G4-Vibe P1- G8

Bu konuyu okuyanlar

basophil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar günlük kullanım whatsapp internet sosyal medyada bana sorun çıkarmayacak kasma donama yapmayacak 1 buçuk yıl götürecek dayanıklılık ta 3 telefon arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim
1) LG G4 (ithalatçı garantili)
2)lenovo Vibe P1
3) huawei G8
hangisini neden öneririsiniz teşekkür ederim şimdiden.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar günlük kullanım whatsapp internet sosyal medyada bana sorun çıkarmayacak kasma donama yapmayacak 1 buçuk yıl götürecek dayanıklılık ta 3 telefon arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim
1) LG G4 (ithalatçı garantili)
2)lenovo Vibe P1
3) huawei G8
hangisini neden öneririsiniz teşekkür ederim şimdiden.
3 ü arasından batarya çok iyi olsun dersen p1 değil ise g4 daha iyi...

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Yıllardır lenovo,nun dizüstü bilgisayarlarını kullanırım gerçekten çok kaliteli ve şık ama mobil anlamda çok bilgiler incelemeler güncellemeler gibi haberler çok kısıtlı bana sorarsanız mobil bir cihaz alıyorsak mutlaka firmanın güncelleme desteğine nekadar önem verdiğine dikkat etmeliyiz zira bu cihazın tüm organlarını etkiliyor. huawei de gerek tasarıma gerek güncelleme kalite konusunda iyi lg de bu 2 cihaz arasında seçim yapabilirsiniz artık bu sizin kişisel zevk ve kullanım alanınıza göre verilmiş bir karar olacaktır..

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
pilim iyi gitsin diyorsan vipe p1 kamera diyorsan lg g4 tasarım diyorsan g8 hangisi kafana yatarsa onu al :D