Galatasaray 1-0 Fenerbahçe - Video | 2013 TFF Süper Kupa Galatasaray'ın!

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
10 kişi kalmış Fenerbahçe gerçekten iyi mücadele etti.
Galatasaray'da 10 kişi kalmış rakibine karşı vasat oyun sergiledi.

Olaysız geçmesi çok iyi oldu.Demek ki isteyince kavgasız,gürültüsüz derbi izletebiliyorlarmış bize.
GS taraftarının da saygı duruşu sırasında tezahürata başlaması çok üzücüydü.

Drogba kendisinden 10 yaş geç adamdan daha hızlı,diri ve güçlüydü be !

Tebrikler Galatasaray.Tebrikler Fenerbahçe.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tebrikler Galatasarayım benim Helal Drogba Goal Macın adamları Kaleciler ve sol Beklerdi Bu arada.

Yorumcuya Kıl oldum birde yorum yapmayı bilse.

Mac en azında 3-1 Galatasarayın olmasıydı 1-0 bende sevinmedim :) Beceriksiz Hamit o Gol atsaydı mac oradan bitterdi fark da olabilirdi. uzatmaya Gitmezdi.

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Galatasarayı tebrik ederim... Fakat Hiç Hoşuma giden bir maç olmadı. heyecan falan yoktu... seyreden bütün arkadaşlar spikerler ne diyecek diye bekliyorduk . gülmekten kırdılar bizi. :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Galatasarayı tebrik ederim... Fakat Hiç Hoşuma giden bir maç olmadı. heyecan falan yoktu... seyreden bütün arkadaşlar spikerler ne diyecek diye bekliyorduk . gülmekten kırdılar bizi. :)
Kesinlikle haklısınız hocam. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu Arada mert tebriketmek lazım gercekden cok iyi Kurtarışlar yaptı Olaysız bittiğne futbolcuların bir birini Tebrik etmelerine cok sevindim.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
işte gecemizin kahramanı alem buysa kral sensin

images

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Tebrikler Galatasarayım benim Helal Drogba Goal Macın adamları Kaleciler ve sol Beklerdi Bu arada.

Yorumcuya Kıl oldum birde yorum yapmayı bilse.

Mac en azında 3-1 Galatasarayın olmasıydı 1-0 bende sevinmedim :) Beceriksiz Hamit o Gol atsaydı mac oradan bitterdi fark da olabilirdi. uzatmaya Gitmezdi.

Hocam sanirsam hasan ali kosmayi bilmiyor olabilir :/ Ofansif yonu cok zayif geliyor bana ve hic fiziksel gucu yok

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Drogba yı tebrik ederim. Hakikaten saygı duyulacak bir oyuncu. Helal olsun.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Tebrikler Galatasaray
O değilde maç bittikten sonra taraftarlardan biri el hareketi yaptı kameraya gördünüz mü?

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kupadır Galatasaray, Her Zaman Her Yerde Başarılıdır Galatasaray. Tebrikler Fenebahçe futbolcularına, fair play bir davranış, uzun zaman sonra böyle bir derbi görmek iyi oldu.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu arada alves gercekden son Hareketlerine kadar yani kartlara kadar cok iyidi Drogbaya nefes aldırmadı sezgileri cok kuvetliydi cok araya girdi oralara girmeseydi en azında 4 posizyonun 3 de gol olurdu.

Birde Alves Kırmızı Kartı görünce Kameralar Demirörene Döndü suradını gördünüzmü Demirörenin.:D

Reaksiyon puanı
10,325
yahu şu portekizli kaliteli oyuncu ya, yaktı bizi. kendini pisi pisine attırmasaydı bu maçı kaybetmeyebilirdik.
bu arada galatasaraylı arkadaşları tebrik ediyorum, kupa kendilerine hayırlı olsun.

biz mert'i kazandık, onları kupayı...
biraz züğürt tesellisi mi oldu ne! :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Evet tüm teknik ekip ve futbolcuları tabiki fatih hoca ve ekibinide gönülden tebrik ediyorum inşallah bu senede bizim için çok geçer şimdiden başarılar herkese iyi geceler

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
galatasaraylıları en çok yenildiğimiz zaman seviyorum :D o zaman , galibiyeti kutladıklarını biliyorum.
Normal galibiyetler sizin olsun
Kupalar bizim
Ne demiş mourinho:
"İyi futbolcu size maçı kazandırır. Drogba size kupa kazandırır."

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mert, Alper, Alves ve Kadlec Fenerbahçem adına, Drogba, Sneijder de Galatasaray adına bence gayet güzel performans sergilediler ve beni en çok Mert şaşırttı. Alves sanki yıllardır bizim takımın stoperı gibi oynadı. Gördüğü kartlar bana göre doğru ve hakemi çözemedim. Bütün aut topları korner, bütün korner toplarını aut verdi. Zevk vermeyen bir maç oldu ama Galatasaray bu şekil de bir derbi oynarsa sezon için de çok zorlanır Fenerbahçe karşısında. Gökhan, Meireles, Emenike gibi olmayan isimler vardı. Galatasaray da sadece gördüğüm sol bek de ki ve stoper de ki birer eksik. Galatasarayı tebrik ediyor gelecek seneye inşallah daha keyifli bir kupa finali izleriz diyorum.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
sneijder cok feci oynadi o ne sutlar oo :) sneijder olmasa mac bizim :p tum gs lilere tebrikleer

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Geçen sene Palandöken'de , bu sene Erciyes'te , seneye kısmetse Everest'te :)

Galatasaray, Aziz Yıldırım'ın FB başkanlığı döneminde 2 tane Avrupa kupası olmak üzere sayısız kupa kazandı.. Allah uzun ömürler versin. :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Spiker Drogba frikik atarken "fenerbahceli Drogba" dedi farkettiniz mi?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Alves gereksiz yere sarı kartları yemeseydi maç berabere bitip penaltılarda şansı olabilirdi. Geçmiş olsun.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ersun Yanal: Önemli olan çıkarılacak derslerdir.

20 yıldır çıkaramadınız şu dersi bi elin oğlu uzaya çıktı gitti..:D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[h=2]Podyumda yapılan bir yanlışlık soyunma odasında fark edilince Kadir Has Stadyumu'nda büyük kriz yaşandı[/h] Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi uzatmalarda 1-0 yenerek kazandığı Süper Kupa maçının ardından "skandal" yaşandı. Kupa seremonisinde şampiyonluk madalyaları Fenerbahçe'ye verildi. Galatasaray'a ise ikincilik madalyaları takıldı. Hatanın farkına varıldıktan sonra madalyalar soyunma odasında toplatıldı.

Kaynak: http://www.fotomac.com.tr/fenerbahc...ndali?id=0e88d765-fab6-4be3-9c4a-9889398b9311

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
eh tüpçü gibi biri futbolun basinda bundan büyük bi karışıklık olabilirmi

Son mesajlar