Galatasaray 4-3 Trabzonspor - Turkcell Süper Lig 9. Hafta

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Çok heyecanlı bir maçtı, ben uzun süre böyle bir maç görmemiştim.Haftaya düğün var. :D 10. yıl 10. haftanın hırsı ve 10urlu kaptan ile feneri paçavraya çevireceğiz inş.Bekleyin....

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Birazcık cesur oynayan bir takım bu Galatasarayın defansını perişan eder. Yol geçen hanı gibi elini sallayan giriyor. Hücumda her zaman şans tutmaz her maç yediğinden fazlasını atamassın. Ama hiç umurlarında da değil sanki. Elano'yu alıp kulübede oturtacağına oynayacak bir stoper alınabilirmiş mesela.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Maçtan önce demiştim trabzonu 4G'ye geçiricez diye :D

Şaka bi kenara savunmaya sağlam bi takviye şart böyle basit goller yenmememiz lazım

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ömer Üründül'ün dediği gibi 4-2 önde bir takım son dakikalarda ofsayt taktiği mi yapar?
Arda dün sahada hiç yoktu.
Rotasyonu ile bilinen Rijkard bile acayip tedirgindi.Bir türlü kötü oynayan Arda yı çıkartamadı.Sarı kart sınırında olan Mustafa Sarp'ı çıkartamadı.Galatasaray yine tat vermedi.Yani takım olarak bir şey yapamıyoruz.Ama gol atıyoruz ve bu her şeyi geçici olarak çözüyor.Tüm ataklar sağ kanattan.Keita harika.Aynı şeyleri Kewell dan da bekliyoruz.
Ayhan ah Ayhan.tam çk iyi bir oyuncu diyeceksiniz ama bazen yle gereksiz hareketler yapıyor ki insanı çileden çıkarıyor.Barış ne var şu ayağınızda anlamaıyrum ki.Niye topları doğru düzgün kullanamıyorsunuz.Bak Sabri :):)dün gol attırdı var gelişmeler...:):)

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sabri'nin asisti tribüne gider demiştim ama ceza sahasına düştü :mrgreen: evdekilerle çok güldük :D gol oldu maşallah :)

Son mesajlar