G.Saray'da skandal yaratacak uygulama!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sarı-Kırmızılı yöneticilerin, her bir üyeye düşen 10 kişilik kontenjan dahilinde 500 TL'lik VIP biletlerini 50 TL'ye aldığı ortaya çıktı. Taraftara satılan en ucuz bilet ise 60 TL!
gs-arena-ic-47984_501.jpg

Galatasaray Yönetimi'nden ilginç uygulama. Alınan karar doğrultusunda her bir yönetici, kendilerine ayrılan 10 kişilik kontenjan üzerinden VIP biletlerine 50 TL'ye sahip olabiliyor.

Örneğin son Trabzonspor maçında 10 kişilik bir taraftar grubunun 5 bin TL ödeyerek alabileceği VIP biletlerini, herhangi bir yönetim kurulu üyesi sadece 500 TL karşılığında elde etti. Bu da, 10 yöneticinin birden aynı uygulamaya gittiği düşünüldüğünde, kulübün uğratıldığı zararı gözler önüne seriyor.
Ayrıca Adnan Polat döneminde her yöneticinin cebinden karşıladığı deplasman masrafları, artık kulübün kasasından çıkıyor. İdareciler bunun da etkisiyle Galatasaray'ın dış saha maçlarına özel ilgi gösteriyor!

Raşit Altun / Fanatik

http://spor.mynet.com/haber/gsarayda-skandal-yarataca/47984

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
boşuna uğraşmayın. böyle haberlerle yükselişimizi engellemeyemezsiniz!

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
boşuna uğraşmayın. böyle haberlerle yükselişimizi engellemeyemezsiniz!

'' Raşit Altun '' sana dedim [MENTION=99286]artiss10[/MENTION] sen işit..
Burayı mahkeme çevirmiştiniz zamanında,neyse bir şey demiyorum,bir konum da kilitlenmesin :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
'' Raşit Altun '' sana dedim @artiss10 sen işit..
Burayı mahkeme çevirmiştiniz zamanında,neyse bir şey demiyorum,bir konum da kilitlenmesin :)
bu sezon gözünüzü amma korkutmuşuz. bütün ümidinizi bu tür haberlere bağlamışsınız. yazık valla. :)

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu sezon gözünüzü amma korkutmuşuz. bütün ümidinizi bu tür haberlere bağlamışsınız. yazık valla. :)

Kendinizi özetlemişsiniz hocam,bütün umutlarınızı 3 temmuza ve onun yalan haberlerine bağlayanlar sizsiniz.Biz de aynı şekilde cevap veriyoruz,bizim için kupaların önemi olmadığını 1000 kere söyledim :) Buyurun siz şampiyon olun,bizim davamız artık bambaşka ;)

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Haberin başlığına bakıyorum gülüyorum ve geçiyorum...

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Kaynağa (Fanatik) bakınca haberi okumaya bile değmez.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Kendinizi özetlemişsiniz hocam,bütün umutlarınızı 3 temmuza ve onun yalan haberlerine bağlayanlar sizsiniz.Biz de aynı şekilde cevap veriyoruz,bizim için kupaların önemi olmadığını 1000 kere söyledim :) Buyurun siz şampiyon olun,bizim davamız artık bambaşka ;)
evet 3 temmuz süreci "temiz futbol" için bir umuttu. ancak el birliği ile başta fenerbahçeli MAA olmak üzere bu umudu bitirdiniz maalesef. madem şampiyonluk önemli değildi, neden 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren birini başkan seçtiniz? o başkanın sözünü yerine getirmek için girdiği çabalar sizi mahkeme koridorlarına düşürdü. siz hala akıllanmadınız.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaynağa bakınca haberi okumaya bile değmez.

Bir şey diyeyim mi hocam ? Bu mesaja sonuna kadar katılıyorum,haber bence yalan,ben de inanmıyorum gerçek olduğuna , ama yine ''Aslanlar Gibi '' atlamışlar konuya yok yükselişimiz engellenemez yok bizi durduramazsınız diye..

E sorarım o zaman , biz zamanında konulara cevap verirken,yalan haberleri ispatlarken niye aynı kişiler bir kere demedi

''Kusura bakmayın , hatalıyız '' diye..

Not:Bütün Gs 'liler böyle değil tabi,ama çoğunluğunda var bu malesef,dost acı söyler..

Not 2:Tabi ki Fenerbahçe de böyle taraftarlara sahip,hemen atlamayın :)

evet 3 temmuz süreci "temiz futbol" için bir umuttu. ancak el birliği ile başta fenerbahçeli MAA olmak üzere bu umudu bitirdiniz maalesef. madem şampiyonluk önemli değildi, neden 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren birini başkan seçtiniz? o başkanın sözünü yerine getirmek için girdiği çabalar sizi mahkeme koridorlarına düşürdü. siz hala akıllanmadınız.

Hocam sana 50 kere aynı cevabı vermek istemiyorum.6000 küsür mesajın var 3000 i aynı mesajlar...

Not:Tabi ki mübalağa yapıyorum ( olur ya bunu da ciddiye alırsın )

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
nedense böyle konuları hep fenerli arkadaşlar açıyo

madem yalan haber olduğunu düşünüyorsun neden açıyorsun

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nedense böyle konuları hep fenerli arkadaşlar açıyo

Nedense o Fenerbahçe'li arkadaşlar,meşhur 3 temmuzdan beri benzer yalan haberle yıpratılmaya çalışılan taraftar...
Ben buraya yazsam o konuları mahkemeye gerek kalmaz..

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Nedense bir anda Galatasaray le ilgili şok haberler , flaş haberler patlamaya başladı :)bakalım yarın ne çıkacak :)

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nedense bir anda Galatasaray le ilgili şok haberler , flaş haberler patlamaya başladı :)bakalım yarın ne çıkacak :)

Dediğim gibi bu süreçte ne namusumuz kaldı ne şerefimiz ? Alışacaksınız , burası Türkiye...
Ayrıca bu işin bir de ayrı boyutu var,bu süreçte düşmanlıklar büyüdü,kılıçlar keskinleşti
Sonumuz hayrolsun !

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Şok şok şok, Fatih Terim'in gözünün üstünde kaşı varmış. Galatasaray'da ortam çok gergin :D

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şok şok şok, Fatih Terim'in gözünün üstünde kaşı varmış. Galatasaray'da ortam çok gergin :D

Hepsine eyvallah da , senden bu konuda tek bir destek alamamam beni üzdü hocam bilesin...Neyse okumadın sanırım yazdıklarımı..

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Galatasaray'da skandal!!!! neden TT Arenanın çimleri koyu yeşil

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Hepsine eyvallah da , senden bu konuda tek bir destek alamamam beni üzdü hocam bilesin...Neyse okumadın sanırım yazdıklarımı..
Hocam akıl var mantık var, üç büyük takımın yöneticileri bu ülkenin en godaman adamları. Değil 500 lira 500000 lira umurlarında mıdır acaba :D

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam akıl var mantık var, üç büyük takımın yöneticileri bu ülkenin en godaman adamları. Değil 500 lira 500000 lira umurlarında mıdır acaba :D

Habere inanmadığımı söyledim,neden konuyu açtığımı söyledim..okumamışsın eyvallah.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Habere inanmadığımı söyledim,neden konuyu açtığımı söyledim..okumamışsın eyvallah.
inanmadığın bir haberi sırf hıncını almak için açtın yani. şöyle biraz ortam gerilsin, azcık tartışma çıksın, galatasaraylılar sinirlensin, senin de keyfin yerine gelsin...

pes artık! modları göreve çağırıyorum. :hammer: @REDFOKS @Mai Nai

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
haberde bir şey yok siz hakaret edip kavga çıkarmak için bahane aramayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...