"Futbola Yeniden Döndüm"

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Başarılı forvetimiz Milan Baros adeta takımımızda yeniden doğduğunu söyledi

baros007_2312.jpg

Transferin son gününde Galatasarayımızın renklerine kattığı Milan Baros, sarı kırmızılı takımımız sezonun ilk yarısında adeta sırtladı. Hacettepespor maçının ardından Beşiktaş derbisinde de "Hat-trick" yapan Çek yıldızımız, tatile huzurlu çıktığını belirtti. Galatasarayımızda gerçek huzuru ve mutluluğu bulduğunu ifade eden Baros, "Avrupa’da oynadığım diğer takımlarda çok sıkıntılı günler geçirmiştim. Oralarda gol sıkıntısı da çekiyordum. Yedek kulübesine mahkum olmuştum. Ama Galatasaray’da futbola yeniden döndüm" dedi.

Çabuk toparlandık
Yoğun ve yorucu bir sezon geçirdiklerini de sözlerine ekleyen Baros, şöyle devam etti: "Sakatlarımız çoktu. Ama bu sıkıntılı günleri az kayıplarla atlattık. Fenerbahçe ile oynadığımız derbi maçında çok kötüydük ve yenildik. Uzun süre bu mağlubiyetin etkisinden çıkamadık. Ama toparlanmasını da bildik. Beşiktaş derbisi bizim için çok önemliydi. İyi hazırlanmamızın karşılığını da aldık. Gol krallığı gibi bir iddiam hiç yoktu ama Lincoln gibi bir futbolcuyla oynuyorsanız, gol atmamanız da imkansız oluyor. 14 gol iyi bir rakam. Artık tatilimizi yaparak üzerimizdeki stresi atacağız ve ligin ikinci yarısına rahat başlayacağız."

meçhul_yolcu

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
İyi dinlen gel Aslanım kaleler var daha düşmeyi bekleyen.
Seninle yürüyoruz zirveye...