GALATASARAY-FENERBAHÇE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
• 1 dakika Karşılaşma başladı.
• 4. dakika Hakan Şükür Galatasary'ı öne geçiren golü attı. 1-0.
• 7. dakika Galatasaray, ceza sahasının hemen dışından serbest vuruş kazandı. Lincoln'ün vuruşu üstten auta çıktı.
• 9. dakika Karşılaşma hızlı bir tempoda başladı. Fenerbahçe, erken yediği golün şokunu üzerinden atmaya çalışıyor. Orta alanda topa hakim olma mücadelesi var.
• 11. dakika Kezman'ın ceza sahası içerisinden vuruşunda top yan ağlarda kaldı.
• 12. dakika Lincoln çalımlarla ceza sahasına kadar sokuldu ve içeri ortaladı, defans son anda topu kornere çeldi. Kazanılan köşe atışını Lincoln kullandı, defans topu uzaklaştırdı.
• 16. dakika Fenerbahçe, Uğur Boral'ın yerde kaldığı pozisyonda serbest vuruş kazandı. Alex'in orta şeklinde kullandığı vuruşta, kimse dokunamadı top yandan auta çıktı. Galatasaray kalesi büyük bir tehlike atlattı.
• 17. dakika Hakan'ın uzun pasında sol kanatta topla buluşan Arda Lincoln'e verdi, O da Barış'a bıraktı ama defansa çarpan top uzaklaştırıldı.
• 18. dakika Fenerbahçe'de, Lugano sarı kart gördü.

ilk 18 dakika

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilk yarı bitti

SAHA KARIŞTI

• 26. dakika Maçın hakemine, "Gözüne gözlük" şeklinde hareket yapan Lugano, ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyundışı kaldı. Kartın ardından adeta çılgına dönen Lugano'yu arkadaşları güçlükle sakinleştirdi. Lugano kart gördükten yaklaşık 5 dakika sonra sahadan çıkarılabildi.
• 31. dakika Lugano'nun atılmasıyla oyuncu değişikliğine giden Zico, Uğur Boral'ı oyundan alıp Yasin'i yerine soktu.
• 32. dakika Lugano'nun kart gördüğü pozisyonda kazanılan serbest vuruşta top Ümit Karan'ın önünde kaldı, Karan sert vurdu ama top az farkla auta çıktı.
• 36. dakika Vederson'un sol kanattan yaptığı ortada Aykut topa hakim oldu.
• 38. dakika Galatasaray'da Volkan Yaman sarı kart gördü.
• 40. dakika Hakan Şükür bir anda ceza sahasında Volkan'la karşı karşıya kaldı, Volkan yatarak müdahale etti ama top kendisini aştı, son anda Yasin araya girerek topu taca attı. Fenerbahçe kalesi çok büyük bir tehlike atlattı.
• 42. dakika Galatasaray'da Ümit Karan sarı kart gördü.
• 42. dakika Alex'in kullandığı serbest vuruş kaleye doğru yöneldi, Aykut son anda kornere çeldi. Kullanılan köşe vuruşunu defans uzaklaştırdı.
• 43. dakika Galatasaray ceza sahasının 10 metre kadar dışından Fenerbahçe bir serbest vuruşu daha kazandı. Alex kullandı ama Galatasaray defansı bir kez daha topu uzaklaştırdı. Top uzaklaştırılırken top Arda'nın karın boşluğuna geldi. Genç oyuncu nefesi kesilerek bir anda yerde kaldı. Sağlık ekipleri Arda'ya müdahale ederken oyun 2-3 dakika kadar durdu.
• 45. dakika Karşılaşmanın 4. hakemi, 4 dakika uzatma işaret etti. 45+4 oynanacak.
• 45+2. dakika Hakan Şükür ceza sahası içerisinde çok iyi kontrol etti. Mükemmel bir pasla Lincoln'ü buluşturdu ama Lincoln çok kötü kullandı. Aynı pozisyonda Lincoln, kendisini yere bıraktığı için bir de sarı kart gördü.
• 45+3. dakika Hakem Cüneyt Çakır, Gökhan'a Ümit Karan'a yaptığı hareket ve itiraz ettiği için de kaleci Volkan'a sarı kart gösterdi.
• 45+5. dakika Karşılaşmanın ilk yarısı Galatasaray'ın 1-0'lık üstünlüğüyle sona erdi.

fener 10 kişi :) haydi gs tam zamnı artık 2. yarı fark istiyoruz

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
çok aip bişey yaptım ve netten izliyorum ben de :$ makalesini yazıcam nasıl izliyorlar diye.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Troy dedi ki:
çok aip bişey yaptım ve netten izliyorum ben de :$ makalesini yazıcam nasıl izliyorlar diye.

Paylaşalım herkes izlesin. Sopcast ile ..... :D

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
paylaşın izleyelim valla :) benim aklımdan tvu geçti ama sanırım o program değil :)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sevgili adminimiz izin verir ise ben hazırlarım :D

dnzz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D versın versın bızı maclardan mahrum bırakmayın

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
söylenilen programın kendi sitesine erişim mahkeme kararı ile engellenmiş :)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Troy dedi ki:
Bende yanlışla kapattım bağlanamadım tekrar :D

eeemmmrrreeeee

Profesör
Reaksiyon puanı
0
macta toplam 4 kırmızı var.. 3 fb 1 gs..fb de volkan kırmızı yedıkten sonra kaleye yasın gectı .. acayıp seyler oluyo hadı hayırlısı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...