Forza Horizon 4 güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

61RuLingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler microsoft store den forza horizon 4 indireceğim fakat bir soun la karşı karşıya kaldım
microsfot streden forza yı indirme yerine girdiğim zaman windiows sürümünden dolayı oyun inmiyor güncelleme yapmamı söylüyor söylediği güncellemeyi de yapıyorum fakat bilgisayar yeniden açılırken ''bilgisayarınızda yapılan değişikler geri alınıyor''diyo windows 10 pro key de aldım orjinal fakat olmadı
oyunun istediği sürüm(forza horion 4)15063.0 şuanda bilgisayarımda kurulu olan sürüm ise 1607 diyor ama güncellenmiyor da ne yapmalıyım

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Beyler microsoft store den forza horizon 4 indireceğim fakat bir soun la karşı karşıya kaldım
microsfot streden forza yı indirme yerine girdiğim zaman windiows sürümünden dolayı oyun inmiyor güncelleme yapmamı söylüyor söylediği güncellemeyi de yapıyorum fakat bilgisayar yeniden açılırken ''bilgisayarınızda yapılan değişikler geri alınıyor''diyo windows 10 pro key de aldım orjinal fakat olmadı
oyunun istediği sürüm(forza horion 4)15063.0 şuanda bilgisayarımda kurulu olan sürüm ise 1607 diyor ama güncellenmiyor da ne yapmalıyım
1909 ya da 2004 ISO indirerek yükseltme yapın.

61RuLingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İndirebileceğim bi link atarmısınız veya video

61RuLingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam işde bu varzaten buna giriyorum yğklüyorum sonra güncelleme yapıyor tamamlanıyo açılış ekranında bilgisayardaki değişimler geri alınıyor diyo

kral nerden indirebilirim

Son düzenleme:

61RuLingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
beyler laptop um 1607 windows 10 pro sürümünde fakat sürümü düşük olduğu için forza horizon 4 yükleyemiyorum
güncelleme yapıyordum fkat bir hata verdi ne yaptıysam olmuyor

Yükleme SAFE_OS aşamasında REPLICATE_OC bir hatayla başarısız oldu diye hata veriyor bunun çözümü nedir yardım edebilirminiz

yükledim dosyayı yaptım fakat hata verdi