Forumu bırakıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu şarkı benden sana gelsin REİS... :) Hayat Öylede geçiyor böylede Umut Cennetten.

Benim adımı geçirerek hakkınızı helal edin flan yazmışın ama. Haklık bir durum yok. Burası bir forum ve herkes hakaret etmediği sürece her istediğini yazabilir buralar tartışma fikir alışverişi yapma yerleri... Gözü ve mantığın kapalı olmadıkça her türlü fikir tartışmasının kimseye zararı olmaz isterse çok uç ve radikal bir görüşler de olsa tartışılabilir... Lakin bazı konularda bu şekilde davranmadığını düşünmüyor da değilim :p 37 yaşında biri gibi yazmıyordun bazı bazı...

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet biraz geç kalmış olabilirim, belki @Erenist2020 bu mesajı görmeyecek, ama ben bu mesajı yazmazsam rahat edemeyeceğim.

Öncelikle hakkım helal olsun @Erenist2020 . Kavga ettiğimiz de oldu, görüşlerimize katıldığımız da.
Onu ilk kez telefon ararken açtığım bu konuda görmüştüm: Realme 6 Pro vs Mi Note 10 Lite
Sonra bilgilerine güvendiğim için sonraki konularıma da etiketlemiştim.
Mi Note 10 Lite alınır mı? bu konum bayağı tutmuştu. Sonra bazı bilgili üyeler kafamda oluşmaya başladı.

Kendim telefon baktığım için açılan konulara da bakıyordum. Oralarda da hep aynı üyeler aynı telefonları öneriyordu. Ben de gördükçe önerilerin doğru olduğunu anladım. Onların önerdiklerini ben de başka konularda önerdim. Kendim de araştırdım, öneriler yaptım.

Ben kendime telefon alınca erenist de onu önermeyince uzun süren bir tartışma olmuştu. Yine de medeni ve saygılı bir şekilde tartışmıştık. Sonraları sonuç alamayacağımız için ben tartışma yapmayı bıraktım.

İçerik Ekibi olduğumda da çoğu konuma mesaj yazarak katkıda bulunmuştu.
İlk moderatör olduğum dönem ise gerçekten çok yoğundum, değil mesaj yazmak, foruma bile çok az giriyordum. O aralar mobil kategorisini tamamen erenist ve başka kişilere emanet ettim.
Ama o da gittiğine göre, benim telefon önermeye yeniden başlama zamanım gelmiş.

Bunu okuyan sizlere tavsiyem: Eğer telefon alacaksanız veya öneri yapmak isterseniz son zamanlarda açılan konularda erenist2020'nin mesajlarını okuyun. S20 ve iPhone 11 hariç tabii :D

Evet böyle uzun bir cevap oldu.
Seni özleyeceğiz @Erenist2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar