Freezone "yokartik" internet

FatihEnvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
FreeZonelu! Ekim boyunca YOKARTIK demeye hazir misin? Her yuklemende en az 1GB kazanmak icin 1 Ekimden itibaren YOKARTIK yaz, 4455e gonder, teklifini ogren!

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Sen yazıp yolladın mı? Kaç GB geldi sana ve kaç haftalık paket geldi?

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
FreeZonelu! Ekim boyunca YOKARTIK demeye hazir misin? Her yuklemende en az 1GB kazanmak icin 1 Ekimden itibaren YOKARTIK yaz, 4455e gonder, teklifini ogren!

Konu açmışsın bari bilgi ver. Sen yaptın mı diyorum cevap yok. :cool::cool:

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Konu açmışsın bari bilgi ver. Sen yaptın mı diyorum cevap yok. :cool::cool:

Yok birader Freezone baktım ben böyle bir kampanya göremedim. Ya sadece arkadaşa geldi bu mesaj yada başka bir ayak var bu işte :hammer:

FatihEnvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
FreeZonedan YOKARTIK dedirten BUYUK SURPRIZ.7gun gecerli HEDIYE1GB icin tek yapman gereken tek seferde en az 25TL yuklemek!Hemen yukle internetin ANINDA GELSIN

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sen yazıp yolladın mı? Kaç GB geldi sana ve kaç haftalık paket geldi?
FreeZonedan YOKARTIK dedirten BUYUK SURPRIZ.7gun gecerli HEDIYE1GB icin tek yapman gereken tek seferde en az 25TL yuklemek!Hemen yukle internetin ANINDA GELSIN

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
4 defa 25 tl yükleyin aylık 4gb internet hediye, çok ucuz değil mi :p :D

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
4 defa 25 tl yükleyin aylık 4gb internet hediye, çok ucuz değil mi :p :D

Oha. Vodafone abartmış bence. 1 ay içinde kim 4 defa 25 TL yükleme yapar ki. O kadar para ödeyen adam da zaten faturasız değil, faturalıdır.

FatihEnvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O sadece 1 haftalik değil. Bazen iki haftalik oluyor. Kişiye göre değişiyor yani.

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Demek ki herkese farklı farklı teklifler geliyormuş. Bana gelen yükleme koşulu en az 15 TL. Hediyesi ise 2 haftalık 1 GB internet paketi. Bana gelen teklifi ben beğendim şahsen. Umarım Vodafone bu tarz kampanyalarına devam eder.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Evet, herkesin kullanımına göre değişik teklifler geliyor.
Mesela benim sık kullandığım hat için 35 tl yükleyin 7 gün geçerli 1 Gb kazanın diyor.
Diğer seyrek kullandığım hatta ise, 1 tl harcayın 15 gün geçerli 1 Gb kazanın diyor.

Son katılım tarihini 30 Ekim olarak belirtmişler, şimdilik Self Servis beleşlerini sömürüyorum, süre bitmeden bu teklifleri de değerlendireceğim. :)

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
1 TL'ye 15 günlük 1 GB süpermiş. Az kullanılan hattın hediyesi daha fazla oluyormuş demek. Self Servis kampanyasını ben de kullanıyorum. Umarım daha da devam eder. YOKARTIK kampanyasından gelecek olan data paketini de ayın son birkaç günü yapmayı düşünüyorum bende. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Mesajim bulunsun lazım olur, bir de link verebilecek varsa bilgi için iyi olur

FatihEnvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben bu ay 4GB kazandım bu kampanyadan. İki defa 15 TL yükledim. Aynı zamanda kullanıma da hediye geliyor. Mesela 19TL ye üçlü paket aldım. Ona da hediye verdi. Mesela şu bana gelen SMS : "FreeZonelu! 29.10.15 14:24'a kadar gecerli 1GB cepten internet hattina tanimlandi. 12TL daha harcamana 7gun gecerli 1GB daha HEDIYE!Son gun 31Ekim"

Muhammedkasim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kaç senedir Vodafone kullanıyorum , hem fiyat olarak oldukça uygun hemde kalite olarak 10 numara.