücum yönü çok iyi olan oyuncular var bi şekilde gol buluruz asıl sıkıntı defansta idi ben Mancini ile bu yönümüzün kuvvetleneceğini düşünüyorum.

Bizim Ülkeye gelip hücum yönünden takım kurmaya çalışanlar tabii bunda ellerindeki malzemenin de etkisi vardı pek başarılı olamadılar ve tabiiki sabırsızlığımızda bunda etkendi.

Del Bosque, Rijkaard, Hiddink gibi hocalar hücum futbolu ile bir yerlere gelmeye çalıştılar ama olmadı. Rijkaard'ın elinde Barış-Ayhan-Mustafa Sarp gibi yetenek ve oyun bilgileri kısıtlı elemanlar vardı mesela vs vs..

Şimdi Mancini de olay farklı. Tipik İtalyan anlayışı önce defans sağlam olacak. Ki ligimizin sertliği ortada iyi bir defans ile çoğu maçı alabiliriz , elimizde çok çok iyi bir kadro var. Mancini'nin bu kadrodan çok iyi işler çıkaracağına eminim. Yeterki şu defans olayına çözüm bulsun.

Bu arada unutmadan söyleyeyim Mancini hamlesi kadar önemli bir diğer isimde Ivan Carminati avrupanın en iyi kondisyonerlerinden birisi getirildi bu gözden kaçmasın harika bir hamle...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Şikeden Avrupa'ya gidemeyenler varken o puanları toplamasak da gideceğiz nasılsa. :p

Küme düşmeyin de... Aman diyim. Bu arada iphone 4 kullananlar hala puan tablosunda GS'yi göremiyorlar. iphone 5 gerekiyor. O yüzden diyorum dikkatli olun diye. Yanlış anlama.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu sene de şampiyonuz merak etme sen. Siz kendinizi düşünün. :wink:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Takımda torpil olayı bitti gelmesiyle beraber, bu saatten sonra adil olanın kadro şansı bulacağını ümit etmekten başka bir şey gelmez elden. Kendisinin gelmesiyle genç yeteneklerin daha kolay ön plana çıkabileceğini düşünmek lazım, sırf ona saygı duyuyor diye on bire giremeyecek bir futbolcu artık.

Aydın,Sabri,Hamit,Emre,Aykut gibi isimler de gönderilir sezon sonu takım rahatlar.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Küme düşmeyin de... Aman diyim. Bu arada iphone 4 kullananlar hala puan tablosunda GS'yi göremiyorlar. iphone 5 gerekiyor. O yüzden diyorum dikkatli olun diye. Yanlış anlama.

İphone 5 antalyadan denize düştü :) eldevar 2/4

[MENTION=19025]AliA[/MENTION] İphone 5 arıza vermiş görüşlerini alabilirmiyiz.:D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Terim Fiorentina'dan ayrıldığında da yerine Mancini gelmişti. Bu bir tesadüf mü?

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanki Fenerbahçe'nin Aragones vakası gibi olucak.
Balotelli yumruk attı, Tevez'le kapıştı. Acaba Engin ne yapar bu adama :D

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin yardımcılığını üstlenecek olan Tugay Kerimoğlu, bu sabah Türkiye Futbol Federasyonu'nun Levent'teki binasına giderek U20 Milli Takım Koordinatörlüğü görevinden istifa etti. (Kaynak)