Soru Forumda Xiaomi ye Karşı Duyarsızlık mı var?

Bu konuyu okuyanlar

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Xiaomi ile ilgili ne yazsak sanki hiç kimse ilgilenmiyor ilgilenmek istemiyor. Yardımlaşmak problem çözmek istemiyor gibi. Veya Xiaomi ve miui arayüzü hakkında detaylı bilgiye sahip arkadaşlarımız mı yok . Bayağı yalnız hissettim kendimi mi10t pro aldığım için lanetlendim mi ? Dışlandim mi?

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Xiaomi önerdiğimiz bir marka değil. Öneren 2 3 kişi de sorun çıkarsa gelmiyor. Defalarca dedik MIUI arayüzü gerçekten vasat, hata dolu ve performans, optimize sıkıntıları var.
Biz belki hata yaptık aldık ama bizi forumda dışlamalari normal mi? MIUI 13 ile sorunsuz bir arayüz yapılırsa o zaman ne diyeceksiniz?
Ben şahsen burada bilgi edinmek ve bilgi paylaşmak çözüm üretmek veya çözüm aramak için varım . Ve yıllardır herkes teknolojiyi buradan takip ediyor

Reaksiyon puanı
8,022
Biz belki hata yaptık aldık ama bizi forumda dışlamalari normal mi? MIUI 13 ile sorunsuz bir arayüz yapılırsa o zaman ne diyeceksiniz?
Malzeme kalitesi ve kamerası ne olacak MIUI 13 ile düzelecek mi?
Ben şahsen burada bilgi edinmek ve bilgi paylaşmak çözüm üretmek veya çözüm aramak için varım . Ve yıllardır herkes teknolojiyi buradan takip ediyor
Biz de yardım için buradayız ama önermediğimiz cihazı alanlar başta bizim dediğimiz sorunları yaşayıp konu açınca bizi tersliyordu o yüzden girmeye çekiniyor sanırım diğer üyeler de.

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Malzeme kalitesi ve kamerası ne olacak MIUI 13 ile düzelecek mi?

Biz de yardım için buradayız ama önermediğimiz cihazı alanlar başta bizim dediğimiz sorunları yaşayıp konu açınca bizi tersliyordu o yüzden girmeye çekiniyor sanırım diğer üyeler de.
Malzeme kalitesinde bir sorun göremedim.
Mi 10t pro kullanıyorum. Kamera da kontrast dengesinde sorun yaşıyorum. Gece fotoğraf çekerken ekran da Titreme Var ama iyi bir kamera arayüzü yapılırsa olay çözülür. Onun dışında benim beklentilerimi karşılayan bir cihaz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Malzeme kalitesinde bir sorun göremedim.
Mi 10t pro kullanıyorum. Kamera da kontrast dengesinde sorun yaşıyorum. Gece fotoğraf çekerken ekran da Titreme Var ama iyi bir kamera arayüzü yapılırsa olay çözülür. Onun dışında benim beklentilerimi karşılayan bir cihaz
Beklentileri karşılar tabi ama 7K edecek cihaz değil. Ekranı, kamerası ve arayüzü daha iyi S20 FE Snapdragon modeli 5-5.5K arasında satılıyor. Bir aralar çok övüldü, insanlar bıktı forumlarda Xiaomi görmekten ondan olabilir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Xiaomi çok iyi iş çıkarıyor sadece yazılım problemi var doğru ama buda zamanla çözülür bence xiaomi yazılıma yüklenmeli mix4 ü görmedik 5 i çıkarıyor note 10 pro yeni aldım note 11 çıkıyor, 120watt şarj çıkarıyor bence 33w gayet yeterli bunlarla uğraşmak yerine malzeme kalitesini az daha arttırıp yazılıma yüklenmeliler.

Xiaomi için söyleyeceğim: hızlı giden atın b.ku seyrek düşer.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Xiaomi çok iyi iş çıkarıyor sadece yazılım problemi var doğru ama buda zamanla çözülür bence xiaomi yazılıma yüklenmeli mix4 ü görmedik 5 i çıkarıyor note 10 pro yeni aldım note 11 çıkıyor, 120watt şarj çıkarıyor bence 33w gayet yeterli bunlarla uğraşmak yerine malzeme kalitesini az daha arttırıp yazılıma yüklenmeliler.

Xiaomi için söyleyeceğim: hızlı giden atın b.ku seyrek düşer.
120watt gerçek mi :O o nedir ya kaç dk da şarj ediyor :D

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,663
Sorunlu morunlu yazılım vs vs arkadaş tamam da ülkedeki birçok kullanıcı bütçesi gereği telefon alıyor ve hala en uygun telefonlar Xiaomi'den çıkıyor. Bu kadar çok kullanıcısı olan bir markanın destekçisi olunmasa da arkasında durulmalı :) ben elimden geldiğince arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
120watt gerçek mi :O o nedir ya kaç dk da şarj ediyor :D
Takmanla çıkarman bir herhalde ?

Ama gereksiz 33w gayet yeterli ben 5000mahı ortalama 1 saatte dolduruyorum.

Art arda model çıkarmak markayı yıpratır biraz ara olmalı ve dediğim gibi 1. Olarak yazılım 2. Olarak kamera ve malzeme kalitesi.

Xiaomi kullanmak ayrıcalıktır ?