Galatasaray 3-2 Real Madrid - Video | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maç

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
önüne gelen bursa bursa demiş. Sonra çıkmışlar ortamı germeyin diyorlar. :p

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu arada kapatılmış diğer konuda arkadaşlar sormuş 4.1 ile tur atlamıyorduk real gol atığı icin avarajla tur atlartı goller eşit olurdu ama sahamız da 1 gol atığı icin 4-4 de real tur atlartı bizim 5.1 almamız lazımdı yada gol yemeseydik 3.0 alsaydık 3.3 olurdu uzatmaya giderdi

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ortamı Germek İçin Yazmıyorum Dedim Alınmayın Dedim.Hem Geriyorsunuz Hemde Alınıyorsunuz.Tebrik Ettik Galatasarayı Kötümü Yaptık.Destekledik Galatasarayı Kötümü Yaptık.

Desteklediğin maç bitince niye ortalığı geriyorsun o zaman arkadaşım?

Buraya küfür yazayım, Beşiktaşlılar alınmasın diyeyim uyar mı?

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hamit amrabat değişikliğini ilk yarıda yapsaydı maç daha farklı olurdu zevkli bir mücadele oldu bir fenerbahçeli olarak tebrikler galatasaray

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ortamı Germek İçin Yazmıyorum Dedim Alınmayın Dedim.Hem Geriyorsunuz Hemde Alınıyorsunuz.Tebrik Ettik Galatasarayı Kötümü Yaptık.Destekledik Galatasarayı Kötümü Yaptık.

Hocam sana birşey diyen yok [MENTION=269996]Liweru[/MENTION] söyledik ben sadece sana cevap verdim ortamı gerdiğin icin karşılık vermedim

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maçın kaderi Sabri reyizzz oyuna girince değişti bence :)

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FENERBAHÇELİ OLMAMA RAĞMEN ULAN ASLANIM SİZİ ÇOK SEVİYORUZZZ BE ADAMSINIZ DÜNYA DEVİ *** KORKUSUNDAN ÖLDÜ ÖLDÜ DİRİLDİLER !

374375_10151580182077700_1272379352_n.jpg

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bak gene aynısı... Paramore kim ki ? Kendine ait düşünceleri olması lazım insanın. Avrupa maçlarında hep birlik olmalıyız diyorum. Olamıyorsan sus da sevinçleri gölgeleme... Zaten içerde birbirimizi yeterince yiyoruz... Bugün herkes gurur duymalı ya da susmalı...

Ülkeyi sadece milli takım temsil eder.Gerisi teferruat.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Desteklediğin maç bitince niye ortalığı geriyorsun o zaman arkadaşım?

Buraya küfür yazayım, Beşiktaşlılar alınmasın diyeyim uyar mı?

Adam bursanın çocukları demiş. Neyi ima ettiği ortada. Şimdi bende... neyse... uyar mı? uymaz.

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Hocam sana birşey diyen yok @Liweru söyledik ben sadece sana cevap verdim ortamı gerdiğin icin karşılık vermedim
Tamam Kardeşim Önemli Değil.Ha GS HA FB HA BJK Hepimiz Türküz Türk Takımlarını Destelekleriz.Desteklemenler Gitsin Madridi Desteklesin.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Morinho galatasaray soyunma odasına gitim futbolcuları teprik etim cok iyi oynadılar gururla oynadılar benim takımım kaybetmişse böyle kaybetsin gururla oynadılar taraftarı icin oynadı oyundan koptuk diyor ntvspor da

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sonuna kadar oynadılar, elensek te maçı kazandık. Teşekkürler GALATASARAY!

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tamam Kardeşim Önemli Değil.Ha GS HA FB HA BJK Hepimiz Türküz Türk Takımlarını Destelekleriz.Desteklemenler Gitsin Madridi Desteklesin.

Ben herzaman diyorum bu forumda her ortamda avrupa oldumu benim icin takım fark etmez benim icin milli gurur önemli perşembe de fener ve lazio izlecem sonuna kadar feneri destekleyecem bir fanatik galatasaraylı olarak bu arada [MENTION=269996]Liweru[/MENTION] milli takım hepimiz icin önemli galatasarayın galibeyeti fenerin galibiyeti milli takım icin cok cok önemli dünya kupası ve avrupa kupasında alt torbalarda yer almaz milli takımız avrupa her takımızın topladığı galibiyet ve puan ülke puana ve oda milli takıma yarar furboldan anladıın cok belli [MENTION=269996]Liweru[/MENTION]

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu güzel duyguları bize yaşattığın için çok teşekkürler. Seni seviyoruz GALATASARAY..

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Senin gibi ilerizekalilara ragmen destekliyorum. Yaziklar olsun senin zihniyetine. Yasindan utan bari.

Sen Kimsin ? Yarası Olan Gocunurda Sanırım Seninde Var Birşeylerin Trübünlerinde Realmadrid Pankartı Açan Mesut Özil Gerçek Fenerbahçeli Ol Diyen Kendi Taraftarlarınıza Ne Demeli ? Sizin Zekanız Ancak Kendi Yaptıklarınızı Kapatmanıza Kafi Gelir Bizim Zekamız Sizi Aşar Özellikle Seni Çok Çok Aşar Aynaya Bi Bakta Ben Ne Saçmalıyorum Diye Sor Emin Ol Cevap Vermeye Değecek Biri Olmadığını Anlarsın Karşında Bende Sana Değilde Senin Gibi Yanlış Anlayabilecek Kişiler İçin Yazıyorum

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Tüm Galatasaraylilari tebrik ediyorum.Takımınızla gurur duymalısınız.Keşke Hakem ilk maçta o hatalari yapmasaydi.ama her şeye rağmen Galatasaray kalitesini ortaya koydu.Helal olsun

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Sen Kimsin ? Yarası Olan Gocunurda Sanırım Seninde Var Birşeylerin Trübünlerinde Realmadrid Pankartı Açan Mesut Özil Gerçek Fenerbahçeli Ol Diyen Kendi Taraftarlarınıza Ne Demeli ? Sizin Zekanız Ancak Kendi Yaptıklarınızı Kapatmanıza Kafi Gelir Bizim Zekamız Sizi Aşar Özellikle Seni Çok Çok Aşar Aynaya Bi Bakta Ben Ne Saçmalıyorum Diye Sor Emin Ol Cevap Vermeye Değecek Biri Olmadığını Anlarsın Karşında Bende Sana Değilde Senin Gibi Yanlış Anlayabilecek Kişiler İçin Yazıyorum

Susuyorsam sebebim var. Haklisin sen buyugum.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ülkeyi sadece milli takım temsil eder.Gerisi teferruat.
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] Hocam çok görmemek lazım. Bu ve bu zihniyetteki kişiler, takımları sahada sustukları için olay çenelerine vurmuş. Kuyruk acısı zor bir şey.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar birbirinize cevap vermezseniz ortam gerilmez. Maç sonucunu tartışalım.

redline01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Morinho: Eğer biz elenseydik böyle elenmek isterdim. Galatasaray taraftarına çok büyük bir gurur yaşattı dedi. Buda yeter her zaman ki gibi yine Galatasaray lı olduğum için gurur duyuyorum

CeZZa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler Galatasaray

[video=youtube;Z2ySe7eLkTw]http://www.youtube.com/watch?v=Z2ySe7eLkTw[/video]

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bie fenerli olarak sesimi kıstım ne gollerdi resmen madrid ağlayacaktı döküldü ama yinede geçtiler neyse tebrikler TÜRKİYE ASLANLARI

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Susuyorsam sebebim var. Haklisin sen buyugum.

Git Kendi İşine Bak Daha Düşünebilecek Bir Kapasitede Olmadan Sadece Konuşmak İçin Konuşulmaz Öyle Olsa Burda Sırf Sana Konuşuyor Olmak İçin Zamanımı Tüketirdim ki Şimdi O Zamanada Acıyorum Doğrusu