Bu konuyu okuyanlar

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Uçuşan üyeleri okurken gözüme "bilmem ne forumdan kendi isteğiyle ayrıldı" diye bir mesaj takıldı. Kurallara baktığımda bunun 50 ceza puanı olduğunu gördüm. Bu konuyu biri detaylıca açıklayabilir mi?

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Peki aradan zaman geçtikten sonra ihtiyacı oldu foruma yeni bir hesapla giriş yaptı multi üyelik olur mu

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Peki niye insanlar hesaplarını kapattırmak için uğraşıyorlar. Eğer Google sdn forum yazmazlarsa bir daha girmezler zaten. Ayrıca ne zaman işleri düşeceği belli olmaz
Kimisi kendini girmekten alı koyamıyor. Kendini kontrol edemiyor. O yüzden banlatıyor ki bir yasak olduğu için giremesin. Bazısı da akıllanmayıp 10 tane üyelik açıyor işte.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Peki niye insanlar hesaplarını kapattırmak için uğraşıyorlar. Eğer Google sdn forum yazmazlarsa bir daha girmezler zaten. Ayrıca ne zaman işleri düşeceği belli olmaz
Genelde derslere ve sınavlara hazırlananlar bu şekilde kendini banlatıyor. Girmekten kendini alıkoyup konsantrasyonunu derslere vermek için.
Banlı olmayınca kendini tutamayıp foruma girenler yapıyor genelde.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
İradesine hakim olamayıp forumda zaman kaybetmekten korkanlar hesabını yasaklatıyorlar.
Genelde bu eylem sınava girilecek olan yılda yapılıyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Forumdan kendi isteğiyle ayrıldı demek.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Forumdan kendi isteğiyle ayrıldı demek.
Vay vay vay ben bunu anlamak için himalayalardaki hebükle tapınağında 28 yıl boyunca meditasyon ve Araştırma yaptım ancak bulamadım. Bana bu kutsal bilgiyi verdiğin için teşekkür ederim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Vay vay vay ben bunu anlamak için himalayalardaki hebükle tapınağında 28 yıl boyunca meditasyon ve Araştırma yaptım ancak bulamadım. Bana bu kutsal bilgiyi verdiğin için teşekkür ederim
Bu kadar basit bir Türkçe cümlesini anlayamadığın için konu açıyorsun. Bu cümleyi senden duymak hoş oldu :)

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Bu kadar basit bir Türkçe cümlesini anlayamadığın için konu açıyorsun. Bu cümleyi senden duymak hoş oldu :)
Benim bilgi birikimimi tanrılar seviyesine ulaştırdığı için çok teşekkür ederim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Uçuşan üyeleri okurken gözüme "bilmem ne forumdan kendi isteğiyle ayrıldı" diye bir mesaj takıldı. Kurallara baktığımda bunun 50 ceza puanı olduğunu gördüm. Bu konuyu biri detaylıca açıklayabilir mi?
Türkçe-1

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
harbiden seviye bu kadar düşük mü ya. tamam biriyle dalga geçtim de 2 kişininde böyle düşünmesi garip. Benim aradığım cevap
Ekran Alıntısı.JPG

bu. Yani 2 kişinin de bunu anlayacak zeka seviyesine sahip olmaması çok garip. Zeka seviyesi çok düşük olmayanlar dışında herkez bunu anlar.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982