G DATA Antivirüs & Internet Security 2012 Final Türkçe! Nette İlk..

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
gdatainternetsecurity.jpg

G Data Internet Security 2012 v22.0.2.38 (Test Rekortmeni Antivirüs Programı) | Full Türkçe

PC’de tam kapasitede en yüksek güvenlik!
Yeni bir çağ açılıyor: G Data InternetSecurity‘nin her zamanki gibi en yüksek düzeydeki güvenliği, en son teknolojiyle tam olarak hissediliyor. Kendi kendine öğrenen parmak izi ve beyaz liste, koruma test birincisine, hızı hiç kesilmeyen, am PC performansı kazandırıyor.

Test rekortmeninden maksimum güvenlik:
• Daima en iyi virüs algılama
• Yıllardır, yeni virüslere karşı en kısa reaksiyon süresi
• Bilinmeyen virüslerin algılanmasında en modern yöntemler (davranış blokajı, buluşsal yöntem, bulut güvenliği)

G DATA AntiVirüs
• DoubleScan(Çift tarama) : Ödül kazanmıs en iyi virüs tanıma
• OutbreakShield ( Anlık koruma kalkanı): Yeni virüslere karsı anında koruma
• Davranış gözetleme: Virüs imzaları veya sezgisel tarama bulamasa bile aktif zararları tespit eder.
• Yeni sezgisel tarama daha çok bilinmeyen virus yakalar
• Virüs, solucan, rootkit( bilgisayarları ele geçiren zararlı), casus yazılımlar, dialer, troyan, backdoor(arka kapı) ve benzerlerine karşı geliştirilmiş koruma.
• E-posta ve mesajlaşma yazılımları için bloke edici

G DATA Kişisel Firewall( güvenlik duvarı )
• Saldırılara karşı ödül kazanmış koruma
• Yeni komutlar sayesinde çok kolay kullanım
• Dört güvenlik kademesi veya uzman kullanım seviyesi
• Oyunlar için: Görünmez firewall ( güvenlik duvarı ) için otomatik pilota geçme

G DATA AntiSpam
• Dil bloke edici eklenmiş: İstenirse 10 değişik E-posta dilini tanıyıp engeller

G DATA Çocuk Koruması
• Kişisel kullanıcı profilleri, erotik web sayfalarının engellemesi vb.
• Metin aramaları için ( geliştirilebilir) anahtar kelime süzgeci
• G DATA WebFilter( web filtresi)/Datenshredder(veri imha)
• İzleri silici ve veri imha programı
• Banner( reklam bantları), Popup,Flash, Java/ VB Sicript ve benzeri programları engeller

Güncelleme / Yükseltme
• 1 sene boyunca, virus imzalarını dakikasal güncelleme
• Yazılım güncelleme ve yükseltmeler pakete dahildir

2011 Versiyonundaki Yenilikler:
· Fingerprinting( Parmak izi)-Zamandan tasarruf sağlar ve gereksiz virus taramasını engeller
· ParalelScan( parallel tarama)-Çift ve dört çekirdekli işlemcilerde yük dağılımı ile virus aramasında ciddi zaman tasarrufu
· FingerPrinting( parmak izi) ve yeni DoubleScan teknolojisi sayesinde 5 kere daha hızlı
· Yeni “ sezsiz” Firewall(güvenlik duvarı) ve http-taraması: İlk defa kesintisiz ve gecikmesiz olarak Internette gezinmek
· Davranış gözetimi tipik zararlıları tespit eder
· Eski güvenlik yazılımlarının otomatik kaldırılması
· Yeni sezgisel kullanıcı arayüzü

Sistem Gereksinimleri
•Windows7, Vista(32/64Bit) olan bir Pc, WindowsXP SP2(32/64Bit)
•512 MB RAM

Bu program biz testerlarına final olarak duyuruldu ve 2012 türkçesi hiç bir yerde yok. Kendi resmi sitesinde bile 2011 final türkçesi bulunmaktadır. konu başka bir forumdan kendi yazımdır. Alıntı ve bana aittir. Orda yayımladım. Bu güzel programdan shiftdelete.net üyeleride yararlansın istedim.. SAYGILAR..

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

jjpFjTYDztUv7.jpg
jp1zH2umrPy0s.jpg
j7flXg47Y0Zbh.jpg

.
jLrTEg7mSnk6s.jpg
Pc'deki an itibariyle Ram ve CPU kullanımları
Ben bir kasma hissetmedim. Yalnız pc açılışında biraz yavaşlama oluyor ama bullguard avira 2012 AVG 2012 Bitdefender 2012 yazılımlarındada aynı olayı yaşıyordum.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
kasma yok diyorsunda dünyanın ramini yemiş:) her zaman testlerde ilk sıralarda ama sistem kullanımı testlerinde son sıralarda olan bir AV, bana uzak olsun mümkün mertebe.
Paylaşım için teşekkürler.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben bir kasma hissetmedim derken pcimin 4 GB RAM ve i3 işlemci arkadaşlar sonra kurupta kasııyo flan demeyin :)

kudigun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güzel programı paylaşıma sunan arkadaşımıza teşekkür ederim.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
siz buna kasmaz mı diyorsunuz......

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok başarılı bir antivirüs motoruna pardon çift motora sahip müthiş koruma ama kasıyor biraz ...

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=210887]Dizman[/MENTION]

forumumuzda illegal isteklerde bulunmak yasaktır.

size yazılım kampanyaları bölümündeki kampayalara bakmanızı tavsiye ediyorum:)

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaspersky ve comodo dururken bunları kullanmak bana saçma geliyor çünkü kasperky ve comodo dünyanın en büyük ve en iyi ilk iki güvenlik şirketi....

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öyle olmasına öyle de kasperskyden daha başarılı bu,comodonunsa antivirüs kısmı zayıf ayrıca bu gdata antivirüs modülünü ve antispyware modülünü ayrı ayrı kullanarak çok daha iyi sonuçlar alıyor.testler de kanıtı zaten bunun ve son bir şey daha var: sen almanların kötü yaptığı bir şey gördün mü hayatında?

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=108307]CLOUD[/MENTION]

deneyimlerime dayanarak söylüyorum, comodonun antivirüs modülü o kadar zayıf değil. baya baya yakalıyor her şeyi. kasperin seviyesinde diyebilirim:)

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öyle olmasına öyle de kasperskyden daha başarılı bu,comodonunsa antivirüs kısmı zayıf ayrıca bu gdata antivirüs modülünü ve antispyware modülünü ayrı ayrı kullanarak çok daha iyi sonuçlar alıyor.testler de kanıtı zaten bunun ve son bir şey daha var: sen almanların kötü yaptığı bir şey gördün mü hayatında?

sen rusların kötü birşey yaptığını gördün mü adamlar yıllardır bu işle uğraşıyor ve dünyanın en büyük hackerlarıda burdan çıkıyor artı comodo ücretli alırsan ve virüs kaçırırsa sana 500 milyana kadar bir maddi destek veriyor....

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Comodonun Antivirüs motoru hiçde zayıf değil. Baya baya herşeyi yakalıyor hatta youtubda amatör testlere bakarsanız görürsünüz. Fakat Comodoyu sabah kaldırıp Norton kurmak istedim keyfimce program ekle kaldırdan kaldırdım. Yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıgında Comodo aynen çalışıyordu şaşırdım. Program ekle kaldırdan kalkmış fakat herşeyiyle çalışıyordu. Ögle saatlerine kadar onla uğraştım. Comodo uninstaller 3.0b araki bul o olmadı eski bir kaldırıcısını buldum öyle kaldırdm zar zor ama yinede kalıntıları var. Comodo virüs yakalamada iyi fakat adamlar programları kaldırması bile bela. Melih bi el at buna olum..

Ayrıca Comodo ve Kasperle neden GDATAyı karşılaştırıyorsunuz anlamıyorum. Hepside başarılı antivirüsler. Tercih meselesi. G DATA Alman yapımı fakat antivirüs motoru Bitdefender ve AVG Güvenlik duvarı Sunbelt diye biliyorum. Toplama bilgisayar gibi yani anlıyacagınız. Güzel fakat gereksiz lisans sıkıntısı var. olsada yesek olurdu ama yok.

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen rusların kötü birşey yaptığını gördün mü adamlar yıllardır bu işle uğraşıyor ve dünyanın en büyük hackerlarıda burdan çıkıyor artı comodo ücretli alırsan ve virüs kaçırırsa sana 500 milyana kadar bir maddi destek veriyor....

en başarılı hackerların rus olmasıyla en iyi antivirüs ne alaka? ayrıca rusların kötü yaptığı tonla şey sayarım sana uçaklarından başlasam zaten sabahı bulur listemi saymak :D comodonun iyi tarafları var yok değil,hips ve firewallu çok iyi olduğu için virüs yakalıyor doğru ama ben salt antivirüs motorundan bahsediyorum,firewall ve hips desteğinden değil sapla samanı karıştırmayalım lütfen...

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam arkadaşım sen haklısın ben bu ikisini hiç kullanmadım kaspersky hiç ama hiç peşe peşe ve defalarca dünyanın en iyi virüs programı seçilmedi sen haklısın g-data dünyanın en büyük antivirüs programı he bu arada bende sana sayardın almanların yaptığı tonlarca kötü şey. artı comodonun antivirüs motoru senin dediğin gibi kötü değil kötü olsa adam 500 milyona kadar maddi destek vermezdi. artı hackerlarada çok alakası var o virüs programları hazılayan o hackerlar....

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaspersky ve comodo dururken bunları kullanmak bana saçma geliyor çünkü kasperky ve comodo dünyanın en büyük ve en iyi ilk iki güvenlik şirketi....

G-data iki adet dev marka Avast ve Bitdefender motorlarını kullanmakta..Ki son güncel testlerde tespit oranı birincisi Bitdefender.G-data kasperskyden ufak bir fark ile önde olduğunu savunurum neden kendim şuanda kullanıyorum.Tecrübe ile sabittir,bunu anlamak için kullanmak gerek ve saplantılarda takılı kalmamak gerek.Evet 3 yıl önce kaspersky piyasada tekti liderdi.Ama bugünün lideri anlık Bitdefender.Yeniliklere açık olmak gerek.Önümüzdeki ay Bitdefender olurmu bilinmez...

Arkadaşlar Comodonun Antivirüs motoru hiçde zayıf değil. Baya baya herşeyi yakalıyor hatta youtubda amatör testlere bakarsanız görürsünüz. Fakat Comodoyu sabah kaldırıp Norton kurmak istedim keyfimce program ekle kaldırdan kaldırdım. Yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıgında Comodo aynen çalışıyordu şaşırdım. Program ekle kaldırdan kalkmış fakat herşeyiyle çalışıyordu. Ögle saatlerine kadar onla uğraştım. Comodo uninstaller 3.0b araki bul o olmadı eski bir kaldırıcısını buldum öyle kaldırdm zar zor ama yinede kalıntıları var. Comodo virüs yakalamada iyi fakat adamlar programları kaldırması bile bela. Melih bi el at buna olum..

Ayrıca Comodo ve Kasperle neden GDATAyı karşılaştırıyorsunuz anlamıyorum. Hepside başarılı antivirüsler. Tercih meselesi. G DATA Alman yapımı fakat antivirüs motoru Bitdefender ve AVG Güvenlik duvarı Sunbelt diye biliyorum. Toplama bilgisayar gibi yani anlıyacagınız. Güzel fakat gereksiz lisans sıkıntısı var. olsada yesek olurdu ama yok.

G-data antivirüs motorları Avast ve Bitdefender yanlışını düzelteyim.Güvenlik duvarları bildiğim kadarı ile kendi şirketlerine ait sunbelt değildi diye biliyorum ama güvenlik duvarı konusunda emin değilim.Lisans sıkıntısı da yok dostum sanal bilgisayara 4 aylık sürümü yükle k.adı ve parolayı uygula dur şu anda 120 günlük orjinal lisansım var oem sürümler saolsun kullanıyorum taş gibi :)

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G-data iki adet dev marka Avast ve Bitdefender motorlarını kullanmakta..Ki son güncel testlerde tespit oranı birincisi Bitdefender.G-data kasperskyden ufak bir fark ile önde olduğunu savunurum neden kendim şuanda kullanıyorum.Tecrübe ile sabittir,bunu anlamak için kullanmak gerek ve saplantılarda takılı kalmamak gerek.Evet 3 yıl önce kaspersky piyasada tekti liderdi.Ama bugünün lideri anlık Bitdefender.Yeniliklere açık olmak gerek.Önümüzdeki ay Bitdefender olurmu bilinmez...

G-data antivirüs motorları Avast ve Bitdefender yanlışını düzelteyim.Güvenlik duvarları bildiğim kadarı ile kendi şirketlerine ait sunbelt değildi diye biliyorum ama güvenlik duvarı konusunda emin değilim.Lisans sıkıntısı da yok dostum sanal bilgisayara 4 aylık sürümü yükle k.adı ve parolayı uygula dur şu anda 120 günlük orjinal lisansım var oem sürümler saolsun kullanıyorum taş gibi :)

ben yenilerlere açık biriyim.. ama şunu söyliyim bu gerçeği hiç bir zaman benim için değişrtiremiyeceksiniz çünkü benim etrafım bilgisayarcı ve programcı dolu artı bizde anladığımız için bunu söylüyorum benim için kasperks ve comodo.... o bitdefender denen şeyide kullandım boş boş durmaktan başka bir işe yaramıyor...

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yenilerlere açık biriyim.. ama şunu söyliyim bu gerçeği hiç bir zaman benim için değişrtiremiyeceksiniz çünkü benim etrafım bilgisayarcı ve programcı dolu artı bizde anladığımız için bunu söylüyorum benim için kasperks ve comodo.... o bitdefender denen şeyide kullandım boş boş durmaktan başka bir işe yaramıyor...

Anlıyorum bende C# ile ilgilenen kendine göre birikimi olan biriyim.Donanımlı arkadaşlara sahip olmak hoş bişey saygı duyarız düşüncelerine de fakat Bitdefender 2012 IS sürümleriyle çığır açtığını söyleyen pek çok kişi vardır ve bunlardan biriyim.Davranış denetiminde yüksek seviyede bir programdır ve veritabanı geniştir.Temiz olan bir sistemde her antivirüs boş boş duracaktır.Tartışmak değil amaç veya suçlamakta değil dilediğinizi yapmakta özgürsünüz.Comodo da yanlış alarm fazladır evet veritabanı çok fazla geniştir.Hatta örnek amaçlı ikarusun da geniştir gelin görün ki nelere virüs der.Comodoya da Kaspersky'de sözümüz yok fakat G-data'da uçlarda bir yazılımdır makine taşıyorsa kullanıp görmeli kullanıcı... :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
2013 versiyonları var 2012 kullanmayın. ama lisans yok. gerek yok.

yakoko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer ful ise hemen indirecem veya full olanı upload edebilecek olan varsa çok sevinirim bende 16 gb rem var remden yesin sorun değil