Forza Horizon 4 İlerleme

Bu konuyu okuyanlar

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar selam geçenn ay game pass alıştım ve Forza Horizon 4 ü yüklemiştim. Game pass süresi bitince (1 ay) oyunu sildim. Şimdi tekrar yüklüyorum oyun ilerlemem gider mi hesabım oyun hizmetlerine bağlı.

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
tmm teşekkürler bu arada resmin göz kamaştırıyor

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada sizce gidermi
Mesaj otomatik birleştirildi:

profosor intel x

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Bulut tabanına yedeklediğinden kazanımların gitmez. Hatta ileride game passi kapatsan oyunu satın alsan bile aynı profille devam edersin.

Hamza1234577

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam geçenn ay game pass alıştım ve Forza Horizon 4 ü yüklemiştim. Game pass süresi bitince (1 ay) oyunu sildim. Şimdi tekrar yüklüyorum oyun ilerlemem gider mi hesabım oyun hizmetlerine bağlı.
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben microsoft storeden forzanın ultimate edition versiyonunu aldım fakat oyun ilerledikten sonra masaüstüne git seçeneğine basınca kaydetmediğiniz şeyler gidecektir diye uyarı geliyo ev alıp kaydetme fln denedim olmuyo oyun her defasında siliniyo bi çare varmıdır yardım edin

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben microsoft storeden forzanın ultimate edition versiyonunu aldım fakat oyun ilerledikten sonra masaüstüne git seçeneğine basınca kaydetmediğiniz şeyler gidecektir diye uyarı geliyo ev alıp kaydetme fln denedim olmuyo oyun her defasında siliniyo bi çare varmıdır yardım edin
Kardeşim özele bak . Ayrıca bu konu dışında konuşmak yasak. Özelden yazıyorum.