Forumda neden bir yere tıkladığımda reklam açılıyor?

Bu konuyu okuyanlar

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
2021-01-26 (1).png
Ordaki mesajlaşma kısmındaki bildirim için konuya girmek istiyorum konuya tıklıyorum bu sayfa açılıyor;

Bu öncede başıma bir çok kez gelmişti ve de sayfa yüklenirken çok yavaş yükleniyor reklamlar yükleniyor herhalde.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ekli dosyayı görüntüle 136333Ordaki mesajlaşma kısmındaki bildirim için konuya girmek istiyorum konuya tıklıyorum bu sayfa açılıyor;

Bu öncede başıma bir çok kez gelmişti ve de sayfa yüklenirken çok yavaş yükleniyor reklamlar yükleniyor herhalde.
SDN Forum bu tarz reklamlar almıyor bildiğim kadarıyla. Adguard kullan. Hâlâ gelirse adware bulaşmış olabilir. Malwarebytes ile tarat.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
SDN Forum bu tarz reklamlar almıyor bildiğim kadarıyla. Adguard kullan. Hâlâ gelirse adware bulaşmış olabilir. Malwarebytes ile tarat.
Daha pcyi yeni formatladım driverlar kurulurken giriyim dedim ohasdjasudhdsajdsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır, yanlışlıkla reklama tıklamış olabilirsiniz.
Tamam adguardı deniyicem.Bu arada gördüm ama yazamadım hayırlı olsun içerik ekibindesin :D

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sayfa yüklenmeden bir yere basıyorsunuz. Reklamın gireceği yerde sayfa ilk yükleme ekranındayken buton oluyor. Siz ona basmak istersen yükleme gerçekleşiyor ve basacağınız yere reklam geliyor. Siz görmeden ona basmış oluyorsunuz.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Sayfa yüklenmeden bir yere basıyorsunuz. Reklamın gireceği yerde sayfa ilk yükleme ekranındayken buton oluyor. Siz ona basmak istersen yükleme gerçekleşiyor ve basacağınız yere reklam geliyor. Siz görmeden ona basmış oluyorsunuz.
Anladım teşekkür ederim.