Freedos bilgisayarıma Windows 10 Yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

emre71236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Freedos olarak gelen masaüstü bilgisayarıma Windows 10 yüklemek istiyorum elimde UEFI bir flash disk var . Kuruluk sırasında hiçbir lisans anahtarı veyahut ücret ödemeden kurulumu tamamlayabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Freedos olarak gelen masaüstü bilgisayarıma Windows 10 yüklemek istiyorum elimde UEFI bir flash disk var . Kuruluk sırasında hiçbir lisans anahtarı veyahut ücret ödemeden kurulumu tamamlayabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.
Sizce? Milyonlarca insan ücretsiz kurduğuna göre ve azıcık video izlediyseniz cevap ortada değil mi?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Kurarken anahtar isteyecek atla diyeceksin sonra normal kullanılıyor zaten 1 ay sonra sağ altta etkinleştirme anahtarı girin yazicak ama girmeden kullanabiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce? Milyonlarca insan ücretsiz kurduğuna göre ve azıcık video izlediyseniz cevap ortada değil mi?
Bu da mantıklı :D