Galatasaray Facebook'ta Yakaladı .

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar bu üye sayısına 38-39 günde gelindi. Fenerbahçe ise 1 yıl 1 ayda... Fark denildiği zaman bu söylenmek isteniyor. Zaten ya yarın öğlen ya da yarın akşama Fener geçilecektir yükselme istatistiklerine bakılırsa

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
2 gün sonra yusufsan göreceksan :D:D

15M41L

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vay anasını be ne büyük bir olaymış. Şaşırdım kaldım tebrik etmek lazım. Boş işler uzmanları.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
acıtıyor acıtıyor bu kadar çok üye ve bu kadar çok taraftarın olması acıtıyor.
tuz istiyonuz mu basmalık tuz var elimde :D

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
F5 lilerde çekememezlik her zaman vardı zaten

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Normalde çoktan geçmiştik.Fenerliler her zamanki gibi bizi çekemediler ve diğer sayfamızı kapattırdılar.Sırf bu hareketleri Galatasaraylıların hırs yapmasına sebep oldu.Yoksa zaten en çok taraftar bizde(Yerli yabancı tüm anket şirketlerinin yalancısıyım ve bu anketlerin doğruluğundan eminim,çünkü Fenerbahçe medyası hasetliğinden bu anketlere yer vermiyor).Fenerliler sahte hesaplarıyla Facebook'ta liderler.Onun da birkaç günü kaldı.Yalancının mumu yakında sönecek.
Aynen katılıyorum ve hayranıyım

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yurdum takımlarını çok seviyorum. Hem kendileri hem de taraftarları bu tür gereksiz şeylerde birşey yarıştırmayı çok seviyor. Keşke Avrupa kupalarında görebilsek bu tür kapışmalarını. (kendi tuttuğum takımında bu yanını sevmiyorum)