Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta | 2013/2014

Maç nasıl sonuçlanır?

• Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 29 43.9%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 5 7.6%
  • Fenerbahçe kazanır.

Kullanılan: 32 48.5%

• Kullanılan toplam oy
    66
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Jrl8cwn.jpg

Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta | 2013/2014

Stat:
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena

Tarih: 6 Nisan 2014 Pazar

Saat: 19.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Bülent Yıldırım

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
6 nisan mı???

tarihi görünce geçmişe gittim geldim..

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
neden bilmiyorum ama fb kazansızn istiyorum sırf mancini gitsin diye...

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İddaa oranı bence GS:3,00 FB:1,65 olur :)
Galatasaray bu oyunla bu Feneri zor yener .
Burak kendini yerlere atar ,melo o hırsla kırmızı görür ,selçuk ayağına top geldimi hemen arkasını döner ve yere düşer,drogba topa vurur kaleciden seker ama drogba topa koşmaz dilini çıkartır ve yavaş yavaş yürür... umarım yanılırım ama malesef çoğu maçta olan şeyler :)

Reaksiyon puanı
10,325
artık hiçbir önemi, heyecanı kalmayan sıradan maçlardan biri olacak herhal.
derby maçlarda sonuç hiçbir zaman kestirilemez, kağıt üstündeki hesapların çoğu ters çıkar ama sanırım bu defa galatasarayı çok rahat yenebileceğimizi düşünüyorum. çünkü anladığım kadarıyla galatasaraylı oyuncular mancini'nin gitmesini istiyor, bu maçı da bir fırsat olarak göreceklerini tahmin ediyorum. nasıl olsa formalite bir maç deyip yatacaklardır yan üstüne.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Gs yenilse de yenilmese de şampiyon olamayacak ama şampiyonlar ligine direkt gitmeye hak kazanacak.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bir 6 klasiği daha görürüz umarım.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Hep diyoum derbilerde iş belli olmaz, Fener kazansın 1-0 olsun.
İki takımında rahat olması gereken bir maç, Fenerin Şampiyonluğu neredeyse kesin, Galatasarayında tek hedefi kalmış oda Türkiye kupası, iki takımında stressiz oynamasını bekliyorum, böyle olunca sonucu kimse kolay kolay tahmin edemez.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tarih tekerrürden ibarettir galatasaray'ın hazin sonudur 6-0. Ama önce dostluk :)

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
6 Nisan, acaba Federasyon maçın tarihini bilerek mi ayarladı :D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Cimbom bu sefer alıcak iki farkla inşallah....

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Cimbom alsa ne yazar? Zaten Fenerbahçe şampiyon. Cimbom maçı alırsa şuan yerlerde süründürdüğünüz Mancini'yi siz göklere çıkarırsınız Allah bilir.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Galatasaray alsa fenerlilerin fener alsa galatasaraylıların birsürü bahanesi olacaktır. Bir Galatasaraylı olarak tabiki de galatasarayın almasını isterim ama içimdeki ses fener alır diyor .

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Maçın hakemi Bülent Yıldırım.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Mancini: Fenerbahçe lider olmayı hak ediyor

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Fenerbahçe derbisi öncesinde açıklamalarda bulundu. GSTV muhabirinin Mancini'ye soru sorarken 'Geleneksel olarak kaybetsek de' demesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte Mancini'nin açıklamaları;

Bu hafta bizim için önemliydi. Geçtiğimiz 25 günde sürekli pazar ve çarşamba günleri maç yapan bir Galatasaray vardı. Otomatik olarak çalışamadık ama bu ara iyi oldu takım olarak çalışma fırsatı bulduk.

"Fenerbahçe derbisi, konsantreye gerek yok"
Ekstra bir motivasyona gerek yok Fenerbahçe derbisi çok önemli herkes bunun farkında maça kadar zamanımız var. İdmanlarda çalışmamıza konsatre olmamız gerekiyor.

"Amacımız Şampiyonlar Ligi"

Amacımız galip gelmek, sadece derbi olduğu için sezon sonuna kadar elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor çünkü Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyoruz.

GSTV spikerinin Mancini'ye soru sorarken 'Geleneksel olarak biz kaybetsek de' demesi dikkatlerden kaçmadı. Spiker daha sonra 'kazansak da kaybetsek de' diyerek durumu düzeltmeye çalıştı.

Fenerbahçe'ye karşı nasıl oynatacak?

Bakıldığı zaman liderle oynuyorsunuz ve dürüst olmamız gerekirse orada olmayı hakediyorlar iyi oynuyorlar. Bizimde sahaya çıkarak onlara karşı en iyi şekilde mücadele etmemiz gerekiyor.

Derbi Mancini için ne ifade ediyor?

Derbiler mutlaka önemlidir. Fenerbahçe derbisi de önemli... Sadece derbi değil 3 puan kazanma amacımız var ve Şamapiyonlar Ligi'ne gitmek istiyoruz. Burada birden fazla derbi var. Çıta daha üstte olmalı, Avrupa'daki başarı ve Şampiyonlar Ligi olmalı" diyerek sözlerini bitirdi.

[SDNTV]http://milliyet-p.mncdn.com/web/video/2014/04/03/1561135_360p.mp4[/SDNTV]

Milliyet

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Mancini: Fenerbahçe lider olmayı hak ediyor

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Fenerbahçe derbisi öncesinde açıklamalarda bulundu. GSTV muhabirinin Mancini'ye soru sorarken 'Geleneksel olarak kaybetsek de' demesi dikkatlerden kaçmadı.

Normal yani yenilirsek bile kendini haklı çıkarmaya çalışıyor :D

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bülent yıldırımın yönettiği tüm gs-fb derbileri berabere bitmiş iddacılar beyninin köşesine yazsın

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Kasımlar başkaydı Nisanlar da olacak herhalde. :D

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
evinde digiturk olupta lig tv abonesi olmayanlar için pepsi kampanyasından yararlanmalarını öneririm :)

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Galatasaray'ın moral bulması için bu maçı kazanması şart!!!

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe'de Gökhan Gönül Şoku haberleri mi bilmiyorum ama Emre,Alper,Egemen yok diyolar

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Bazıları Feneri havaya sokmaya çalışıyor, farklı alır,kolay alır diye, hatta okuduğum kadarıyla bazı Fenerli futbolcular bile havaya girmiş, bu işler sahada belli olur, erken havaya giren sahada rezil olur, Tarihte bunun örnekleri mevcut.
Ben Fenerin erken havaya girmesinden rahatsızım, adı üstünde derbi bu.Sonucu asla belli olmaz.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Fener maçı ciddiye alıp topunu oynarsa kazanır diye düşünüyorum, eğer fener varlık gösteremezse beraberlik.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben Fenerliyim ama derbide Galatasaray değişecektir genelde son derbileri de hep Galatasaray kazandı. Fener alır deyipte balon gibi şişip maçın sonunda da fosss diye inmeyelim sonra..

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gs bu maçı prestij maçı görüyor yenmeyi çok istyorlar bu maça baya asılacaklar ama bi okadarda fenerbahçeden tırsıyorlar mancini bunu basa basa söyledi çekişmeli maç olacağı kesin fenerbahçe 13 puan farkın verdiği rahatlıkla rehavete kapılırsa oynayamaz ama kadıköydeki gibi iyi motive olursa arenada alır maçı snaijder ve telles için fenerbahçenin kesinlikle önlem alması gerek.

maça damgasını vuracak 8 isim sayıyorum gs: 1:muslera2:melo3:telles4:snaijder fenerbahçe 1:emenike2:sow 3(oynarsa)emre4:caner

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Mancini yine yapacağını yapıp ilk yarı abuk sabuk bi 11 ile çıkıp ilk yarıyı geride bitirecek sonra 2. yarı değişiklik yaparak beraberliği yakalamaya çalışacak ve risk alacak sonuç da hüsrana uğrayacak maç sonunda da faturayı oyunculara kesecek ve hafta içi şu oyuncuları istemiyorum diye rapor verecek kendi *ötünü kuratarmaya çalışacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...