Galatasaray - Hamburg maçını şifresiz verecek kanallar!

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Sizin sayenizde ben maçı gene evde tv nin karşısında izleyecem çünkü bizde hotbird var ilk maçıda izlemiştim ama pek zevkli olmuyo biz gol atıyoz spiker ah vah anca gol diyo onlar atıyo gooool diyo aslında en iyisi kahvede izlemek bara çağırada:D oda olmuyo ondan buna talibiz teşekkürler frekanslar için

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
http://www.bvtlivetv.com/bvtlivetv_setup_tr.exe

Uydusu olmayanlar, netten zdf televizyonunu izlemek isteyenler, bu adresden programı indirip kurun.

Sonra tv bölümünden kanal ara yapın zdf bulun ve tıklayın bu kadar.

pano03.jpg

İyi seyirler...

BAŞARILAR CİM BOM BOM...

İnşaallah bir kazaya belaya uğramadan turu geceriz... Çok fazla eksiğimiz var, her şey aleyhimize..

Dualarımız seninle cim bom bom...
http://img22.imageshack.us/img22/3847/pano03.jpg

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275

Uydusu olmayanlar, netten zdf televizyonunu izlemek isteyenler, bu adresden programı indirip kurun.

pano03.jpg

İyi seyirler...

BAŞARILAR CİM BOM BOM...

İnşaallah bir kazaya belaya uğramadan turu geceriz... Çok fazla eksiğimiz var, her şey aleyhimize..

programı indirdim kurdum ama kanalların renkleri gök kuşağı gibi birbirine girmiş sadece ses düzgün Neden acaba ?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
24mwd8w.jpg

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Rapchy bi linkde bana at kardeş :D Resim süper kewella ümit süper çıkmış :D:D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Attım Tazzzy

Resmi sabah gördüm bende süper :D

umit dogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm zdf suan gostermıyo yayın mac satındemı aktıf daha cok bu kanall

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Linkle ne işin olur senin asıl sen abine söylede bilet ayarlasın bize :D
Hasta Oldum Emmi Oğlu Hamburg Maçı Bitirdi Beni İstesem Giderim. :mrgreen: Ohooo SDN ye Koli İle Bilet Getirirsem Ne Olur Yawww. Ürüperdim. '' Anne SDN'ye Bilet Aldım Param Bitti'' Sarı Fon Kartonuna Yazarsam İlk Yardım Gelir.

umit dogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biz bu macı bugun seyredevılecekmıyız sızce zdf normal yayına gecermı mac saatınde ben ınternetten buldum ama halen sadece logo var kanalın ıcerıgını bılmyorum gun ıcınde sadece bellı sattlerdemı yayın yapıyo acaba.bılgısı olan varsa cevap yazarsa sevınırım

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
O siteler mac saatinde yayına başlıyor

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
biz bu macı bugun seyredevılecekmıyız sızce zdf normal yayına gecermı mac saatınde ben ınternetten buldum ama halen sadece logo var kanalın ıcerıgını bılmyorum gun ıcınde sadece bellı sattlerdemı yayın yapıyo acaba.bılgısı olan varsa cevap yazarsa sevınırım
İzzleeecen. Bu Arada Btv'yi İndiripte Bakabilirsiniz.

umit dogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederım tekrar acayıp trıp oldum bugun yetısemıyoruzzkı dıgıturk aldım sımdı bırde basımıza dsamrt cıktııı
herkese ıyı seyırler cımboma basarılar

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
redyellow´isimli üyeden Alıntı

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 670x317 and weights 37KB.
pano03.jpg

İyi seyirler...

BAŞARILAR CİM BOM BOM...

programı indirdim kurdum ama kanalların renkleri gök kuşağı gibi birbirine girmiş sadece ses düzgün Neden acaba ?

bilgisayarınızda fazla sayıda program, sayfa vs. açık olduğundan olabilir belki...

bende çok normal bir şekilde çalışıyor, izleniyor.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Uydusu olanlar (Hotbird ayarlı) kaçırmasınlar frekansları. Biz netten izleriz artık...

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bordeaux maçını da R9'dan, Almanya'daki maçı ARD'den seyrettim. Uyduda şifre gibi bi problem olmuyor. Bugün de inşallah ZDF'den izleyeceğim ama her ihtimale karşı Direct 8'i de buldum :happy:

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
UEFA Kupası 4. Tur rövanş karşılaşmasında Galatasaray ile Hamburg, Ali Sami Yen Stadyumu’nda saat 21.30’da karşı karşıya gelecekler. Bu önemli karşılaşma D-Smart Digital platformu içerisinde yer alan ‘Futbol Smart’ kanalı tarafından naklen yayınlanacak. Karşılaşmayı spiker Nebil Evren anlatacak.

nebil_evren.jpg

Maç öncesi saat 20.15’de başlayacak stüdyo programını Ertem Şener sunacak, İlker Yasin yorumlarıyla programa renk katacak.

Star TV'den Büyük Süpriz !.. Son 10 dk Şifresiz...

Star TV, bu dev karşılaşmayla ilgili olarak futbolseverlere büyük bir sürpriz hazırlıyor. Saatler 23.10’u gösterdiğinde Star TV kameraları Ali Sami Yen Stadyumu’nda olacak. Galatasaray – Hamburg maçının son 10 dakikası Star TV tarafından naklen yayınlanacak.

Karşılaşma bitiminde Star TV‘de ‘Futbolig’ yayına girecek. Maçın 40 dakikalık özetinin yanı sıra maçla ilgili tüm detaylar bu programda olacak.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Süper bu haber. 40 dakikalık özeti vereceklerini biliyordum ama son 10 dakikayı şifresiz vereceklerini bilmiyordum.

Ayrıca Nebil Evren ilk maçı da anlatmıştı. Emre Tilev'i bekliyordum ben gerçi bu maça. :D

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şahsen bende Emre Tilev'i bekliyordum. Ali Sami Yen'deki maçlara ayrı bir heyecan katıyor. Ama Zdf'den izleyeceğim için spiker pek önemli değil :D

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
zdf internetten yayın vermiyor ki sadece 'zurzeit kein livestreaming' diyor ve arkada dünya dönüyor anlıcağınız izleyemiycez :(