Galatasaray 1-2 Fenerbahçe - Maç Sonu

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CiiixXx

Profesör
21 Nisan 2008
1,373
27
228
arena-da-f-bahce-ye-ses-duvari--1210635.Jpeg

Polikarbonat isimli malzemeden yapılan ve cam gibi görünen zırh, maça gelecek 2 bin 500 sarı lacivertli futbolseverin ses seviyesini düşürerek tribündeki etkisini azaltacak.
Tarihinin en kötü sezonunu geçiren G.Saray, tek bir maça odaklandı. Sarı kırmızılılar, yarınki F.Bahçe derbisini olmazsa olmaz olarak görüyor. Dibe vuran moralleri, Türk Telekom Arena’daki ilk derbi zaferiyle yükseltmeyi planlayan sarı kırmızılılar, saat 21.00’de başlayacak dev maç öncesi şov hazırlığı içerisinde. Maça gelecek 2 bin 500 F.Bahçe taraftarının tribündeki etkisini azaltılacak. Bunun için Türk Telekom Arena’ya ses duvarı çekilecek. Bu maçı koca bir sezonun telafisi olarak düşünen sarı kırmızılılar, görsel şovlar eşliğinde futbolcuları bağrına basacak. İşte yarın akşam TT Arena’da yaşanacaklar...
Geçmişi unutturacaklar
G.Saray tribünleri bu sezon yaşanılan tüm başarısızlıkları derbi gecesi unutturmayı planlıyor. Sarı kırmızılı taraftarlar, zorlu karşılaşmada 90 dakika boyunca futbolcu, yönetim ve teknik heyet aleyhine hiçbir tezahüratta bulunmayacak. Aksine destek olacaklar.
Kareografi şöleni
Dev bir Metin Oktay posteri, F.Bahçe’ye karşı alınan şampiyonluğun simgesi olan 20.45 saati, Alparslan Dikmen ve dev bir Aslan resmi ortaya çıkacak. 3 bine yakın düdükle rakip üzerinde baskı kurulacak.
Ses seviyesi düşürülecek
Deplasman takımları için ayrılan tribüne çekilen set, derbide daha da uzayacak. Cam görüntüsü veren ve polikarbonat isimli malzemeden yapılan zırh, tribünden stadın çatısına dek uzatılacak. F.Bahçelilerin ses seviyesi düşürülecek, sahaya madde atmaları önlenecek.

http://spor.milliyet.com.tr/arena-d...spor/spordetay/17.03.2011/1365419/default.htm

Kaynak gösterilen sitedeki yorumlar muhteşem :D

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Gs için FB galibiyeti o kadar kötü geçen sezonu unutturacaksa Gslileri bence takım tutmayın, varsın sizin olsun maç. :)

Blackout

Dekan
14 Nisan 2008
7,495
383
0
İşin duygu tarafını bir kenara bırakırsak; Galatasaray taraftarı bu maçı kaybetmenin daha hayırlı olacağını düşünmeli bana göre. Çünkü olur da müthiş bir motivasyonla çıkıp farklı falan kazanırlarsa, müthiş bir havaya girme ve rahatlama durumu olacak. Bu da karar alma aşamasındaki Galatasaray'a her türlü hatayı yaptırabilir. Kendi takımım da şimdiki konumuyla böyle bir derbiye çıksa aynı şekilde düşünürdüm. Yine de hak eden kazansın diyorum ben.

Fantoma

Profesör
9 Ağustos 2008
2,506
27
228
Fenerbahçe - Galatasaray
Mutlaka 3 olasılıklı maç.
Bu sefer de dostluk kazansın bence.
Olaysız, centilmence, 100 artı yıla yakışan bir maç izlemek istiyorum.
Benin gözüm Avrupa'da.
Ülkemizde bu maçların skorlarının hiç bir değeri yok.
Zerrece üzülmem, zerrece sevinmem.

gs_kadir

Profesör
5 Ocak 2011
4,263
8
218
Cim Bom'un kasasına, Fenerbahçe ile oynacağı derbi karşılaşmasında rekor bir para girecek. Maç biletleri ve ürünlerin satışından Sarı-Kırmızılılar, yaklaşık 5 milyon TL gelir bekliyor.

fft1mm1387557.jpg

Türkiye’de nefeslerin kesileceği dev derbi öncesi Galatasaray, Fenerbahçe maçıyla birlikte Türk Telekom Arena’da paraya para değmeyecek... 52 bin kişilik Arena’da yaklaşık 20 bin civarındaki kombineler dışında satışa çıkarılan 32 bin biletin hepsinin tükenmesi bekleniyor. Ayrıca Sarı-Kırmızılı taraftarların, stadın içinde ve dışında bulunan GS Storelar’dan derbi öncesi formalara ve kulübün diğer ürünlerine hücum etmesi bekleniyor. Biletix gişelerinden genel satışa çıkartılan biletlerin fiyatlarının 60 ile 700 TL arasında olacağı belirtildi. Yiyecek, içecek ve ağırlamanın da dahil olduğu çok sınırlı sayıdaki Özel VIP biletlerin ise 600-700 aralığında olacağı duyuruldu.

Ali Sami Yen’den çok farklı

Kale arkası için 100 TL’ye satılan 7. ve 6. kategori biletleri tükendi. Alınan bilgiye göre Sarı-Kırmızılılar’ın, maçtan 4.5 ile 5 milyon TL arasında gelir beklediği bildirildi. Arena’nın maddi anlamda kulübe olan katkısı da burada açıkça gözler önüne serildi. Çünkü Cim Bom’un, Ali Sami Yen’deki hasılatı en fazla 1.2 milyon, ürünlerinin satışından ise maç günü kazandığı para 400 bin TL civarındaydı.

Raşit Altun

Şov böyle olur!

FANATİK’in dün, ‘Cim Bom’da tarihi hazırlık’ başlığı adı altında verdiği haber, internet sitemizde en çok okunan ve yorumlanan haberler arasında yer aldı. Derbi maçı için Arena’da taraftarların görsel bir şova hazırlandığı ve 4 tribünde de özel çalışmalar yapılarak, ‘Zincirlere vursalar, zamanı durdursalar, toprağa da koysalar bu sevda bitmez...’ mesajı verileceği öğrenilmişti. UltrAslan Grubu’nun öncülüğünde hazırlıklara haftalar öncesinden başlanan şovla ilgili yapılan yorumlarda ortak düşünce; gerçekleşmesi halinde bunun Türkiye’de bir ilk ve Arena’daki atmosferin de büyüleyici olacağıydı.

http://fanatik.ekolay.net/Galatasaray-derbide-para-basacak_3_Detail_32_217889.htm

para kesecez para paraaaa :lol:

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Niye, daha siz de gelecekseniz. Bir de Trabzon var, etti 15 milyon. Süper para, bu paraya 5 Zapata 10 tane daha Barış transfer edebiliriz :D Bize para değil futboldan anlayan bir sportif direktör lazım.

gs_kadir

Profesör
5 Ocak 2011
4,263
8
218
Barış deme bana kahroluyorum sezon sonunda bundesliga ya dönüyomuş nasıl üzgünüm nasıl üzgünüm bilemezsin :scared:

uma350

Profesör
15 Ocak 2010
4,411
70
0
eski parayla 5 milyon mu yeni parayla mı ? Bi karışıklık olmasın sakın :D

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Barış gider başka Barış'lar gelir merak etme. Bu transfer politikasıyla bizim çilemiz bitmez. Madem bu kazmalar oynayacak, altyapımızdaki çocuklara yazık etmeyelim bence. Kapatalım gitsin, boş yere bir gün A takıma çıkacağız diye hayal kurmasınlar.

aceylan1445

Öğrenci
17 Mart 2011
97
1
0
Zaten gs'ın bu sene televizyon yayın gelirlerinden ciddi bir kaybı olacak onu bile telafi edemez bence bu parayla.

fthtsdmr

Profesör
5 Ocak 2009
2,548
44
228
700 lira biletmi olur yaw.Asgari ücretten pahalı.Yuhhh diyorum.Galatasaray taraftarı bir vatandaş düşünün 700 lira vermiş.Birde yenildiğini düşünün.Yani.

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Kadrolar ne zaman belli olur acaba :) BAM üçlüsü olmazsa alırız bu maçı.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Yekta, Culo, Cana oynayacak büyük ihtimal ortada.

Fener'de Dia kesin olarak oynamıyor.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Galatasaray'ın kaybetmesi sürpriz olur açıkçası.

İyi bir maç olsun. :)

way_be

Dekan
2 Mayıs 2010
5,798
12
218
dianın oynamaması iyi olmuş. sabri olsa niangi tutardı :)

neyse niangı iyi tutmamız lazım, başarılar cimbom

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Hep öyle diyoruz da abi, hep de çok komik goller yiyoruz. Oynadığımız oyunun karşılığı en azından ilk 5'te olmalıydık. Ama son maçtaki gibi takıma bir haller oluyor, bir bakmışız maç gitmiş. Fener'de bize hep çok acayip goller atar nedense, gelenek haline geldi artık :D Selçuk yok değil mi bu sefer :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Bu maça puan tablosundaki duruma göre bakmıyorum ben.

Bizimkiler de bunun bilincindedir umarım. :) Yoksa kendileri kaybeder.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Lütfen doğru düzgün yorumlar yapalım.

m!ndf!elds

Doçent
18 Mart 2008
892
3
0
Emre ve Dia gibi bir dinamo'nun oynamaması büyük eksiklik.Stoch'ta uzun süredir oynamıyor hiç hazır olduğunu sanmıyorum.Fenerbahçe için bu eksikler çok önemli,uzun süredir kadro bu 2'li ile devam ediyordu.Galatasaray içinde artık ölüm kalım mücadelesi ellerinde tek bu maç kaldı, ibrenin Gs'den yana olduğunu düşünüyorum.

Blackout

Dekan
14 Nisan 2008
7,495
383
0
Doğru düzgün yorumlar yapın.

Sen de lütfen demeyi unutma lütfen AliA. :) Her şeyden önce aylarımız, yıllarımız birlikte geçiyor burda. Özgür bir platformda birbirimizle emir hitapları ya da bir hiyerarşi içerisinde konuşursak işin içinden çıkamayız. Herkes istediği şekilde yorum yapabilir, ceza veya uyarı gerektirecek bir durumu varsa da uygulanır. Bırak onu yorumu yapan düşünsün hocam. Haksız mıyım?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Emir vermiyorum ben. :) Olması gerekeni söylüyorum.

Mümkün olduğu kadar olaysız tartışmaların yaşandığı bir konu olması için çabalıyoruz. Bunu suistimal ettirmeyelim.

Düzeltiriz mesajı sorun değil. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...